Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-10-25 20:08

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 2007-04-15 21:23 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Čia yra tema, kurioje sėdi namo aprašymas.
Čia rašykite tik tada, jei kils neaiškumų dėl kokio kambario išvaizdos, smulkių interjero detalių ir panašiai.

-----------------
Namas:

Filmavimo kameros – jų prikaišiota visur – nėra kambario, kuriame esančio žmogaus nestebėtų nors viena kamera, nesvarbu kokiame kambario gale jis yra.


Pirmasis aukštas

Svetainė:
Pagrindinė patalpa, kurioje stovi didelis pailgas stalas su daugybe medinių kėdžių aukštomis atkaltėmis. Kėdžių yra 18. Stalo pajudinti iš vietos neįmanoma, kėdės lengvai pernešamos. Silpnas apšvietimas visą laiką apšviečia patalpą. Kiekviename kampe galima išvysti bent po kamerą, kuri nejudėdama stebi veiksmą kambaryje. Svetainė turi tris išėjimus. Vienas veda į virtuvę, kitas yra įviji laiptai kylantys aukštyn ir žemyn, trečiasis yra didžiulės metalinės durys per visą sieną – nei atidarysi, nei įlenksi. Taip pat svetainės sienos papuoštos trimis šizofreniškais paveikslais – pilkame fone pavaizduotos kiek melsvo atspalvio klykiančios teatrinės kaukės žmonių akimis.

Virtuvė:
Kampe esančios spintelės, visos tuščios, pati kampinė veikia kaip mažytis liftas iš apačios galintis atkelti lėkštę su maistu. Lifto durelės atsidaro tik įjungus automatiką (kažkam kažkur užsinorėjus). Iš išorės net rankenų neturi. T.y. maistas atvažiuoja ir durelės atsidaro – paėmus užsidaro. Kada atvažiuoja neįmanoma pasirinkti. Žmogus niekaip ten netilptų. Nebent viena galva. Yra dvi kriauklės. Ir viena metalinė lėkštė banguotu kraštu. Rodos, skirta “šeimyninei” picai įdėti, sprendžiant pagal jos dydį. Taip pat ant sienos kabančioje spintelėje yra dešimt arbatinių šaukštelių, bei dantų krapštukų dėžutė.
Virtuvė apšviesta visą laiką trimis lempomis.

Miegamieji:
Pusė visų miegamųjų yra šiame aukšte.
Miegamajame yra tik paprasta lova su nelabai patogia kvadratine pagalve. Lovų metalinė konstrukcija pritvirtinta prie grindų. Kiekviename miegamajame po lempą, kuri turi jungiklį.

WC:
Dušas, du tualetai su aukštai kabančiais bakeliais, viena kriauklė. Jokio rankšluosčio ar tualetinio popieriaus.
Virš kriauklės kabantis veidrodis, o virš jo, šviestuvas be jungiklio. Viena kamera filmuoja visą patalpą.

Koridorius:
Vienoje sienoje nerakinamos durys į miegamuosius, kitoje prieš kiekvienas duris po pakabintas užuolaidas, bet tarp raudonų užuolaidų langų nėra.
Su trimis kolonomis.
Laiptai žemyn ir aukštyn koridoriaus gale.
Antrasis aukštas

“Poilsio” kambarys:
Patogus suolas su minkštu pamušalu. Virš jo pakabintas didelis paveikslas su kapinių peizažu tekant mėnuliui. Muzikinis centras, su didelėmis kolonėlėmis šalia. Ir gal dešimt muzikinių CD. Penki jų telpa į grotuvą vienu metu. Įjungimo laidas dingsta sienoje.

TV kambarys:
Viena sofa sėdėti dviems priešais televizorių ir du gultai dviems žmonėms įsitaisyti pusiau gulomis. Televizorius neturi antenų, bet turi kasečių grotuvą. Kasetė viena, tuščia. Įjungimo laidas nuvestas į grindis. Pats televizorius stovi ant spintelės su stiklinėmis durelėmis, kurias atidarius galima įdėti į grotuvą kasetę.

Koridorius:
Vienoje sienoje durys į miegamuosius, kitoje prieš kiekvienas duris po pakabintas užuolaidas. Laiptai žemyn koridoriaus gale. Sienos aptrupėjusios, palei kiekvieną sieną bent kas metrą po tinko krūvelę. Didžiausios krūvelės siekia 10 cm.

Miegamieji:
Pusė visų miegamųjų yra šiame aukšte.
Miegamajame yra tik po dvi paprastas lovas su nelabai patogia kvadratine pagalve. Lovų metalinė konstrukcija pritvirtinta prie grindų. Kiekviename miegamajame po lempą, kuri turi jungiklį.

WC:
Dušas, du tualetai su aukštai kabančiais bakeliais, viena kriauklė. Jokio rankšluosčio ar tualetinio popieriaus.
Virš kriauklės kabantis veidrodis, o virš jo, šviestuvas be jungiklio. Viena kamera filmuoja visą patalpą.


Rūsys

Du ilgi, neapšviesti koridoriai. Su nedidelėmis neaiškios paskirties nišomis. Grindys klotos klibančiomis plytelėmis, gal centimetro storio. Po jomis (kai kurias galima lengvai nuimti) betonas.
Dveji laiptai į pirmąjį aukštą.

Vyno rūsys:
Lengvai į sudėtines dalis išrenkamas metalinis stovas sudėti vyno buteliams. Butelių trys. Visi permatomi, be etikečių. Viename iš jų ne vynas, o brendis.
Nedidelis kilimėlis patiestas ant grindų. Geltonos ir žalios palvos tuo pat metu, spalvos formuoja sūkurį.

Didesnysis Rūsys:
Kabykla ant kurios sukabinti tvirti juodi brezentiniai maišai. Maišų yra 17, visi vienodi, kiek didesni negu žmogus. Ir daug tuščios vietos.


[ img ]

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited