Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 21:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 522 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 953 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-28 23:06 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-11 20:46
Posts: 115
Nusijuokiau ir nuėjau prie Sireficulo, pakeliui pasiimdamas savo gertuvę.
-Tai kaip?- atsigeriu- Į kurią pusę manai reiktų traukti, nes aš nelabai gaudausi kur esame... Beje, mane gali vadinti Makeliu, Makel.. kaip nori.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-28 23:22 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Taip ir būna su tais gerumo priepuoliais... Ir su kaimo vaikais, kurie žirgo gyvenime nematę...Vos beatsiginu, nuo vaisių antplūdžio - košmariukiai šiek tiek nurimsta, kai pažadu , kad visi ant Nakties pajodinės. (Žinoma, Liumas joja pats pirmas).
Taigi po valandos sukaitusių vaikų būrys sėdi ant žolės ir traukia iš po nešvarių rūbų savo vaisius - Liumas šiektiek nepatenkintas, (viena vertus jodinėjo pats pirmas ir liksvarą išlaikyti sekėsi jam labiausiai, kita vertus jam šiek tiek gaila skanaus persiko...) -ką gi, jo problemos.

- Ei Liumai, -paklausiu ,staiga, susikrimtusio berniuko ,- gal žinai kurioj pusėj šešėlių kraštas??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 0:05 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
"Sheshelis aplink tave!" - susijoke Lium, rodydamas i paprasta shesheli. //nezino 5meciai net tokiu terminu//
Ish pokalbiu tarp vaiku jus supratote paskutini naujena - kaima aplanke "geltoneji" kurie ieshko demona, jo valdove ir nekromanceri. Pazadeta nemazai pinigu. Kazhkodel vaikai apie ju kalbo negativiai. Daugiau ishtraukti ish mazvaikiu nepavyks.
Jei noretumete paziureti, kaip atrodo kaimas ish tolo: tokiam klimate lygiai toks pats kaip Wild Wild West cowboy city =) Tik, kadangi nelabai toli nuo sostynes, jame turetu buti pora meldyklu, siokia tokia mokyklele, vietines reiksmes magas ir, gal, gydytojas.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 0:15 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Espada wrote:
Nusijuokiau ir nuėjau prie Sireficulo, pakeliui pasiimdamas savo gertuvę.
-Tai kaip?- atsigeriu- Į kurią pusę manai reiktų traukti, nes aš nelabai gaudausi kur esame... Beje, mane gali vadinti Makeliu, Makel.. kaip nori.
-Pirma turime suzinoti jos tiksla,-paaiskinau Makel'ui... -Ixamentiora!- suktelejau panelei. Trumpam ateik, kol vaikai zaidzia su Naktimi. Reikia pasikalbeti apie keliones krypti.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 0:27 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Demonas - gelbėtojas. Gaila Nakties, reiks poto atsilyginti avižomisl. Greitu žingsniu pasuku Sireficulo ir Makelio link.
- Mano kryptis, aiški - šiaurė, šešėlių kraštas. Gal ,beje, žinai kurioj jis pusėj?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 0:35 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
dagysss wrote:
Demonas - gelbėtojas. Gaila Nakties, reiks poto atsilyginti avižomisl. Greitu žingsniu pasuku Sireficulo ir Makelio link.
- Mano kryptis, aiški - šiaurė, šešėlių kraštas. Gal ,beje, žinai kurioj jis pusėj?
Tiksliai nezinau, bet kazkur nugirdejau jog toje salyje yra smelis toleliau jura, o toliau ledas, su kuriuo ateina ir saltis. Palei upes - egliu miskai. Ar nieko nepasako krastovaizdis, Ixamentiora?
Makel, tu turetum zinoti situos krastus, ar ne? Labai tinkantis pavadinimas. Be to galetume gauti Pasaulini Zemelapi is kur nors... Arba bent jau zinot is kur ji gauti?

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 0:42 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Žemėlapiai ir vėl žemėlapiai!
-... ....Žemėlapį tai aš turiu. Tiesa , jis pieštinis - perpieštas nuo rūmų bibliotekos pasaulio žemėlapio. Bet, čia ne problema, o va kaip juo naudotis...

Grįžtu prie Nakties ir ištraukiu iš maišelio šalia balno pergamentą. Tylėdama paduodu jį Sireficului.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 12:01 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
http://swat.giliaidzin.lt/MAPS/Geo_sm.jpg

Atejo diena su karsciu ir grazia saulute, vaikai istrauke suri, duona, pririnko ir priskine vaisiu, pradejo valgyti. Netoli pasirodo yra mazas uzsleptas saltinelis su vandeniu.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 18:53 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-11 20:46
Posts: 115
-Oho! Tolimą tikslą užsibrėžiai. Bet pabandyti galima. Hmmm.... Manau reiktų eiti į... vakarus, o kai horizonte pamatysime kalnus, pasuksime į šiaurę - taip bus mažesnė tikimybė kad ne ten nueisime. Taip pat prieš kelionę reiktų užsukti į kokį miesteli - reikia nusipirkti maisto ir gertuvių...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-29 20:07 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
- Kartu? - kilsteliu antakį - Aš ,aišku, dėkinga už pagalbą tavernoje, bet ar ne protingiau būtų čia ir išsiskirti?

...Tolumoje girdisi šaltinio čiurlenimas ,reiks pripildyti gertuves prieš iškeliaujant...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 522 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 953 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited