Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-21 4:01

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page « 117 18 19 20 21
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-05 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
XXIcentury wrote:
dalis scenarijaus taškų, prisipažinsiu, atsirado prieš pat juos paliečiant, dalis suplanuotų buvo panaikinti, žodžiu...
Normalu, taip ir turetu buti.
Quote:
p.s. rollus atlikinėjau itin svarbiose vietose, nežinau ar tai gerai ar blogai, bet kartais tiesiog žiūrėdavau kaip būtų geriau man, o kauliukus palikdavau nepajudintus. ;)
IMHO tai irgi normalu. :)
Quote:
p.s. abu nusižudymai? šitas nesiskaito - čia panašiau į susisprogdinimą- nužudei visus, o tame tarpe ir save.
Aciu paguodei. :P

Alach Akbar Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-06 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Atsiliepimas cia: viewtopic.php?p=71744#71744 Jei noresi kazko konkreciau apie kurias nors zaidimo vietas, parasyk toje temoje, pabandysiu parasyti daugiau. :)

Atsiliepiantis Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-06 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
pakomentuosiu kai ką iš tavo atsiliepimo čia.
Raimondas wrote:
Tiesiog man pasirode, kad nuotykiai Kintare ir Ciovane visiskai nieko neleme paskutineje kovoje, o tai IMHO negerai, nes susidaro ispudis, jog X menesiu veiksmo buvo veltui, o paskutine kova galejo ivykti su tokiu paciu rezultatu pacioje zaidimo pradzioje. Galbut reikejo, kad veikejas Kintare suzinotu apie Irchono slaptaviete kalnuose, pvz. is zaliojo demono, tada tokio pojucio nebutu.
Deja, turėsiu tave šiek tiek nuliūdinti (ar pralinksminti). Iškart ėmus mušti jūsų burtininką skirtumų būtų buvę.
1. pačioje pradžioje Irchonas nebuvo užtikrintas ar demonas pasirašys sutartį ir turėjo apsaugos priemonių, neiskaitant kito, nematomojo demono.
2. Ciovane privertėte Irchoną palikti savo slėptuvę Durklo Brolių labirintuose (kurios taip ir nepžiūrėjot, todėl jis spėjo išsinešti drakono kristalą iš principo įgydamas ginklą prieš drakoną)
3. Atsivestas drakonas, kurį galėjot ir nužudyt, panaikino didesnę dalį Irchono apsaugos, todėl jis negalėjo įvertinti jūsų sugebėjimų kovoje su jais.
4. Kintare iš žaliojo gavote papildomos galios savo kristalui.
5. "pumpuodami" veikėja gavote antimagiško atsparumo, be kurios Irchonas galėtų jus užmušti ir be paskutinio fokuso.
6. Be veikščiojimo pas smiltakį, nebūtumėte sutrugdę naujos durklų partijos Irconui.
7. Užmušėt du jo pagrindinius demonus, žaliąjį ir nematomąjį.

rodos, buvo kažkas dar. tiesa, kažkurį punktą vos ne dirbtinai pritempiau, bet nieku gyvu neprisipažinsiu kurį.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-06 23:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Gerai, sutinku, nors bent dalies to kaip zaidejui man nesijaute.

Neskaitant drakono, as nesuvokiau, kad esu stipresnis, o Irchonas silpnesnis nei zaidimo pradzioje. As maniau, kad jis stiprus pats, o ne daugumoje per demonus. Bet gal tiesiog priekabiauju todel, kad butu buve idomiau dar kazka suzinoti apie Irchona, jo silpnybes ar pan. pries puolant.

Tiesa, o zirgas turejo kokia idomia istorija ar tai buvo atsaka, kuria butum kures, jei mes butume nusprende aiskintis apie jo istorija.

Zirgeli ojoi Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-06 23:48 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
norėjau padaryt Ctrl+C ir Ctrl+V, bet pasirodo, jog PM'ą Sub-zero (jis ten su animalizmu buvo trumpam užėjęs, rodos.) kažkur užkišau. Pusės neatsimenu. Velnias. Idėja buvo, jog ten buvo vieno dar įterpto į jus žirgas, kurį jįs turėjo laai seniai, žirgas atgebentas iš nepaprastų tolių ir praktiškai tik tuo ir ypatingas. Labai spec istorijos nebuvo.

Kalbant apie prisijungėlius, galiu papostint jiem siųstas istorijas. vienos prastesnės už kitas.
(kometarų, kuriuos tada rašiau nepridėsiu)

To Hermited-Pervert:
-------

...mediniame laive, viename iš tokių, kurie skirti plaukioti per dižiausias jūras, prabėgus aštuonioms savaitėms laimei, palyginti ramioje Tarnedo jūroje, visi keleiviai žinojo, kad tuoj tuoj pamatys salos krantus.
Kalionė iš Lendžio į Alteną buvo viena iš daugelio vykstančiu tuo maršrutu. Tai buvo vienas saugiausių jūrų kelių, norit pasiekti salą iš kontinento, mat kitose vietovėse trukdydavo uolos ar povandeninės srovės, nunešančios laivą nuo pasirinkto kurso arba tiesiog didelės audros, kartais siaučiančios Tarnedo jūros pakraščiuose.
Ir galiausiai iš viršaus atskriejo šūksnis - žemė. Nors ir buvo naktis, bet šviečiant mėnesienai ir matant tolimą Alteno švyturio ugnį, buvo galima lengvai susigaudyti.

Dalis keleivių nepatingi atsikelti iš savo guolų, kad nepraleistų progos pasigrožėti laivo švartavimusi uoste. Tą akimirką kažkas dunksteli į denį.

Viduryje laivo, silpnai švutėdamas stovi žmogus ir sunkiai alsuoja. Neįmanomas dalykas - burtų pasaulis yra toli - čia negalėjo atsirasti joks žmogus,m bet taip atsitiko. Keisčiausia, kad nužvelgęs aplinkinius, jis ėmė kvatoti. Kvatojo kraupiu, pamišėlio juoku ir... Jo rankoje už sidegė ugnis, kuri greitai susiformavo į mažytę varlę, sudarytą tik iš ugnies. Visų pabudusiųjų saiubui ši varlytė pasimuistė ir pašoko įorą, nusileisdamas ant laivo, kuris iškart užsidegė. Užsidegė labai ryškiai nušviesdamas naktį.

Jukas tebesklido, kai žmogus pagriebė vieną iš jūreivių, už kalko ir nuplešė jam galvę, kita ranka pagriebdamas tebekrentantį pakabuką jūreiviui nuo kaklo. Mažytį juodą pakabuką, kuris tarsi sugėrė vis plintančios ugnies šviesą.

Tada, tavo siaubui jis priėjo prie tavęs, o tu, nesugebėdamas susikaupti traukeisi atgal. Iki pat burto, kur paslydai, ir...

Rodos, įkritai į vandenį. Buvo nepaprastai šalta ir tamsu, viršuje tyliai šnypštė degantis laivas, kaikreintančios apsvilusios jo dalys paliesdavo vandenį ir nenustodavo degti o plūduriuodavo kaip maži laužai vandens paviršiuje.

