Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 623 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:27 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
- Visi kažką surado ir neteko kai sostinę pasiekė armija...

tai vienintelis komentaras į Loreino kalbą

(tarsiu, kad nykštukas užmetė akį ir gražino durklą atgal)
Atsistoju, truputi šypsodamasis - tuoj parodysiu, kad visgi nesu iš kelmo spirtas, kažkodėl sedėdamas pats sugebėjau save įtikinti, kad man yra labai nedaug ko mokytis...

Atsistojau tiesiai, tvirtai, nusikabinau skydą nuo nugaros ir užsikabinau ant kairės rankos, o durklą paėmiau į dešinę ranką. Nusišypsojau plačiau:

- Aš pirma parodysiu, ką galiu pats, o tada jūs patarsit ir padėsit.

Ir prasidėjo. Kažkas panašaus į mojavimą pagaliu. Negrabiai. Pabandžiau pakartotį tai, ką darant mačiau Loreiną. Smūgis prišininkui, nematomo kardo numušimas skydu, smūgis atgal ir taip toliau... Iš tikro judesiai buvo greiti, netgi labai - durklas skrodė orą net švilpdamas ir atspindėdamas laužo šviesą į visas puses, nesustodamas nei sekundėlei. Bet patys judesiai... judesiams trūko tikslumo, patirties ir užbaigtumo. Aišku, man pačiam atrodė, kad pavyko beveik identiškai pakartoti keletą neseniai matytų judesių. Įsivaizduojamas priešininkas, mano nuomone, jau seniai būtų griuvęs nuo žaizdų. Kiti, nusimanantys karduose, durkluose ir kirstynėse geriau už mane (o tokių turėjo būti nemažai), tikriausiai suprato, kad visi staigūs smūgiai nebūtų per daug pavojingi priešininkui - įsivaizduojamas mano priešininkas šmūgius gaudavo arba iš įsivaizduojamo skydo pusės arba į paprastai labiau šarvuotas ir sunkiai, net ir nykštukų gamybos durklu pramušamas vietas. Mano mosavimas durklu buvo niekam tikęs, bet greitas.
Vieninbtelis privalumas, kurį suvokiau ir aš, ir tikriausiai visi stebėjusiejį šį linksmą šokį su nematomu priešininku - buvo skydas. Jis visada buvo ten kur reikia - optimaliai dengdamas ir galvą ir kūną, judėdamas greitai atmušdavo įsivaizduojamą smųgį iš bet kokios padeties ir grįždavo atgal per sekundės dalį, kai prasidėdavo maniškis išpuolis durklu.

- Na kaip?

pasakiau visiškai patenkintas savimi, rodės, kad tuoj tuoj man pasakys - "aš neturiu ko tave išmokyti" arba "šaunu, Naurai".

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:44 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Loreinas *

Idemiai sekiau kiekviena vaikino judesy, kone nagrinejau jo veiksmus puolant ir gryztant i ginyba, nusisypsojau vaikinui ir tariau, - Tavo judesiai yra isties miklus, gynyba kone nepriekaistinga, taciau, - nezymiai susiraukiau, - Esme yra taip kaip sugebi valdyti savo kojas, visa kuna, o ne vien tik slaistytis peiliu, lygiai tas pats kai kauniesi kardu, - vel nusisypsojau, - Taigi ziurek, - Strygtelejau ant koju, - Puolant, nepermesk pernelyg daug svorio i prieky, nes tada sunku trauktis atgal. Na o kai traukies, nezenk taip toli atgal, kai kaunies kardu ar durklu verciau pasikliauk judesiais i sonus sai taip, - Pavaizdavau pora mikliu ( mikliu kaip sesiasdesimtmeciui ) judesiuku. Tas tau pades atsidurti priesininkui nepalankioje situacijoje. - Dar kiek pasiskeryciuojau rodydamas imantrius judesius smalsaujanciam jaunuoliui. - Nagi manau kad metas gult, ech na ir pavargau... Manau mums visiems metas pailsete, rytoj laukia nelengvesnis zygis. - Taip tares emiau rengtis gulta.

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 1:06 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Galu gale zygiaiviai eme gesinti smulkius lauzus prisislinkdami savo gultus artyn didziuju, neilgai trukus dauguma nemalonios keliones dalyviu uzsnudo. Naktis pasirode rami, tiesa kelis kart pasigirdo vilku staugimas.
Rytas atejo maloniai stebinantis, sunkus debesys buvo issisklaide, rytuose spindejo kylantis saules diskas.
Keliautojai pamazele budo.

- Nagi, kilkite greiciau, - Garsiai susuko Grotas, - Nebera laiko, vejas retsykiais atnesa girgzdancias dainas, persekiotojai arteja, nagi pasiskubinkite, - Nerimastingai, kiek apgailetinai uzbaige vedlys.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 1:18 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Aš kvailys... Jau buvau patikėjęs, kad kažką moku. Bet... Visko dar galima išmokti. Išklausęs Loreiną, pakartojęs, tai, ką jis rodė, gal dar pusvalandį mosuoju durklu. Tik lėčiau, daug dėmesio kreipdamas į judesių tikslumą ir atkartojimą. Gynybos intensivumas išlieka beveik toks pat didelis. Treniruotei einant bandau palaikyti nors kokį pokalbį.

- Mąstau apie vilkus...

Smūgis, blokas, pasilenkimas, smūgis...

- Šią naktį jie dar nebus pakankamai drąsūs ir būtų sunku vieną ar kitą nušauti, bet jeigu kitą naktį...
...Jeigu kitą naktį pavyktų išdėstyti stovyklą, tarkime ištemptos C raidės forma, kad įlenkimas būtų iš vilkų pusės, gal pavyktų vieną ar du įvilioti į vidurį - vilkai kuo toliau tuo arčiau prislenka prie iškomos aukos, o tada iš abiejų C raidės galų užkirsti jiems atsitraukimą, geriausia, paėmus pagalius iš laužo... Tada gal ir pavyktų porą vilkelių nušauti ar pritrenkti...
Iš principo mėsa, kailis... O jeigu maitą paliktumėm gar ir vilkų ruja atstotų saviškiais pasisotinusi.

EDIT //nespėjau prieš GM// tarkime, kad buvo pasitreniruota, pamiegota, o apie vilkus pašnekėta ryte, tik atsikėlus.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 1:31 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Pramerkiu akis, lyg tycia saules spinduliai krinta tiesiai ant ju ir sekundei kitai mane apakina, po minuteles atsikeliu, pasirazau, padarau pora megiamu pratimu, sugirgzda seni sanariai.
- Nagi, kazin ar tie vilkai esa palaidi mano drauge, - atsakau i jaunojo medzioklio samprotavimus. - Visgi buciau linkes teigti kad jie, - Issitraukiu is maiso vakar nepribaigta kumpio gabala ir godziai atsikandu, - Nori ? - Kiek atitoles nuo vilku pasiteirauju vaikino, - Taigi apie ka as ten? A taigi manau, kad orkai juos vedas su savimi, netgi sakyciau, et na nezinau, bet jei ten tie patys ir nezinomybes girios, orkai gali ant ju net joti... - Vel atsikandu gardaus vytinto kumpio, dar syk pasirausiu savo maise ir issitraukiu nediduka asoteli, - Arbateles ? - Draugiskai pasiteirauju.

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 1:42 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Aišku neatsisakau pasivaišinti, bet valgau saikingai, nelabai daug.

- Gali būti. Įmanoma, kad vilkai tai tik dar viena Narharo staigmena. Bet aš linkęs manyti paprasčiau. Armija juk nusiaubė ištisus plotus, fermas ir taikių gyventojų namus. Taip pat dideliai armijai reikia maisto, o nors ir prisigrobė daug iš žiemai skirtų sandelių, tikriausiai vis tiek labai daug medžioja - juk armija nepaprastai didėlė - tą matė visi, reiškia miško gyvūnų ženkliai sumažėjo. Vilkai neturi ką medžioti, tad ieško lengvesnio kąsnio. Mūsų grupė atrodo silpna - raitėlių nėra, pėsti žmonės brenda per pievas. Gyvūnai jaučia mūsų silpnumą, o plėšrūnai mumyse mato mėsą. Jie kantrūs ir lauks ilgai. Bet juos įmanoma nuvaryti. Aišku labiausiai man patiktų jeigu juos kas išgąsdintų iki pasiutimo ir jie užlėktų ant to orkų būrio, kuris žygiuoja paskui. O blogiausia būtų jei taip būtų padaryta mums...

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 2:00 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Loreinas *
- Kaip noreciau patiketi tavo teorija, taciau leisk as tau sy ta papasakosiu is tos nakties kai zuvo mano tevas ir draugai, - pernugara man perbega drebulys ir atrodo, kad Nauras ta pastebejo, - Tie vilkai mus sumedziojo, sumedziojo medziotojus vaikine, apsupo ir isdraske. Tie, kurios as vadinu nezinomybes girios vilkais yra kone pusantro karto didesni uz normaliuosius buvusiojo Ermadoso valdose gyvenancius pilkuosius vilkus. Ana tu paslaptinguju butybiu nagai yra zymiai ilgesni ir atstresni, o nasrai gerokai tvirtesni... Aa tiesa, tiesa! Istverme ju kazkokie nenaturali, vieno ju kunan smigo trys mano paleistos streles, o sis vis nesiliove draskes.... et... mano tevo... - nusukau nuo jaunuolio drebancias akis... - Sakyciau ,- Vel tyliai prabilau, - sakyciau tai nenormaliu veisimosi butu atsirade plesrunai mano drauge, taciau nesugebeciau nupasakoti, kaip ir iskur jie atsirado. - Baiges savo nelinksma kalba gurgstelejau armatingos arbatos...

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-29 17:01
Posts: 129
//GM paleipus, man sutikus...

-Taip tai kraujo istroske zverys, medziojantis daznai tik del savo malonumo. Kai kas ir buvusiu simtininku sake, kad skausmas jeims sukele tik dar didesni potrauki zudyti, ir vienas suzeistas zveris nugalabija desimt ar penkiolika musu kariu.

Grupei pazvelgus i snekejusiji, jie isvysta Grota. Jos apsitrynes apsiaustas beveik nesliapia jo raumenu, kurei stukso po is ziedu sukaltasi sarviniais marskiniais, kurei jau gerokai sudraskyti, bet visgi apsaugo kur kas geraiu negu to tikisi preisas. ant krutines vos matosi Ermadoso herbas, bet ir ji gali atpazinti tik ten gyvenes zmogus. Ziedu liekanso vos seikai slaunis ir atidengia aptrintas odines kelnias, kurios jau senokai turejo buti ismestos, ir nesuplyso tik del daugybes lopu kurie kartkasrtemis taipogi padeda isvengti rintu suzeidimu. Anbluzdziai, su uzastrintom keliu apsaugomis, padengti dukemis ir purvu, todel sunku pasakyti is ko jie nukalti. Jis, kaip ir viso zygio metu, desine ranka laiko ant trumpo kardo, prikabinto prei juosmesn ir taip lyg ir stengiasi prilaikyti kaireja kuseje kabanti, kazkada vadinta dviasmeniu, kirvi, kurio tik viena gelezte dar laikosi ant koto.

-Turime paskubeti, nes galiniai zvlagai jau mato kazka judant uz kalnu keteru, ir tai tikrai nera draugiski padarai. Jie neturetu siandin musu pavyti, bet jai kasdien taip stviniuosime tai po keliu dienu atsibusime ju apsuptyje. TOdle turime skubeti ir traukti i siaure.

Susivelia plaukai ir apsiapes veidas sunkiai slepe susirupinima. Bet pastebejus grupes zvilgsniu, ziemos isvargintas veidas, vel tapo bejausmiu. Nors jam nusisuks jo nugara denge apsiaustas, bet grupe sugebejo pastebeti nuovargio zymes jam einan nuo ju tolyn.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
- Bet, juk nežinomybės girios vilkai šituose regionuose beveik niekada nesutinkami?...

Patyliu, negalėdamas patikėti tuo, ką išgirdau... Velniava... Galvojau blogai, o pasirodo - dar blogiau... Su paprastų vilkų nuvarymų jau būtų didelės problemos, o jeigu jie tokie, kaip sako Loreinas... Maniškių keturių strėlių gal vienam tik ir užtektų... Nebent į akis... nors...

Nuėjus Grotui.

- Jeigu vilkai didesni, tada įvilioti į paruoštą laužų žiedą nelabai pavyktų, o ir būtų pavojingiau. Galbūt reikėtų vakare įsikūrus... Tarkim... Juk lipam į kalną, o aplink riedulių visokių mėtosi. Reikėtų kiek žemiau stovyklavietės pakurti lauželį, o visiems įsikurti aukščiau. Ir akmenų būtų galima pritempti... Kai lauželis priges, vilkai prislinks arčiau, nes prie lauželio nebus žmonių - jie turėtų būti drąsesni. Gal net pavyktų nedidelią griūtį jiems ant galvų užversti...

Užbaigiu jau nelabai tikėdamas tuo ką sakau.

- nors čia granitas ir šiaip kietos uolos. bet gal kaip tik riedantis akmuo kokį vilkiūkštį prie uolos prispaus? Kaip bežiūrėsi taip blogai... O gal iš vis nėra kaip prisiruošti, otik laukti kol vilkai užpuls? Bet vistiek manau, kad jeigu jie puls kai mes to lauksime, puolimo pasekmės būtų mažesnės.

-----
spėju, kad visai pradedam žygiuoti tolyn...

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-07 0:13 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
// taigi //

Kai grupele keliautoju pajuda, saule atrodo pasiekusi auksciausia zenita ir pakankamai maloniai apsildo nusilpusius zygeivius.
Kalnu kelias vietomis pastebimai paplateja, retsykiai pasirodo tvarkingai i sonus nustumti rieduliai.
Visgi imanoma isziureti, kad sis kelias buvo, o gal ir yra naudojamas. Deje nauju pedsaku nesimato...
Dar kiek paejus prieky prieinate, kelio atkarpa vedancia palei pat skardy. Priesais jus atsiveria nepaprastai grazi, balta kalnu panorama, visi kalnai skendi smulkioje dulksnoje, vietomis pro pat jusu nosis praplaukia debeselis.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 623 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited