Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

FGAME: Juoda ir Raudona
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=17&t=4582
Page 1 of 53

Author:  Sv7d [ 2007-11-24 16:25 ]
Post subject:  FGAME: Juoda ir Raudona

Kol laukiu ish modertatoriu atsakyma, rashome cia =)

Pradzia... banali.
Pavasario priespaskutine karshta sauleta diena. Tinginis vejas beveik nejudina dulke siame miesto nei kiek ne prestiziniame rajone.
Taverna "Kalinio Nuodemes" (kurioje turite shansu atsirasti po atzaistu PM) atrodo banaliai, kaip Wild West Cowboy Saloon. Ji randosi netoli nedydelio (500 prekybiniu vietu) vietinio masto turgelio. Ish antro aukshto i sale nusileido grupele astuoneriu zmoniu girtu dar nuo vakaro zmoniu- jie neseniai atsibudo po labai labai linksmos nakties ir, matyt, nori pratesti poilsi. Be ju saleje yra dar 5-6 zmones, pora is ju prie barkes kalbosi su barmenu. Barmenas - jaunas zmogus, tvarkingai ir svariai apsirenges - o tai jau nelabai banalu. Tiesa ir aplinkui viskas tvarkingai ir graziai atrodo.

Author:  Sv7d [ 2007-11-24 23:45 ]
Post subject: 

I taverna lengvu zingsniu ileke liekna panele, neziurint i karsti, apsivilkusi odines kelnes ir liemene, per deshne ranka permestas raudonas apsiaustas, banguoti rasuvi plaukai iki pieciu. Vyru kompanija prie stalo centre ryskiai nutylo ir palydejo ja zvylgsniu, po to visi kaip vienas paziurejo i durys - liktais tekejosi kad ish paskoks ieis kareiviu burys. Palaukes puse minutese pratese pokalbi bet tyliau, kartais nuo karto spuoksodami lankytojos nugara.

Author:  dagysss [ 2007-11-25 0:21 ]
Post subject: 

Pasuku pie baro, kur jaunas barmenas pavaišina alumi. Pigus šaltas alus daug maloniau nei pirmos rūšies sušilęs vynas besiteliūškuojantis gertuvėje pritvirtintoje Nakčiai prie balno, bet garsiai aš to niekuomet nepripažinsiu.
Atžagaria ranka nubraukiu prakaitą nuo kaktos - Na ir orelis!-
pasitaisau plaukus ir pasuku link stalo centre, kur susėdęs įtartinas būrys (vis geriau ,nei apgirtusi kompanija prie baro) :
-Gal ,džentelmenai, malonėtumėt pasakyti, kurion man pusėn traukti, jei noriu šešėlių kraštą pasiekti?

Author:  Sv7d [ 2007-11-25 0:39 ]
Post subject: 

Tavernos lankytojai keles sekundes saziningai suke galvos i visos puses, bandydami surasti dzentelmenu, i kurios kreipesi miela panele su apvaliu veidu, po to vienas ish kompanijos prie stalo suprato, kam adreosta si fraze ir sureagavo: - Ten gi shalta! Einam i virsu - ten pasieksi zimiai siltesniu ir malonesniu krashtu! Ei, barmen! Uzhrashik jos saskaita i mane!

Jo draugai akyvaizdziai pavidejo jam.

Author:  dagysss [ 2007-11-25 2:09 ]
Post subject: 

"Ką jis tuo turi omeny... ...."
-...Atsiprašau!?... Sire, aš jums ne kaimo mergelė! Ne, toks vulgarumas yra nedovanotinas!
''Gyvulys! Kažkoks gatvės mulkis, kaip jis drįsta! Kart tokius!"
-Jei jums taip trūksta draugijos bendraukite su mano špaga, mulki!

Špagos smaigalys įsiremia vyriškiui į krūtinę.

Author:  Espada [ 2007-11-25 3:02 ]
Post subject: 

//Į taverna nepastebėtai įeina juodaplaukis, 20-30 metų vyriskis.//

Įėjes i taverna atsisedu prie staliuko, kuri man nurode barmenas. Tavernoj silta - nusiemiau mantija ir pasikabinau ant kedes. Mano demesi patraukia turtingosios paneles ir vyro katik prasidėjęs ginčas. Užsisakau stikline vandens - po keliu dienu be vandens, alkoholis nebe toks malonus.
"O, kazkas vyksta :)" - mergina išsitraukia špagą...

Author:  Maumaz [ 2007-11-25 12:02 ]
Post subject: 

Tavernos kampe sėdi mažas, susitraukęs žmogutis. Jo veidas išvagotas raukšlių, plaukai žili, akys truputį įkypos, nosis su kuprele. Nors ir šilta, jis susisukęs į brangios gelumbės apsiaustą su sidabro sagtimis. Visą laiką žvalgosi, bet pamatęs ištrauktą merginos špagą, pergalingai nusišiepia.

Author:  Sv7d [ 2007-11-25 14:28 ]
Post subject: 

Paneles fraze prajuokina sedenciu salia nors ir girtu, bet puikiai savo reikala zinanciu draugu. Vienas tare - "tu ji nenuzudysi vies tiek, juk jo siela ne kune, o cia" - istrauke amuleta. < vietoj sitos, pagal seirano darom taip:

Salia staiga atsirado siluetas, pasakes jai kaz-ka. Kai ji reflektoriai numete zvilgsni i kalbanti, ish kitos puses trenke ishkart dviese - vienas su botagu per kojos, kitas su lazda per shpaga, noredamas ja sulauzti, bet geras metalas atlaike ir nesuluzo. Panele atsirado gulinti ant zemes, su ginklu rankoje, nustebusi, kaip tai galejo ivykti. Pikti vyrai apsupo ja, laikydamasi atstuma, kuti nepasektu shpaga:
"Kam tu cia grasini ginklais!" uzreke jie. "Mes tave mishke uzkasim salia nekromanceriu ir kito shlamshto!"

Author:  SeiRan [ 2007-11-25 14:29 ]
Post subject: 

Nieko nelaukdamas, kol jie kalbejo, skubiai pagriebiau panele ir as isdauzdamas tavernos langa puoliau begti...

Author:  Sv7d [ 2007-11-25 14:40 ]
Post subject: 

Ta prasme bandai =)

Vyrai neisleis tave taip paprastai, be to grebti panele su spaga ar pavyks? Ji tai ginsis nuo betkurio, gi nezino ar tikrai esi jos draugas.

Page 1 of 53 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/