Užsimerkei. Ir..
Atsimerkei.
------------

To metaxa:
-------
Jaunas, gal penkerių metu amžiaus vaikiūkštis, klūpėdamas prie mirštančio tėvo verkė. Siaubas, neviltis ir dar didesnes nelaimės nuojauta. Tėvą dvikovoje tiesiog nušlavė (tiesiogine to žodžio prasme) jo dvikovos priešininkas. Tėvas jautė, kaip jo ryšys su pasauliu silpsta ir, kaip kiekvienas kiek galingesnis burtininkas, mirštantis taip arti Mėlynojo kristalo, visų burtų centro akies krašteliu pamatė Laiko vandenyną. Dažnas diktatorius mėgindavo naudotis šia mirštančiųjų savybe, norėdamas iš mirštančiojo mago išgauti savo ateitį, bet prašant ar reikalaujant kitam tai niekada nepavykdavo, o dar pagreitindavo mirti. Taigi vaikiūkščio tėvas pasižiūrėjo į Laiką ir stebėjo jį iki pat paskutinės akimirkos. O vaikas žiūrėjo į tėvą, per ašaras sunkiai įžiūrėdamas jį ir mėgindamas suprasti jo murmesius. “Niekada... nekeliauk... nužudysi... kentėsi... jus... gal... ramybe...”. Toks ir buvo vienintelis vaiko prisiminimas apie gimtąjį miestą, visą pasaulio centrą, iš kurio išvyko būdamas mažas... Tėvo, žudikas, kaip ji vėliau vadino sūnus, nors tai ir buvo dvikova pagal visas, Didžiojo Magistro patvirtintas “Magiškų Dvikovų Įstatymų” reikalaujamas taisykles, iškeliavo kažkur ir dingo...
Vaikystės likučiai ir paauglystė prabėgo nedideliame kaimelyje, netoli atsiskyrėlio burtininko mokyklos gabiems vaikams, kur ir pateko dabar jau jaunuolis. Deja, nebuvo super duper magiškų gabumu, tebuvo tik eilines galios, kurios beveik niekur nepadėjo. Pakluso tik garsinė magija, kuri ir taip yra pati lengviausia iš visų jos rūšių. Aišku, jaunuolis buvo kupinas drąsos, jėgų ir keršto troškimo, tad greitai nukeliavo į artimiausią miestą, savo nelaimei sužinojo, kad čia prieš savaitę lankėsi jo tėvo žudikas, nusekė jam paskui. Kai galiausiai susirado ta savo Irchoną, šis tuo metu užsirašinėjo kažkokio bandymo rezultatus. Jaunuolis įpuolė į vidų, prisimindamas tėvo “nužudysi” ištarta prieš mirtį ir todėl būdamas tikras savo jėgomis įsiveržė i kambarį išversdamas duris ir suriko savo galingiausio burto Žodį. Efektas buvo ne toks kokio jis tikėjosi. Irchonas vienos rankos mostu sukūrė apsauginį skydą, kitu pasiuntė paralyžiavimo burtus, o tada pabaigė rašyti savo rezultatus. Bandymo rezultatas gulėjo ant stalo. Tai buvo neaiškios kilmės violetinis rutuliukas. Vaikinas tikėjosi kažkokios prakalbos, kalbos, kuria bus stengiamasi sugniuždyti, bet Irchonas tik nusispjovė ir surengė ritualą, kurio metu sukūrė sutarties plunksną. Plunksną, kuri turėjo užmušti tą, kuris nepaklus sutarčiai. Ritualui atlikti reikėjo paaukoti vieną burtininką, kurio vietoje ir buvo paaukotas jaunuolis.
Kaip...

Lėtai


Slenka..Laikas.

Viskas sugrįžta staiga. Kūnas, kuriame esi nei vienas, kūnas, kuriame suskamba mintis neištarta nei vieno, bet nepriklausanti nei vienam iš jų, net ir tau. Tai kažkieno kito mintis. Kažkieno, ką simbolizuoja juodasis kristalas ant kaklo.

Burtai, burtai dingo... Dingo ir magiška zona dingo atsiminimai kaip istarti galingiausius žodžius, dingo ir kažkas, kas ką tik buvo šalia. “Nužudysi” – tu nužudei kažką, kas taip pat buvo kūno dalis. Kūno, kuriame dabar esi tu. Vietoje žmogaus, kuri nužudei. O priešais sukasi “Mirties Smėlis” siaubingiausias padaras, kuri gali pasiųsti burtininkas. Jis nebijo nieko, jis žudo ir tiesiogiai ir kitų rankomis. Jis išnyksta tik sunaikinęs taikinį arba tapęs jo dalimi...
------

to Raimondas
-------
Tolimose stepese, ten, kur egzistuoja burtai ir stebuklai, ten, kur gentis kaunasi del medziokles is gyvenimo plotu, ten, kur saulegrazesne ir vejas skaistesnis, ten buvo tavo gimtine. Vaiskyste buvo kaip ir kiekvieno genties zmogaus. Linksma, zaisminga, pilna jodinejimo po zoleta jura, soti, nes gentis gyveno raguociu megstamoje teritorijoje.
Tapes kariu dalivavai tik dviejuose musiuose. Vienas buvo tada, kai jusu kaima uzpuole tolimos vien tik orku genties kariai. NEi vienas is puolimo negrizo.
Kitas karas vyko po metu. Visos giminingos gentys vis dazniau pykosi ir metu gale buvo nuspresta isspresti visus nesutarimus viename musyje, kur nugaletojai bus paskelbti teisiais. Tapai vienu is "Laiminguju" isrinktu i musi.
Musis turejo buti milziniskas. Susirinko gal du tukstanciai kariu is visu Urkanu giminiu. Issirikiavote ir pasiruosete. Bet musis neivyko.

Atskrido didelis Raudonasis Drakonas ir suriko zodzius, kurie jus sustabde. Jis snekejo apie taikos butinybe, apie galinga burtininka, kuris nori jus pavergti ir kirsina savo burtais. Kalbejo apie jo armija, kuri tuojau prazygiuos per neivykusio musio lauka. Jus isgirdote ji ir supratote.

Musis ivyko. Bet jis nebuvo brolzudiskas. Tai buvo musis, kuriame buvo sutriuskintas daug didesnis priesas, musis, kuriame Raudonasis Drakonas isgelbejo jus, kuriame jis suteike visoms gentims galimybe islikti ir padejo ja pasinaudoti.

Tau pasiseke maziau. Kovos sukuryje skis i aki sutikai juoda it naktis demona su kardu. Jis devejo pakabuka ant kaklo, pakabuka, kuris pulsavo juoda ugnimi. Sekunde ir paaiskejo, kad tavo pilve atsirado skyle. Paskutinemis jegomis suvarei kirvi jam i kakla, nukirsdamas galva ir pakabuka vienu smugiu. Gulejai ir jautei, kaip siaubingas skausmas pleso tave i gabalus. Ranka nevalingai pagriebe pakabuka.

Skausmas dingo. Nebejautei nieko, bet puikiai jutai ir girdejai viska aplinkui. Judeti buvo imanoma, bet nepaprastai sunku. Pabandei atsisesti ir imerkei ranka i domono krauja. Pakabukas zybtelejo, zaizda pilve eme mazeti.. BET. ta pacia sekunde viskas nutruko. Kaip suplysusi lanko temple.

Ilgas sapnas. sapnas apie kazkokius kalinius, kurie //skaityti forume//.

Ir pabudimas. Matai ir jauti, bet ne savo rankomis, ne savo akimis. Tik jauti, kad yra dar tokiu, panasiu i tave. CIa pat kune, visai kaip sapne.
-----

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-01 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
//tikiuosi joki moderatoriai nesupyks ;)//

Skelbimas:
"Dalyvavote šiame RPG? Norite dar? Rašykite man PM arba čia arba http://trysatspindziai.niceboard.com
Arba kaip kitaip meginkite susisiekti. Nuolaidos tampant karaliais ar dievais. Pigiau grybo."
---
Yra kažkiek laisvų dievų vietų ir jas norėčiau užimti žmonėmis, iš kurių maždaug žinosiu ko galima tikėtis.


//siulyčiau šitos temos pernelyg negaivinti, jeigu yra atvirų klausimų rėžkit čia arba ten//

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-26 19:58 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
Aciu uz zaidima, nors praktiskai nepostinau, bet ideja buvo tikrai ydomi. O zemiau taco nukistas PMas:

Tu buvai papraščiausias keliautojas. Kažkur žemyne, ten, kur klajoja klajokliai. Ten, kur didelės stepės, ten kur magijos zonos pakraštys, ten kur burti nebemoka patys praščiausi burtininkai. Ten, kur horizonte pamatei kažką panašaus į miražą. Matomas paveikslas mainėsi - tai didžiulė siena, tai aukštas pastatas, tai krūva paukščiu, tai tiesiog mirguliuojanti siena. Nors karšta nebuvo. Tik šilta, kaip visada tuose regionuose. Miražą, kuris neišsisklaidė prijojus arčiau. Net prie pat miražo. Galėjai ištiesti ranką ir jį paliesti. Nulipai nuo savo žirgo, žirgo, kuris buvo labai brangus tau. Kažkokio Orkų kario dovana. Palietei miražą ir jis ramiai išsisklaidė į šalis.
Palikdamas praėjima. Vienam keleiviui. Prišais stovėjo miesto siena. Su dideliais vartais, kurie kaip tik vėrėsi. Iš jų išlekė kažkoks padaras. Raudonas, apsigabęs liepsna. IR...
tave pervėrė skausmas. Jis pralėkė kiauria per tave. Bet padaras nebuvo piktas ar žiaurus - jis tik labai skubėjo ir tavęs nepastebėjo. Paskutinis matytas vaizdas buvo iš už vertų lėtai išeinantis žmogus su apsiaustu.
Tamsa...

Kaip...
Kartais...
Laikas...
Lėtai...

Slenka...

Skausmas...
Kančia...
ir Laikas...

Ir pabudimas. Staigus bei netikėtas. Akys vėl mato, rankos vėl lieičia. Liečia žirgą. Tavo pažįstamą žirgą, tą, kuris tau buvo padovanotas, tas, kuris liko stovėti prie tavo lavono. Tas, kuris buvo išsiūstas tolyn, norint neprisišaukti nelaimės. Bet čia tu esi ne vienas, o...
Čia yra kiti. Jie čia pat, dalinasi vienu kūnu..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page « 117 18 19 20 21

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited