Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 522 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 553 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Sv7d wrote:
Barmenas, visa laika itartinai ziuredamas i vyrishki, per velu suprato, ka tas nori padaryti ir suklike "NE!". Labai greitai ishtrauke arbaleta ir issove sokanciam pro langa i nugara.
Tuo paciu metu vyru figureles sales centre keliom sekundem apieme ugnis - ir jos nukrito - liko stoveti tik nepazeistas Mark ir dydelis vyras - jo rubai uzsidege, bet jam atrode tai netrukdo.. Sustingta iki siuol figura prarade zmogaus pavydala ir pasiverte Demonu! Su zaiuriu svirankiu kardu jis ...
nezinau kolkas ka, bet Mark, jai ka, teleportavosi kazkur, keli vyrai bando stotis, kiti tavernos lankytojai bega pro duris ir langus.
...
As ka tik atsipeikes ziuriu i savo rases atstova, nesuprasdamas ko jis nori is merginos, ir manes tad as jo paklausiau: " kas tu toks, kad zudytum saviskius tu.. tu..?"

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-11 20:46
Posts: 115
"Velnias, jie irgi :evil: ?!" Pasilikti ir kautis be apsaugos pries likusius name (ipac jei ir savininkas norejo mane nusaut, laimei, pataike i ranką) butu savižudybė... Kadangi issauta strėlė pataikė man jau šokant, pro langą as tiesiog iškritau. Susiemiau už rankos ir apsidairiau. Arklidėse stovėjo puikus žirgas. "Deja, perpuikus, turbut kazkokio kilmingojo, nesileis svetimų...." Nubėgau už tavernos kampo ir, sukaupęs likusias jėgas (žaizda stipriai kraujavo) pradėjau kviesti zombį.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
SeiRan wrote:
Sv7d wrote:
Barmenas, visa laika itartinai ziuredamas i vyrishki, per velu suprato, ka tas nori padaryti ir suklike "NE!". Labai greitai ishtrauke arbaleta ir issove sokanciam pro langa i nugara.
Tuo paciu metu vyru figureles sales centre keliom sekundem apieme ugnis - ir jos nukrito - liko stoveti tik nepazeistas Mark ir dydelis vyras - jo rubai uzsidege, bet jam atrode tai netrukdo.. Sustingta iki siuol figura prarade zmogaus pavydala ir pasiverte Demonu! Su zaiuriu svirankiu kardu jis ...
nezinau kolkas ka, bet Mark, jai ka, teleportavosi kazkur, keli vyrai bando stotis, kiti tavernos lankytojai bega pro duris ir langus.
...
As ka tik atsipeikes ziuriu i savo rases atstova, nesuprasdamas ko jis nori is merginos, ir manes tad as jo paklausiau: " kas tu toks, kad zudytum saviskius tu.. tu..?"
Seiran, cia tavo figura pasiverte demonu =) Daugiau demonu aplink nera.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Sv7d wrote:
SeiRan wrote:
Sv7d wrote:
Barmenas, visa laika itartinai ziuredamas i vyrishki, per velu suprato, ka tas nori padaryti ir suklike "NE!". Labai greitai ishtrauke arbaleta ir issove sokanciam pro langa i nugara.
Tuo paciu metu vyru figureles sales centre keliom sekundem apieme ugnis - ir jos nukrito - liko stoveti tik nepazeistas Mark ir dydelis vyras - jo rubai uzsidege, bet jam atrode tai netrukdo.. Sustingta iki siuol figura prarade zmogaus pavydala ir pasiverte Demonu! Su zaiuriu svirankiu kardu jis ...
nezinau kolkas ka, bet Mark, jai ka, teleportavosi kazkur, keli vyrai bando stotis, kiti tavernos lankytojai bega pro duris ir langus.
...
As ka tik atsipeikes ziuriu i savo rases atstova, nesuprasdamas ko jis nori is merginos, ir manes tad as jo paklausiau: " kas tu toks, kad zudytum saviskius tu.. tu..?"
Seiran, cia tavo figura pasiverte demonu =) Daugiau demonu aplink
nera.
srry.. susimaisiau... Na gerai tada iskvieciu Pragaro Favoritus atsizvelgiant i atsikelianciu vyru sk. ir prieinu prie paneles, istiesdamas jai ranka, sakydamas: "Mes turim begti - dabar arba niekada!"

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Pagaliau atsipeikėju ir suprantu, kad rankos surištos o ginklai atimti. Pastebiu, kad jie guli ant stalo. Staiga, dauguma vyrų krinta ant žemės be sąmonės. Visuotinė sumaišis.
Vyras, kuris man trenkė su ranka, pasirodo yra demonas!...Ko jis iš manęs nori!!? patyliukais aš vis kartoju burtą, kuris teoriškai turėtų apsaugoti mane nuo demono prisilietimo - ar jis suveiks žino turbūti tik pats Irtan.
Rankos taip smarkiai suveržtos, kad kraujas į jas nebeplūsta. Jokia teorija man nepadės.
Giliai įkvepiu ir metuosi į šalį. Negracingai žlegtelėjus ant žemės - SKAUDĖJO! - nusvirduliuoju prie stalo ir durklu nupjaunu pančius. Nelabai sėkmingai - įsipjaunu į delną, bet rankos laisvos.


Last edited by dagysss on 2007-11-25 18:03, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
Lauksim paneles. Jei snd neparasis, skaitysim, kad dar apsisvaigusi, tai galesi uzmesti ja ant peties ir palikti nejauki aplinkybe. Visi kas atsikele bega is cia.
Favoritai kaip - zudo visus is eiles, ar tik tu, kas puola tave??

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Sv7d wrote:
Lauksim paneles. Jei snd neparasis, skaitysim, kad dar apsisvaigusi, tai galesi uzmesti ja ant peties ir palikti nejauki aplinkybe. Visi kas atsikele bega is cia.
Favoritai kaip - zudo visus is eiles, ar tik tu, kas puola tave??
Puola ne visus, tik tuos kurie bando pulti mane.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Heh... dar karta priejes prie uzsispyrusios paneles ir sakau: "panele greiciau dingstam is cia, cia taves laukia tik mirtis "Mano uzduotis apsaugoti jus nuo artejancios mirties" Antra sakini as stipriai pabreziau, vildamasis, jog ji mane pagaliau supras.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 18:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Demonas mane pastebėjo...prakeikimas! Jis bent jau nepuola ir kažkodėl bando apsimesti mano sąjungininku. Mano špaga jau įšoko į dešinę (kairys delnas kraujuoja ir jame suspastas durklas), ne pati geriausia situacija - bet jis juk nežino, kad dešine aš prastai fektuojuos.
Smaigalys ir žvilgsnis nukreiptas į demoną ir aš iš lėto judu išėjimo link. Kad tik greičiau pasiekus Naktį ir kuo greičiau išjojus iš čia.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
Aplink chaosas - taverna tuojau uzsidegs.

Lauke girdesi arklio (xm.. kliksmas?! nzn kaip LT vadinasi tas grasas) - jis labai nerimauja.

Demonas liktai nemeluoja. Bent noretu pulti - jau uzpultu ir sudegintu be problemu, juk cia pilna jo tarnu.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 522 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 553 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited