Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 522 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 653 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Naktis žvengia ... Aplinkui banditai? kaunasi su demono favoritais, o tas irgi labai grėsmingai atrodo - ką čia mano špaga, pervers tas nė nepajus. Dar kartą įvertinu situaciją : kad ir ko nori tas demonas iš manęs, jei jau apsimeta mano sąjungininku, tai bent jau ištrūkti iš beprotiškos tavernos jis padės, o poto žiūrėsim. Lėtai nuleidžiu špagą , bet į makštis neįkišu.
- Gerai ,demone, bėkim iš čia. ( Tikiuosi apsauginis burtas suveikė )


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
Lauke:
Salia zirgo guli kazkoks optimistas - matyt bande pavogri bet gavo is kanopu.
Markas (tas, kuris paralizavo demona, liko nesuzeistas nuo ugnies ir pasiseipe is panos), kuris su kardu is negera sipsena eina kazkur (jums trukdo pamatyti kampas) sakydamas: "Ei, kvaili, tu nezinai kur ilindai! Tuojau nukeliausi i pragara!". Demona ir panos jis nemato.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 19:16 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-11 20:46
Posts: 115
Deja, zombio iskviesti nepavyksta - aplinkui nera lavonų :( , prieš mane atsiranda Marko, jis kažko šlubčioja. Nieko nelaukęs jį puolu apsvaiginimo kerais ir į jį paleidęs "ugnies kamuolį" išsitraukiu kalaviją bėgdamas jo link, ruošdamasis perverti jo krūtinę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 19:39 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Sv7d wrote:
Aplink chaosas - taverna tuojau uzsidegs.

Lauke girdesi arklio (xm.. kliksmas?! nzn kaip LT vadinasi tas grasas) - jis labai nerimauja.

Demonas liktai nemeluoja. Bent noretu pulti - jau uzpultu ir sudegintu be problemu, juk cia pilna jo tarnu.
Arklio zvengimas

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Nubege toleliau nuo Tavernos as sakau panelei: " Turi atsisakyti savo uzduoties/ paieskos". "Tavo artimas paprase mano senelio, o tas paprase manes, kad tave ispeciau. Grizusi prasyk virsininko/ vadeivos, kad koks nors kitas garbingas kvailys imtusi sitos misijos - uzduotis per daug pavojinga tau.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
//Fireball yra kovinis ugnies spelas, jo neturi//
Mark netiketai sustojo ir nustebes paziurejo i savo kojos. Prie jo arteja kuodas nekromanceris, kuris buvo issokes pro langa, viena jo ranka persauta strele. Mark ...
kas sia sekunde atsitiko kiekvienas pamate savaip (gausit PM)...

rezultatas: nekromanseriui uzkliuvo koja ir jis nukrito, Mark istrauke metalo gabala ant ilgos grandines ir pataike gulinciam tiesiai i galva, bet grandinele buvo per trumpa, tai rankose nieko neliko. Tada bande padaryti zingsni link jo, nepavyko, istrauke dar viena toki pati ginkla... tuo metu Demonas vel prarado zmogaus pavydala ir garsiai suklike. Mark pamate demona, pana, tada susirauke, pasake - "Jums ragai!" ir teleportavosi.
Pana jau daejo iki arklio.
Nekromancerio kapiusonas pasidare slapias, kraujas laso ant zemes.
PM gausite visi trise 5 minuciu begije nuo sio posto.

Taverna tuoj uzsidegs ir atbegs visas turgus gesinti ja.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Last edited by Sv7d on 2007-11-25 20:22, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 20:22 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-11 20:46
Posts: 115
Mark dingo, tad as paleidau ji nuo stingdymo kerų. Siaip ne taip pakėliau galva, bet nieko nespejau pamatyti - žemė pradėjo suktis ir aš praradau samonę...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Espada wrote:
Mark dingo, tad as paleidau ji nuo stingdymo kerų. Siaip ne taip pakėliau galva, bet nieko nespejau pamatyti - žemė pradėjo suktis ir aš praradau samonę...
Pasiemes necromanceri as nutempiau ji link zirgyno. Paaiskinau panelei: " sis vyrukas mus isgelbejo, jeigu ne jis, tai dabar turbut butume neiseje is tavernos... As ji padesiu ant arklio, amzinai jo nelaikysiu rankose, beto as pats ziauriai nusivariau nuo koju - man reik poilsio. Beto, dabar tamsu vaikscioti, tad as tave palydesiu". Du bendrazygius pasiemes as vedziau juos link savo namu, pas savo seneli. Prisimink: mano uzduotis apsaugoti tave.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-23 22:18
Posts: 88
Naktis prunkščia nepatenkinta, kad šalia jos demonas, ir dar kažkoks nepažįstamas guli ant balno. Bet aš ją paglostau ir ta nusiramina.
Demonas tikrai nuoširdus, bet jis arba mane supainiojo su kuo nors arba yra pamišęs.
Ta visa šutvė nekromantų medžiotojų irgi labai panašu, kad apsipažino.
Tačiau tyliu nes nenoriu kad mane paliktų naktį vidury laukų (kelio iki turgelio tikrai nerasčiau iki pat ryto), beto labai noriu pamatyti tą senelį demoną, kuris yra mano artimo?? draugas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-25 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
dagysss wrote:
Naktis prunkščia nepatenkinta, kad šalia jos demonas, ir dar kažkoks nepažįstamas guli ant balno. Bet aš ją paglostau ir ta nusiramina.
Demonas tikrai nuoširdus, bet jis arba mane supainiojo su kuo nors arba yra pamišęs.
Ta visa šutvė nekromantų medžiotojų irgi labai panašu, kad apsipažino.
Tačiau tyliu nes nenoriu kad mane paliktų naktį vidury laukų (kelio iki turgelio tikrai nerasčiau iki pat ryto), beto labai noriu pamatyti tą senelį demoną, kuris yra mano artimo?? draugas.
Nuvedes du savo kompanionus, kurie man padejo per kova su neaiskiu Mark, namo pabeldziau i duris... Dabar turetu veikti Game Master'is

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 522 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 653 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited