Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Žvaigždžių Tvirtovė: Registracija. Veikėjai. Klausimai.
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=17&t=5108
Page 1 of 3

Author:  XXIcentury [ 2009-07-09 11:40 ]
Post subject:  Žvaigždžių Tvirtovė: Registracija. Veikėjai. Klausimai.

//kaip kažkas matė ar tuoj pamatys tenka konstatuot kad Sumokėti Taiką mirė. Mirė, deja nesėkmingai, jau net prieš egzaminus. O kai egzaminai baigėsi, yra daugiau laiko...
Žodžiu aš eilinį kartą pradėjau mąstyt apie kažkokį forumo žaidimą.

Apmatai yra tokie (Dar nėra pavadinimo. Kolkas yra toks - Žvaigždžių Tvirtovė):

Setingas:
Future (+Space)

Sistema:
supaprastintas xd10

Stilius:
standartas, šiek tiek no-system bruožų

Žaidėjai:
dviejų tipų - svarbūs ir laikini, bet iš vienos Fakcijos

____________
Apie viską iš eilės.

Setingas atrodo taip (matyt nuvogta iš ko netingėta):
Dar praplėsiu ir patikslinsiu vėliau, bet dabartinė situacija yra ~2200 metus. Žmonijos didžiausias ir praktiškai kolkas vienintelis Karinis Erdvėlaivis "Krėpost" (KE Krepost), didžiaja savo dalimi - Rusijos Federacijos produktas, pagamintas per daugiau nei šimtą metų, remiantis xenotechnologija, su šimtatūkstantine žmonių įgula skrenda užkirsti kelio galimai žemės invazijai.
KE Krepost įgūla - pusė - kariškiai, kita pusė - aptarnaujantis, laivą prižiūrintis personalas, lingvistai, mokslininkai, dalis "potencialių kolonistų".
Žaidėjams rekomenduosiu vadovaujančio/svarbaus personalo roles.

Sisteminė dalis atrodys kažkaip taip:
Fizinė 3
Socialinė 2
Protinė 4
Atletas
Fizikas
Lingvistas
---------------
Detaliau kai/jei bus norinčių.


Dėl stiliaus:
Galima bus įtakoti įvykius idėjų principu. Jeigu kažkuris žaidėjas pasiūlo ieškoti xenobibliotekoje duomenų apie (pavyzdys belekoks) ketturrankių žmonių rasę, ir Man atrodo, jog ketturrankiai žmonės ne tik kad nekliudys, bet ir padės setingui, aš leisiu juos surasti, nors apie tokius net nežinojau pats. Tai dažnai veikia šiaip rpg su smulkmenom, čia gi aš paliksių dalis pasaulio tyčia plūduriuoti.


Dėl žaidėjų:
Norėčiau trijų - keturių pastovių ar bent norinčių tokiais tapti žaidėjų pradžiai. Registruotis ČIA.

Kadangi neabejotina, kad žaidėjai nubyres, taip pat ir kaip visada gali atsirasti norinčių jungtis vėliau todėl išbandysiu vieną naujovę:
Sukursiu šabloninius personažus sistemiškai. T.y. pvz šabloninis lingvistas tarkim atrodytų taip:
Fizinė 2
Socialinė 3
Protinė 3
Lingvistas
Bet kas, and I mean bet kas, norėdamas sudalyvauti vieksme, pokalbyje, ginče, kovoje, postu ar dviem, posto pradžioj rašo "Lingvistas Petras :" ir jei reikės metimo, mesiu už šabloną. Jeigu Lingvisto Petro žaidėjas sugalvos, kad nori žaisti daugiau, rašys bandymą registruotis čia, ir susikurs normalų veikėją.

Klausimai, norintys sudalyvauti?

Manau kad pradėčiau kažkur sekmadienį/pirmadienį.

Author:  RainDog [ 2009-07-10 3:08 ]
Post subject: 

Na, aš užsirašau pirmuoju savanariu :lol:

Author:  XXIcentury [ 2009-07-10 23:27 ]
Post subject: 

Plačiau dėl sistemos – veikėjų kūrimo trys momentai:
1. Yra vardas.
Pvz.
Anupras

2. Yra 8 taškai, kuriuos reikia paskirstyti tarp 3 kategorijų (Fizinė, Protinė, Socialinė), taip, kad kiekvienoje būtų nuo vieno (1) iki penkių (5) (arba [1;5]).
1 – silpnai, 2 –vidutiniškai, 3 - gerai, 4 – išskirtinai, 5 – nepaprastai.
Pasirinkus 5 kurioje nors sričių tai reiškia, jog jūs turite kažkokius implantus (padidinančius fizinį pajėgumą/analizuojančius pašnekovus, pateikiančius pavyzdžių, keičiančius balso tembrą/dirbančius kaip pagalbinis kompiuteris), dažniausiai gan pastebimus ir kai kurių žmonių smerkiamus. Imkite penketus atsargiai.
Pvz.
Fizinė 4
Protinė 3
Socialine 1

3. Yra sąrašas savybių/profesijų/sugebėjimų iš kurio galima paimti iki 4
Sąrašas niekada neužbaigtas bet štai (galima siūlyti savo (t.y. tiesiog sugalvoti savo teigiamą savybę/sugebėjimą), o aš paeditinsiu ir įdėsiu čia):
:!:
Akademikas Atletiškas Biologas Chirurgas Darbininkas Fechtuotojas Fizikas Grėsmingas Imtynininkas Inžinierius Jautrus Kareivis Karininkas Koordinatorius Lingvistas Mandagus Matematikas Mąstytojas Menininkas Mokslininkas Pastabus Pilotas Politikas Programuotojas Sėlinantis Šaulys Šnekus Šventikas Taktikas Vadovas
:!:

Pvz.
Atletiškas,
Sėlinantis,
Artimos kovos specialistas,
Matematikas.


Pavyzdinis veikėjas gavosi toks:

Anupras
Fizinė 4
Protinė 3
Socialine 1
Atletiškas,
Sėlinantis,
Kareivis,
Matematikas

Ir matome, jog Anupras iškirtinai stiprus žmogus, mokantis gerai ir teisingai mąstyti, tačiau visiškai nemokantis bendrauti. Jis – atletiškas ir labai slaptai prie priešų besiartinantis kareivis, kuris be to dar ir matematikas, matyt tik todėl, kad neturėjo ką veikt laisvu metu ( matyt todėl, kad niekas su juo nebendravo kareiviai tampa matematikais) :)

__________

Registracija gali vykti kartu su veikėjų kūrimu.

Pradėsiu po truputi pirmadienį, idealus variantas jei susirinks trys žmonės.
Vienas jau yra? 8)

Author:  RainDog [ 2009-07-12 0:01 ]
Post subject: 

Personažą į pm ar viešai skelbti?

Author:  XXIcentury [ 2009-07-12 0:47 ]
Post subject: 

Jeigu nesunku - viešai.
Bet visada atsiranda tų, kurie pasakius "viešai" skelbia man į pm :).

Author:  RainDog [ 2009-07-13 1:43 ]
Post subject: 

Arkady Kondrachuk (Arkadijus Kondračiukas).

Fizinė 2 Protinė 3 Socialinė 3

Chirurgas, Akademikas, Fechtuotojas

Trumpas Bio: Gimęs ir užaugęs Rytų Ukrainoje (po Ukrainos skilimo atsiradęs Rusijos Federacijos satelitas). Studijavo Dnepropetrovske - Dzeržinskio Universitete mediciną, pagal nemokamą programą, ruošiančią specialistus ekspedicijai. Todėl po baigimo (turi medicinos daktaro laipsnį), privalėjo tapti "Krepost" įgulos nariu. Dar studijų metais priklausė fechtavimo sporto klubui. Laisvalaikiu praktikuojasi ir toliau, tai padeda išlaikyti formą, kas reikalinga atliekant ilgas operacijas. Šiuo metu yra 34 metų.

Author:  Simas [ 2009-07-14 11:22 ]
Post subject: 

Aš prisijungsiu prie didžiausio žmonijos projekto :) Tai susikurti personažą ir čia papastinti? Ar reikia kažkokios platesnės istorijos ir pan.?

Author:  XXIcentury [ 2009-07-14 14:28 ]
Post subject: 

Taip, susikurti ir čia papastinti. Jeigu nieko nesakau, reiškiai vskas gerai gavosi :).
Dėl ilgos istorijos, nemanu kad verta ilgiau negu pastraipą/porą sakinių rašyt, nebent pačiam labai norisi.

Tada dar pora dalykų:

Pirmaiusia - aš dar po truputi įsibėginėju, kol žmonės atsiras, mano maža problema frpg, yra ta, kad aš dažnai noriu pateikti kažkokią įžangą, bet joje dažniausiai būna mažiau ką veikt negu paprastai. Pakentėkit su manim :D.

Antriausia - aš kažkur minėjau kad siūlysiu svarbesnbius vaidmenis, tai matyt pasireikš, kad žaidėjams teks priklausyti tarybai, apie kurias aš matyt jau paiškinsiu tuoj kituose, bet jau tikiuso ižaidimo, postuose.

Tai tiek apie dalykus.

Author:  Simas [ 2009-07-14 15:07 ]
Post subject: 

Arslanas Kačermenbijevas
Amžius: 39 metai

Fizinė: 4
Protinė: 2
Socialinė: 2

Karininkas, Artimos kovos specialistas, Taktikas, Grėsmingas.

Uzbekas. Nuo 18 metų tarnavęs Federacijos karinėse pajėgose. Gana greitai buvo pervestas į specialiosios paskirties pajėgas (Spec. Naz.). Per dvidešimt tarnystės armijoje metų užsitarnavo majoro laipsnį. Jis nėra štabo karininkas ir vis dar turi specialiųjų pajėgų šturmavyko licenziją, tad dažniausiai savo kariams vadovauja mūšio lauke. Arslano dalinys užsiima standartinėmis specialiųjų pajėgų operacijomis: paieška, šturmas, naikinimas.
Nors ir neaukštas, bet labai atletiško sudėjimo. Jei stebėsi jį kovos metu, atrodys, kad tai ne žmogus, o gamtos gaivalas. Tą fizinės galios aurą jis spinduliuoja visada. Pridėjus prie to dar emocijų nerodantį azijiečio snukį gaunasi diedas, kurio nenorėtum pykdyti.

Author:  XXIcentury [ 2009-07-15 11:43 ]
Post subject: 

Viskas, ok, galima jungtis. :).

Iš tiesų, čia pusiau mano apsižiūrėjimas, pusiau nenoras kiekvienam žmogui rašyti - viskas puiku, pirmyn. Jeigu pamatysiu neatitikimų baisių tai vetuosiu, kadangi kolkas viskas tvarkoje, tai pirmyn :).

Page 1 of 3 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/