Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 911 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-04 17:11
Posts: 78
Location: Luxbergas
Pjovejas wrote:
Nelabai įsivaizduoju, kodėl blogiečių klanui gali būti naudinga simuliuoti naktimis, nes visada naudingiau sumažinti žaidėjų skaičių prieš balsavimą, o ne balsavimo metu.
//na gerai,vilkolakiai galejo ir nesimuliuot, o paprasciausiai pataikyt ant nekromanto, ir dabar stengiasi isnaudot sita situacija//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 18:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
//
sub-zero įtartinas nebent savo tylumu, bet toks jo "žaidimo" stilius ir remiantis tuo balsuot prieš jį... Tuo pačiu argumentu remiantis galima išbalsuot pusę dalyvių. :lol:
Evaldas įtartinas tuo, kad buvo sumuštas tą naktį kai vilkai vėl neveikė. (I mean c'on, kokie šansai, kad 2 naktis iš eilės 2 skirtingi veikėjai ims ir pramiegos.) Šiek tiek nelogiška ginyba... Ši schema galėtų būti teisinga jei startinis blogiukų skaičius buvo 3. Tada gaunam maždaug taip: 1 naktis XXICentury pramiega, nes iki šiol neparodė jokių aktyvumo ženklų, Evaldas gauna galvon ir todėl neveikią antrą naktį (jis galėjo būti tiek 2-u vilkolakiu, tiek 3-iu vilkolakiu, šiuo atveju dėl Karakurto mirties buvo permestas į 2-ą poziciją)... Aišku galėjo būti po 2 blogiukus. Tuo atvėju galim manyt, kad vilkai yra XXCentury ir Karakurt. Nors pažiūrėjus į bendra žaidėjų skaičių panašiau, kad kenkėjų yra 2<... BET būtent taip aš galvojau kol nepaskaičiau paskutinės Evaldo žinutės. O kas jei vilkolakiai pataikė ant nekro? Ir ne tik tai, o tai, kad pats Evaldas yra nekras? Va būtent šį veikėja būtu net labai nenaudinga išbalsuot (vėl nepaskaičiau taisyklių, ar nekras sužino jei jis buvo pultas). Taigi lieka XXICentury, bet vėl jokių argumentų, nebent neaktyvumas. Va taip ir nelieka ką daryti. :roll:
Na, kadangi Matius_Gravi buvo nemiegantis pilietis, tarkim, kad jis kažką pamatė ir suprato. Būtent jo balsu remdamasis balsuoju už Pjovejas.
P.S. Em... O kur vampyrai? Kažkaip visai juos visi pamiršo...
EDIT: Vėl susimoviau. XXICentury pirmą dieną pasirašė, todėl vilkas nr.1 kaip ir atkrenta. :roll:
//

Ant denio viena ranka raitydamas ilgą žilstelėjusį usą išėjo pagyvenęs vyriškis. Dėvėjo jis grindis siekiančiu apsiaustu, turėjusiu apsaugoti nuo stipraus vėjo ant laivo denio. Ant galvos, vėjo nenupučiama, tarsi priaugusi, pūpsojo aukšta kepurė. Vyriškis priėjo prie laivo borto, nužvelgė horizontą ir išsitraukęs ėmė kimšti tabaką į pypkę. Užtraukęs gardaus dūmo, viena ranka vėl raitydamas ūsą, apsisuko ir patraukė prie nusikaltimo vietos. Čia jo laisvoje rankoje atsidūrė didžiulė lupa ir vyriškis per ją ėmė nužiūrinėti vargšo Brisiaus kūną. "Siaubinga! Ir kas galėtų šitaip niekšiškai pasielgti su vargšu gyvunėliu?!"

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Last edited by gnusmas on 2006-04-26 19:03, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 18:55 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
//Gnusmai, nemanau, kad tas pats klanas galėjo du kartus iš eilės užlėkti ant nekro. Vienas kartas galimas, o antras? Sakykim, kad pirmą naktį XXIcentury vis dar buvo aktyvus, Karakurt irgi dar buvo gyvas, o ir Evaldas turėjo šansą veikti (tarkim šita trijulė man įtartiniausia kaip vilkolakiai). Antrą naktį jie vėl neveikia. Realiausia altenatyva - pataikė ant saugomo veikėjo, arba negalėjo veikti (tokiu atveju realiausi kandidatai Evaldas ir XXIcentury, mano nuomone). Nu galimas ir paminėtas variantas, kad jie žaidžia kažkaip keistai neiko neveikdami naktį... Man rodods viename iš pirmųjų mafijos žaidimų jau buvo panašus eksperimentas, bet jis nelabai pasiteisino...//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 18:58 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Azijietis pasisuka i Pjoveja ir pradeda kalbeti kazka viena is azijietisku tarmiu, tikriausiai kaltindamas kazkuo, suprantamu tik jam paciam...
Veliau susitvardo ir jau viesiems suprantama kalba, tiesa, su siaubingu akcentu, pasisako, kad jis tikrai negali buti susijes su naktiniais ivykiais, nes tuo metu miegojo.
//nemanau, kad neaktyvumas yra argumentas, todel nebalsuosiu nei pries Evalda, nei pries save :)
kolkas itartiniausias pjovejas, todel pries ji ir pabalsuoju. Gnusmo samprotavimuose yra prasmes, bet neaktyvumo tikrai negalima ir nereiketu laikyti pagrindiniu faktorium.//

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 19:01 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
//neaktyvumas ne argumentas po pirmos nakties, o kai du kartus iš eilės klanas nieko nenuveikia - jau įtartina. Man įtarimas dėl vilkolakizmo po tokių "atmazkių" vis didėja.//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 19:12 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Pjovejas wrote:
Man įtarimas dėl vilkolakizmo po tokių "atmazkių" vis didėja.//
//gerai pa"atmazkinkim" dar:
1naktis - buvau, bent postas yra...
1diena buvau uzbeges, bet tada dar nebuvo balsavimas prasidejes, nenorejau jo pradeti, veliau neatvykau :( , nesugebejau...
2naktis - "aktyvus buvo" tik sie:
Matius_Gravi, kuris buvo negyvas, Pjovejas ir Nakedotas, tai ka, kiti jau automatiskai priklauso klanams, nez... nu, bet jei tu mane itarineji, itarinek, uz itarinejimus niekas per galva neduoda, kaip ir uz buvima itariamu. :)
2diena - o juk tai siandien :)
tai net mano neaktyvumas palyginti aktyvus :)//
Azijietis nueina i laivo sona, kuriame matosi saule ir stebi, kaip ji leidziasi...

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Po ilgų ginčų, saulei neriant į jūrą, pagaliau buvo nuspręsta, kad laivą turi palikti doras, pirmąją naktį sumuštas Evaldas. Likimas dažnai būna neteisingas. Vėl prisistatę maitvanagiai suklykė iš džiaugsmo, tačiau jiems vėl nebuvo lemta pavalgyti. Jūros srovės nusinešė jų grobį.

Evaldas (5): Jauja, Laiqua, Pjovejas, sub-zero, Spawn
Pjovejas (4,5): Evaldas, !@#$ (0,5), Simakas, gnusmas, XXIcentury
sub-zero (2): Nakedotas, dreikas

!@#$ - doras pilietis, 2-ąjuą naktį nužudytas vampyro
Laiqua
gnusmas
dreikas
Evaldas - doras pilietis, išbalsuotas 2-ąją dieną
Spawn
XXIcentury
Jauja
sub-zero
entity - kekšė, 1-ąją naktį nužudyta vampyro
Matius_Gravi - nemiegantis piletis, užmigdytas 1-ąją dieną

Nakedotas
Pjovejas
Karakurt - vilkolakis, 1-ąją naktį nužudytas asasino
Skiedalas - asmens sargybinis, 2-ąją naktį sumuštas ir pribaigtas asasino
Simakas

Laukiu deklaracijų iki ketvirtadienio, balandžio 27, 18:00.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 19:36 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
//vargsas evaldas...
kazkieno teorijos dalis nuvaziavo po vandeniu
p.s. kazkodel nuojauta sako, kad supykdysiu koki vampyra ar vyshibala//

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 19:38 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
XXIcentury wrote:
vargsas evaldas...
//kazkieno teorijos dalis nuvaziavo po vandeniu//
:pomidorai: karosas neria kur giliau...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-26 23:46 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-21 20:01
Posts: 92
Šniūrbertą grybštelėjo panika
-Ką jeigu AŠ būsiu sekantis? Atrodo visi kraustosi iš proto! - šmėkštelėjo jo siauram protelyje skutant bulves pas koką

_________________
From where i came - you blow no harp, you get no pussy


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 911 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited