Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 14:17

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1276 posts ]  Go to page « 1124 125 126 127 128
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-03 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
deglas, pralekia pro šoną, net neužkludydamas butininko, o šis abiejomis rankomis griebia akmenį ir jį padalina į dvi dalis, kaip duonos kepalą, tada abudu nušveičia žemyn. ir akmuo uaižėja, o jo duženos pabyra vosne po visą menę kurią užlieja tarškančių akmenukų garsai, keletas jų pririeda prie drakono. Liepsnelės nuo pirštų dingsta, o jūs prišokate prie pat. Smūgiuojate į kairę ranką, durklas įlenda į mėsą, paleisdamas karšto ir raudono kraujo pliūpsnį, o dešinę ranką tuo pat metu perkreipiate kažkaip nenatūraliai ir ji lūžta pasigirstant trekštelėjimui. Bet Irchonas atšoka dar žinsnį atgal ir meta, kaip keiksmažodį, paskutinį burtažodžio žodį:
- Tivreks!

petį ir abi rankas paerveria siaubingas skausmas, kairiuoju šonu ima tekėti kraujas, iš peties ir rankos, o kentėdami skausmą stebite, kaip Irchono žaizdos užsitraukia. Rodos, kad jūsų dešinė ranka sulaužyta, toks didelis skausmas. Vos ne vosatsistojate palaikomi kristalo, kuris rodos, stengiasi apmalšinti skausmą. Irchonas prabyla pikdžiugiškai, tuo pat metu eidamas link nejudančio drakono. Tau virpa kojos, nors kristalas visgi bando nuraminti, sustiprinti. Akmens skeveldros dingusios.

- Tu galingas. Toks, kokio tarno aš ir tikėjausi. Net per galingas, todėl, kad jungi savyje tokią daugybę givybinės energijos. Bet Tu nebegali Man pakenkti, nes šis paskutinis burtas, kuris pavyko, nes kitaip Tu nekraujuotum Mano žaizdomis ir nesimėgautum Mano skausmu. Tu taip ir liksi niekingas kirminas. Nesvarbu ką bandysi padaryti prieš mane, tai atsigręš atgal. Aš tave paliksiu gyvą, o tu kentėsi visas mano praeities ir ateities žaizdas. Eik, eik į pasaulį ir kentėk.

Irchonas ištraukia mažytį durklą ir prisiartina prie drakono krūtinės, su akivaizdžiomis intensijomis išsiimti drakono širdį - vieną galingiausių magijos šaltinių be pačio mėlnojo kristalo.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-03 21:52 
Offline

Joined: 2006-05-29 19:38
Posts: 188
-sakai as kentesiu tavo kancias?o tu gal mano tada? su tai zodziais nestipriai pereziu sau oda su durklu(bet kurioje vietoje kur irochanui kuno nedenge drabzei,kad jeigu persiduotu butu iskart pamatoma)

_________________
Kas taves nenuzudo - tas tave sustiprina.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-04 13:16 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Kristalas šiek tiek apmalšina skausmą kairiojoje rankoje. Su ja ir įsipjanate sau į odą. Nedidelė žaizdelė atsiveria pas jus, žemėn nuvarva kraujo lašas, pajaučiate skausmą, jis nei kiek nesumažėja, bet aps irchoną irgi atsiranda tokia tati žaizdelė. Tiesa, jai atsiradus, jūsiškė neužsitraukia.

Irchonas nekreipia dėmesio į jūsų ekspermentus ir tyrinėja drakono žvynus barškendamas mažuoju peiliuku.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-04 15:32 
Offline

Joined: 2006-05-29 19:38
Posts: 188
Mintyse pradeda greitai sugtis mintys.
"klausiu tiesia,kas pritaria nusizudymui ?,-as taip"

_________________
Kas taves nenuzudo - tas tave sustiprina.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-04 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
"Bijau, mes tik dviese ir telikom Tienan. Garbe su tavim mirti."

//ooc: durklas ar kardas? ech, koks skirtumas gal...//

- Ate Irchonai, ate drakonai! - surinku ir stipriai smeigiu durkla sau tiesiai i sirdi.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-04 20:06 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Siaubingas skausmas, dviejų žmonių klyksmas ir... tamsa.

//ką čia ir beparašysi. buvo nepaprastai smagu pavesti jum šitą žaidimą, Ačiū visiems, kurie žaidė iki galo,
Ačiū tiems, kurie prisijungė ir liko žaisti.
Ačiū ir tiems, kurie pažaisdavo truputuką.
Ačiū, kad nepasididžiavot, leidot pavesti šį žaidimuką.
Ačiū, kad iškenėtėjot su manimi, nuo 2006 08 30 iki pat dabar, 2007 05 04
Ačiū šiaip už pagaigtą FRPG, kuris baigėsi visgi keliomis dienomis aknkčiau negu sakė paskutiniai paskaičiavimai.

Tikėsimės susitiksim kituose mano projektuose.

O jeigu įdomu, kaip viskas galiausiai baigėsi...//

Tmsiame urve, blausiai apšviestoje salėje gulėjo demono kūnas, kursi lėtai lėtai iro ir po keleto sekundžių iš jo nieko neliko, tik vėjo pustomos dulkelės. Tolumoje galutinai baigė egzistuoti Mirties Smėlis, taip ir neišsilaisvinęs iš išsilydžiusios ulienos spastų.

Irchonas gulėjo ant žemės, jo dešinė ranka vos vos krutėjo. Joje vis dar buvo sugniaužtas peilis. Pasiremdamas peiliuku, visas baltas it kreida, burtininkas pakilo ir atsirėmė į drakoną. Lūpos vargiai, vargiai murmėjo burtažodžius, kurie stiprino kūną, bet antroji pusė, kuri turėjo teikti energijos buvo nebegyva. Ir staiga jis, lyg pamišėlis, metėsi prie visų trijų kristalų, dabar esančių šalia. Pagriebė juos visus į glėbį ir ėmė kvatotis taio, kaip gali tik pamišėlis. Pamišėlis prabilo:
- Šaunu, mano tarne, šaunu. Tu išlaisvinsi mane iš mano amžinosios kalinimo vietos. Sutinki? Galbūt liksi gyvas. Aš ne tavo tarnas, ne, ne, aš esu aukščiau už viską, aš Tu nori gyventi, tu esi miringas, bet nori gyventi. Aš sutinku.
Vėl aidu nuskambėjo pamišėlio juokas. Iš kažkur pasisėmęs jėgų jis pišoko prie drakono ir įsmeigė peilį ten, kur po žvynais turėjo slėptis širdis. Išėmė ją, vis dar šiltą ir pulsuojančią geros galvos dydžio, visas apsitaškė kraujais, bet tas į tik prajuokino. Paėmęs visus tris kristalus jais paeiliui prilietė šidį, kuri sumažėjo ir susiraukšlėjo. Kalbėdamas įvairiausias mantras ir žodžius, pamišėlis įsisstatė pasikeitusią drakono širdį ten, kur jo krūtinėje žioravo skylė. Salėje nuskambėjo griaustinio aidas, o Irchonas atsigavo. Bet jis nebebuvo toks koks ankščiau. Šeimininaks tapo vergu, išdidus jo žvilgsnis pasislepė po tamsiu gobtuvu, ant kaklo sužėrėjo dar didesnis kristalas negu ankščiau, vienas, o je trys kristalai.
Bet jis numirs. Numirs tą pačią akimirką, kai nors kiek pasitrauks nuo savojo kristalo, kuris privertė jo naująją širdį plakti. Plakti nepaprastai skausmingai, nepaprastai sunkiai. Irchonas kentėjo siaubingus skausmus sulig kiekvienu širdies dūžiu. Tas skausmas varė jį iš proto.
Po nepilnų metų, po daugiausiai dvidešim mėnesių jis pavirs kretančiu bepočiu, nenustojančiu juoktis ar rėkti iš savo skausmo.
Jis prarado savo imperiją, prarado dalį savi gebėjimų, prarado tai, dėl ko kovojo, prarado dalį valios bet... Jis atkeršijo už tėvą ir gvo naują kūną, antrą progą, jis atrado beprotystę, kuri veržėsi į jo protą visa spalvine gama.
Jis pasileido bėgti lauk iš savo urvo. Bėgi tolyn, tolyn, kuo tk įmanoma toliau no šio urvo, kurio prisiminimas jam kėlė baimę ir skausmą.
Jis suprato jog mirs išprotėjęs ir išprotės mirdamas.
Jis bėgo tolyn.
Jis išprotės
Jis mirs.
Mirs.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1276 posts ]  Go to page « 1124 125 126 127 128

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited