Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 6:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page « 116 17 18 19 2023 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 19:05 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Velyvus pusrycius draugai suvalge tylomis, niekad kazkodel nemegino sutrugdyti ant stalo isivyravusios tylos. Retsykiais vienas kitas suburbedavo pro saly einanciam smuklininkui ir sis linktelejes, pakartodavo uzsakyma ir nudumdavo i uz baro irengta virtuve. Nykstukas vis nesirode, Loreinas karkartemis persimesdavo pora zodziu su Doreanu, taciau Nauras sedejo it ikaltas, lyg kas burna jam butu uzklyjave, galu gale Senasis keliautojas megino si praklabinti, bet iki siol aktyvus vaikinas ne nemegino atsakyti. Jo akys buvo apsibluaiusios, kunas retsykiais sutirtedavo, ir tai draugams kele nerima.
Trinktelejo smukles durys, pro jas igriuvo du sarvuoti nykstukai rankose laikydami placiaasmenes ietis. Vienas griausmingai sudardejo kazka panasaus i : "Grun saruna arakalanus" . Aplinkiniai zmones apsidaire, daugumos ju zvilgsnis buvo nukreiptas i Naura, vaikinas netvirtai mete zvilgsni atejunu link, sugriezes dantimis is po uzstales griebe lanka ir taikli strele smigo i prieky zengusio nykstuko tarpsarvi ir tas sumykes, suriaumojes krito ant mediniu grindu ir eme voliotis, nusilauzias streles kota, jis pakilo ir metesi jaunuolio link, taciau tas nemirksedamas paleido antra strele, pakirsdamas nykstuko gyvybe. Loreinas nespedamas atsikvoseti, uzgriuvo Naura rekdamas, kagi cia tas isdarineja. Doreanas rankomis muosuodamas megino raminti minia, po sekundes jis atsidure prie nekrutancio kario kuno, patikrines pulsa isitikino kad antroji strele buvo tikrai mirtina. Kitas apsisarvaves miesto sargas, kiek nerangiai prisiartino prie mirtina strele paleidusio jaunuolio ir ryztingai nustumdamas Loreina, prigavo jaunuoly uz kaklo, priplojo prie zemes, imantriais spindincio metalo antrankiais surakino siam rankas ir urgzdamas eme tempti paskui save.
Likusiu draugu nuostabai, nykstukas jiems nieko ne nemegino sakyti. Todel sia du susizvalge, nesupratingais zvilgsniais , kone klausdami vienas kito kas gi cia yvyko.
Is gatves suguzejo dar keli sarvuoti nykstukai, skubiai pakele savo negyva drauga nuo zemes ir liudnai iszingsniavo salin.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
Doreanas stovejo lik ibesta, nesuvogdamas kas tik ka ivyko. Pries keleta minuciu, o gal net sekundziu viskas buvo visiskai ramu,jis tiesiog miegavosi gardziu maistu, o db atsirado begale klausimu: Kas ? Kaip? Kodel? Uz ka?.
Per minute cirkininko galvoje praskriejo tuzinas minciu: "...gal tai Hiru darbas, bet ne mes jiems nieko nepadarem, o ypac Nauras"; "Norgas, tas paslaptingas nikstukas, gal...ne!"; "...turbut Nauras kazka prisidirbo, nes jau keleta dienu buvo it nesavas, bet juk jis visa laika buvo su mumis...";" gal vytis tuos sargibinius ir bandyt islaisvint Naura?beviltiska mes tikrai neistruksim is cia gyvi.";"...kodel visi vietiniai taip ramiai i viska sureagavo?";"...reikia surast miestelio seniuna, gal jis paaiskins kas cia vyksta?";"povelniu kur tas prakeiktas Norgas kai jo labiausiai reikia!"...
Doreanas zvilgtelejo i Loreina, pastarasis atrode ne ka maziau pasimetes uz ji pati, taciau jie abu zinojo, kad reikia kazka daryt, taciau ka? I si kalusima jiems reikejo atsakymo tuoj pat!
Doreanas numete zvilgsni smuklininko link, taciau nikstukas iskart nuleido akis, bei paskubomis nuejo i tarnybines patalpas, duodamas suprast, jog jis visai nenori kistis i si reikala.
"Po velniu!Ar kas man paaiskins kas cia vyksta? Kur jusu seniunas?Kas uz tai atsakingas?": Sie zodziai buvo rekte isrekti su tokiu nepasitenkinimu ir neapykanta, jog visi nikstukai buve smuklei tapo dvigubai mazesni, nes kiekvienas is ju taip susiguze ir susikuprino, stengdamasis isvengti Doreano zvilgsnio, bei bandydams apsimest, jog sie zodziai buvo skirti ne jam, o bet kam kitam sioje smukleje.

_________________
Spincia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
//ei, o i tokius dalykus mes atsakinėsim//

Rūkas, jau keletą dienų gniaužęs akis, prasisklaido. Rankos užlauštos už nugaros. šūksnis išsiveržia iš lūpų - "kas??" bet prasideda siaubingas kosulio priepuolis, kurio metu išsprūstų iš neaiškų iš kur išnirusių laikančių rankų ir įmu raittis ant grindinio. Iš burnos išteka kaujo gurkšnis, aplieja gatvę priešais išėjimą iš tavernos.
Traukuliai liaujasi, išplėtęs akis įsmeigiu žvilgsnį į sargybinius ir į aplinkinius bei kelionės draugus.

- Kur aš? Mes buvome kalnuose... - tyliu ir labai silpnu balsu.\ pradedu kažką murmėti.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 21:52 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Apsidairiau smukleje, atrodo viskas sukosi aplink, nuo patirto adrenalino rankos dar virpejo, kazkiek atsikvosejes paraginau Doreana ir uzskubejau laukan. Smukles kieme, net ne kur kitur vyko kvota, vargsas, isvarges jaunuolis, pirma syki maciau ji toky, buvo prispaustas prie sienos, apsuptas kruvos apsisarvavusiu nykstuku. Negalejau sito praleisti pro akis, prisiskubinau prie nemazo burio nykstuku, peciais isimaisiau i vidu, - Vaikine ! , surekiau nesavu balsu, - kasgi tau uzejo ? Ar proto netekai ? Gi cia savi, jie visi savi, uz kagi tu jam sitaip ? - Mano balsas pamazele nurimo, tirtanty zvilgsni yremiau i vaikino akis, taciau sios atrode netaip kaip visad, dabar jos buvo pakitusios, pilkos, gilios ir tuscios. Tiesa sakant as net pabugau, taciau neplanavau trauktis iki tol kol pajutau tvirta ranka ant peties, si mane trauke nuo vaikino, sitaip man kelioneje padejusio vaikino. Adrenalinas vel uzpludo krauja ir zaibiskai atsisukdamas, griebiau savo durkla ir priremiau mane traukti meginanciam nykstukui prie kaklo, taciau visgi sveikas protas paeme savo ir as gedingai nuleides ginkla, atsiprasiau kiek isbalusio kario ir zengiau i sona, ten is kur veiksma stebejo Doreanas.
- Na, kas gi bus dabar ? - neviltingai, pusbalsiu kreipiausi i ji.

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 22:05 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
- Nezinau.
Doreanas atsiduso, suprasdamas situacijos beviltiskuma.

- Jei ne ta nelemta strele, pakirtusi nikstuka, gal tada ir turetume vilties istraukt Naura is sitos beprotybes, o db...man net baisu pagalvot, kas jam bus. Turbut jam neisvengt...
Doreanas nepabaige sakinio, suvokdamas, jog pesimizmo sioje situacijoje ir taip perakis.
- Manau deretu viska isiaiskint. Kokiu pagrindu nikstukai atejo suimt musu draugo ir kokio velnio jis sove i ta dwarfa.
- Ir povelniu kur tas Norgas, manau bent vienas "savas" zmogus sioje situacijoje butu labai naudingas.

_________________
Spincia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Pabandau atsistoti ir, nespėjus sargybiniui, sovinčiam šalia pagriebti manęs už peties, vėl išsitiesiu ant žemės. Bandau kažką sakyti, bet pavyksta tik kažką sumurmėti:

- Pavojinga... Reikia... Sky... Sur...

iškosėju ailinę kraujo dozę ir nors atrodo siaubingai, rodos, kad akių apsiblausimas praeina.

įsmeigiu akis į Loreiną, o tada į Doreaną.

- Kur skydas? - kažkaip išlemenu. Lėtai bandau stotis, o sargybinis gribia už rankos ir net padeda atsistoti, tikėdamasis vesti toliau. Kojos virpa, drabužiai kruvini nuo mano pačio kraujo. Lanką neša sargybinis, durklą irgi. Tik skydo niekur nematyti...

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 22:48 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Ziuriu tiesiai i besikamuojanti vaikina, taciau nieko nebematau, mane uzlieja praeities akimirkos kai sis zmogus man padejo, padejo neprasydamas jokio atlygio, todel ranku as nuleisti negaliu. Pasitrinu akis, gryztu i dabarty, atsikvosejes regiu, kad nykstukai megina statyti Naura ant koju ir vesti toliau.
Po keliu sekundziu vel neistveriu, Doreanu pasibaisejimui soku i prieky, taciau plikomis rankomis griebiu pirmaji nykstuka ir stumteliu salin, taciau tas ne kiek nenusileisdamas pargriauna mane ant zemes atkisa platu ieties smaiga i mane ir griaudziamai taria, - Tai nera tavo reikalas, tau reike trauktis ir nemeginti kistis. - Isteriskai soku ant koju nustumdamas nykstuko ieti sonan ir imu brautis artyn draugo, atsigrezes atgal pamatau, kad Doreanas lygiai taip pat skinasi kelia artyn, plikomis rankomis megina patraukti nykstukus is kelio.
Praejus keliom stulbinanciai sunkiom akimirkom priarteju prie vaikino sis nerisliai klausia kur jo skydas, pasirausias atmintyje prisimenu jo taip puoseleta skyda su balto vilko atvaizdu. - Nezinau, - Tariu. Prisiartines prie pat jo, atsisuku i piktai spoksanti nykstuka, - As jums nieko bloga nelinkiu - nerimastingai tariu jam, - as tik noriu padeti vaikinui, -Ir tas atrodo meginas uzgosti savus jausmus, leidzia man padeti Naurui atsikelti. Vaikinas megina kazka sakyti, taciau atsikrenkscia ir is burnos pasruva kraujas.

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-24 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
- Tu negali... juk... Lo..ei..ai...

Kažkas panašaus išsiveržia iš burnos. tyliau negu tyliai. kraujas iš burnos nebesrūva, bet balsas labai labai silpnas.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-24 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 2007-01-03 18:07
Posts: 90
Location: Ermadosas
Vaikino busena, zodziai, kele man vis didesni nerima. Viskas aplink isnyko, meginau isiklausyti ir nerislius draugo skiemenis.
Pajuntu kaip prie musu snuobodamas prisiartino Doreanas.
- Kas ? Naurai dabar negali tureti jokiu paslaupsiu - Tariau, nerimastingai ismaiges zvilgsni i vaikina.
- Vaikine, kuo tas skydas tau toks svarbus ? Kur jis dingo ? - Neatplesdamas akiu toliau klausinejau drauga. Atrodo nykstukai kazin kaip isiklause, suziuro. Kuriam laikui sustojo, kazin kodel atsitrauke atgal ir leido man baigti pokalbi.

_________________
nobody will see me, nobody will find me, im not going to hide...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-24 23:10 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
- Tov..ahar... Čia tova..haras? - sumurmu kiek gyvesniu balsu. kostelnu, bet be kraujo.
- Skydas... labai.. svarbu...
Sargybiniai, nors ir rodydami gailesti, bet visgi ruošiasi mane nuvesti tolyn. Stumteltas ir vėl sukrėstas kosulio su traukuliais trenkiuosi i artimiausia sargybinį ir šiam griebiant mane (pusiau nbevalingai), "pavaišinu" jo šarvus dar viena kraujo porcija.
mintyse sukirba mintis, kažkodėl tvirtinanti, kad priepuolis baigėsi. bet galva tebeūžia siaubingai. Atsimenu, kad viena kartą tai jau yra buvę....

sargybinis man tebemastant apie kažkokius senai prabėgusius įvykius pastumia mane pasibjaurėdamas ir nepaiso to, kad išsitiesiu ant grindinio, skausmingai susitrenkdamas šoną.
nykštukas kažką murmėdamas savo kalba brūžina kietintos odos pirštine per savo šarvus.
ten kur kažkada buvo spindintis miesto herbas dabar žemyn teka tirštas raudonas kraujas ir sargybinis jį bando nubraukti. Jam tai pavyksta dalinai, bet rodo, kad herbas praranda savo spindesį. Kruvinas auksas nebeatrodo toks šviesus kaip anksčiau...

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page « 116 17 18 19 2023 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited