Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:23

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Idėja dėl forum game
PostPosted: 2009-02-19 22:02 
Offline

Joined: 2006-11-10 19:12
Posts: 69
Sveiki
Šovė man prieš kelias dienas tokia įdėja... Nežinau, įgyvendinama, ar ne. Esmė tokia: Padaryti atskirą forumą, kuris būtų skirtas vienam žaidimui. Tai būtų lyg text-based strategy. Sakykim LOTR pasaulyje... Būtų suskirstyta į tautas, kurios forumuose būtų tarybos, valdovų pasitarimai ir t.t. Į juos galėtų įeiti tik tos tautos gyventojai..... Būtų ir dalis forumo, kuriame vyktų mūšiai ir panašiai..... Ką manot? ;>

EDIT: dar brainstorming'o.... Tai galėtų būti kaip ir gyvenimas alternatyvus... Sakykim kiekvienas gyventojas turėtų savo post'a.. Į jį galėtų užsukti žmonės, kaip į namus.. Galėtų vykti rinkimai, kilimas karjeros laiptais ir panašiai..

_________________
AKA Chiuwis .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-19 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Ar tokiam sumanymui nereikėtų per daug žmonių nei čia yra ? Nes žaistų tai manau kokie tik +-5. O jei čia kiekvienai tautai visokie ten žmonės reikalingi, tai nežinau, nežinau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-19 22:07 
Offline

Joined: 2006-11-10 19:12
Posts: 69
Na kaip, pradžiai galėtų būti ir tie vienetai, vėliau didinti žmonių skaičių po truputį.... Arba daryti anglų kalba, taip pritraukiant ne vien lietuvių

_________________
AKA Chiuwis .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-19 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Na, aš pasirašau ;D jei sukursi sistemą ;]] Šiuo metu kažkaip tokie dalykai man visi priimtini.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-19 22:13 
Offline

Joined: 2006-11-10 19:12
Posts: 69
Oki doki :D Sukurt reiks kokį pasaulį, pavadinimus ir panašiai ;) Malonu, kad jau atsiranda prisidedančiu :P :D

_________________
AKA Chiuwis .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-19 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
ramiai, nešok taip, pirma pagalvok ką nori daryt. Tuoj parašysiu konkrečiau, nes dabar kai šokama daryt kažką neaišku kaip gausis nekas. na nebent surinksi komandą rimtą.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-19 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Toks projektas turi tris baigtis, IMHO:

Pirma: gausis kaip eilinis DMZ, hario poterio ir panašių dalykų forum game. yra kžkokie built in statistikos forume, yra kažkokia meistrų/moderatorių komanda, kurie stebi ir tik taiso ir siaip ką nors daro ir tas statistikas kaitalioja. Žmonės išskosi fun patys sau, perskaitę 13psl taisyklių (na realiai PnP zaidėjam čia lašas jūroj, bet...), ten su visokiom treniruotėm, namais, vblagiais, nuvargiais, burtais, temom diskusijom ir panašiai. Baigties vertingumas minimalus. (iš mano pusės. taip gal kai kam ir fun)

Antra: gausis kaip gan nesenai miręs middle earth something forumas. Ten berods buvo pinigai, du meistrai kurie žaidė vienas pas kitą ir gal penki šeši šiaip iš šono žmogai. Buvo fun paskaityt, bet žaisti :p... na. kaip, kai daroma RPG atplaišos tai gan lame gaunasi. Sorry tų, kurie tą forumą organizavo, asmeniškai prieš jus nieko nėra, tiesiog bandymas nevykęs.

Trečia: gausis kaip su mano bandytu pradėt projektu Trim atspindžiais (gal net forumas dar yra). Truko messtrų, trūko aktyvumo ir idėjos gavosi lame krentant darbui ant galvos. Kokybė nuo kiekybės krenta siaubingai. Aišku dalykas daryt buvo fainas savaip, bet dabar... Na jeigu daryčiau tai kitaip. Pirma reiktų kokių geros savaitęs kodavimo kokia nors kalba. Tada ir mūšiai lengviau važiuotų ir siaip daug kas more fun (is managing pusės) būtų. Bet tingiu programuot.


Moralas toks. Pirma nusopręsk, ką lipdai, krokodilą ar žirafą, tada pradėk lipdyt, o tada lipdyk tai į ką panašiausiai gaunasi. Geriau geras dramblys, negu blogas krokodilas ar bloga žirafa.

Nepamiršk kad kuo daugiau užsikrauni at savę, tuo sunkiau gausis viską organizuot. Ir nesitikėk aktyvumo pradžioj :). Ir gale. ir per vidurį. Ir išvis viskas bus taip kaip nenori.
Ir sorry, bet čia ne mano bandymas atkalbėt daryt nesąmones, o mano perspėjimas, kad ir darant gerus dalykus merfis gula po vežimu.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-20 0:12 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Aš ne prisidedantis, tik šiaip pastūmėjantis nuo olos, taip sakant :lol:

O gal jūs abu kurkit ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-20 0:20 
Offline

Joined: 2006-11-10 19:12
Posts: 69
Ir stumtelėjimas labai padeda :D

_________________
AKA Chiuwis .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-23 17:06 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Ideje isties atrodo nepaprastai panasi i kazkada daug vilciu kelusi "trys atspindziai" projekta...Kuris mano manymu buvo gal TIK TRUPUTI per SUDETINGAS (no offence ) ir reikalavo gal siek tiek perdaug laiko, bet visvien uz ideja duodu 10, nors ne 12 ! Ir prisiimu kalte uz neaktyvuma :oops:

Nezinau kas is to gausis bet jei reikes zaidejo tai ME ME ME :lol:


Bet jei rimtai... Tai tie frpg rodos zada daug is pradziu. Istorijos atrodo graziai, bet tada viskas krenta ir duzta..
Pats esu kures ne viena FRPG ir .... deje nebaigiau ne vieno.. IS tikruju dingsta aktivumas, poto pasikeicia paties meistro interesai... Istorija nusibosta ir THE END..

Zodziu jeigu kazka GALVOJI tai pirma nuspresk ar sugebesi isbaigt, nes va pavyzdziui mano didziausia klaida buvo ta, kad as zinodavau istorijos pradzia ir eiga (daug maz, be ji keisdavosi priklausoma nuo zaideju ), o va deje pabaigos as taip niekada ir nesugalvodavau...


Zodziu sekmiu sekmes ir =)

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited