Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2019-08-19 4:40

All times are UTC+04:00
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 56 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
PostPosted: 2004-02-03 14:22 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3428
Location: Wilno Kochane
ČIA GALI POSTINTI TIK TIE, KAS JAU PRISISTATĖ TEMOJE "ATVYKIMAS".

Pirmasis encaunteris, galima sakyti, yra treniruotės pobūdžio, tikiuosi, tokie FRPG veteranai kaip Mudžij man atleis, nes darau prielaidą, kad tarp žaidžiančiųjų yra ir tokių, kurie niekada nematę frpg.

Ėjimai daromi kiek kitaip, nei pen-and-pencil žaidimuose. Jie turi būti išsamesni, žaidėjas gali pats kurti detales. Ženiau pateiksiu trijų jums jau pažįstamų delegacijos "galvų" ėjimus. Visas technines pastabas išskirsiu trim slash'ais iš abiejų pusių (jūs taipogi išskirkite jas savo postuose).

Tarpusavyje interactinti kol kas nebūtina, o tai bus ir sunku padaryti, kadangi sėdite jūs skirtingose stalo vietose - susitikti gali tik tie, kas priklauso daugmaž tam pačiam socialiniam sluoksniui, pvz., krovikas ir skautas.

Prašymas - arba rašykite trečiuoju asmeniu (Tamyras, klajoklių princas, prieš sėsdamas už stalo atsiklaupė ir sukalbėjo maldą), arba posto pradžioje priminkite kitiems už ką žaidžiate (///raštininkas/// puotos metu geriu kaip arklys, kol galų gale nusilaku ir nulūžtu po stalu).

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 15:15 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3428
Location: Wilno Kochane
Kadangi delegacija atvyko jau po pietų, karalius Roderikas griežtai atsisakė pradėti derybas tą pat dieną, nes tai esą būtų labai nesvetinga iš jo pusės. Visą pusdienį delegacijos nariai paskyrė savo bagažo tvarkymui ir įsiruošimui naujoje vietoje: svečiams buvo pastatytos erdvios palapinės, jų prašmatnumas atitiko gyventojų rangą. Puošniausiose apsigyveno diplomatai su savo tarnais, didesnėse ir ne tokiose brangiose - kareiviai ir aptarnaujantis personalas, viena didelė marga palapinė su nedidele pakyla prie jos buvo atiduota muzikantams, šokėjams ir žonglieriams, kurie lydėjo delegaciją, pirklių palapinės buvo nukabinėtos prekių pavyzdžiais ir kitokia reklama, virš vienos palapinės iškyla Sigmaro - aukščiausiojo Imperijos dievo - simbolis: ten padaryta nedidelė šventyklėlė. Žodžiu, didelė Kalmaro miesto aikštė priešais karaliaus rūmus virsta palapinių kaimeliu. Pirkliai pradeda varyti prekyba, prisistato ir vietiniai jų kolegos. Estradoje prie bardų palapinės nuolat vyksta pasirodymai, žioplių - tiek vietinių, tiek ir atvykusių - čia netrūksta.

Temstant visi, išskyrus kai kuriuos budėti liekančius kareivius, kviečiami į puotą, karaliaus Roderiko keliamą svečių garbei. Visi puotaujantys sėdi prie ilgo stalo, vienas jo galas kiek aukščiau už kitą. Aukštajame stalo gale sėdi pats karalius Roderikas ir kurfiurstas von Lerbachas, taip pat Norskos didžiūnai, magistras Treberis ir Vikingas Smergas. Stalo galo puošmena - princesė Brunhilda :roll:, ji aprengta pagal paskutinę Aldorfo madą, bet matyti, kad mergina mieliau apsirengtų laisvą vikingės rūbą. Princesei 18, ją nuolat lydi budri auklė - imperijos kilmingoji, būtent jai, markizei von Bok, Norskos sosto įpėdinė turi dėkoti už savo "civilizuotas" manieras. Karalius Roderikas - stambus, kiek dwarfiškos išvaizdos seniokas dvišaka barzda - įsijautęs atlieka svetingo šeimininko rolę, niekas neįtartų, kad šis atlapaširdis gerietis - vienas žiauriausių ir kiečiausių žmonių pasaulio valdovų, klasta ir krauju užvaldęs beveik visą tradiciškai susiskaldžiusį Norskos pusiasalį.

///toliau - trys ėjimo pavyzdžiai///

Kurfiurstas von Lerbachas laikosi oriai, jis mandagiai palaiko pokalbį su karaliumi, tačiau jam sunku slėpti savo nepasitenkinimą kultūrų skirtumu. jis nieko nevalgo, paaiškindamas tai ///savoir faire roll/// jūroje sutrikusiu skrandžiu ///acting roll///, tik gurkšnoja raudoną vyną, kurį specialiai jam karalius ištraukė iš giliausio savo rūsio. Akivaizdu, kad jis nekantriai laukia to momento, kai mandagumas leis jam pakilti nuo stalo.

Magistras Treberis - vakaro staigmena. Jis vieną po kito laužo visus stereotipus, kuriuos žmonės turi susidarę apie magus. Jis garsiai juokiasi iš kiekvieno karaliaus pokšto, pats toli gražu neatsilieka pokštaudamas///carousing roll///, nevengdamas nuotaikos sukūrimui panaudoti ir paprastutę magiją (telekinezė - nuostabus dalykas užstalėje). Puotai kaistant, jis ima traukti girtas vikingų dainas (ir iš kur gi garbusis metras jų išmoko?) ///singing roll///, nedviprasmiškai merkia akį padavėjoms ///sex appeal roll/// ir jo pokštai darosi vis riebesni.

Vikingas Smergas, iš pirmo žvilgsnio, sėdi visiškai atsipalaidavęs ir mėgaujasi puota, pritardamas skambančioms dainoms ir nuolat girdamas tiekiamą maistą ///savoir faire roll///. Tačiau įgudusi akis suprastų, kad jis išsijuosęs dirba. Jis stengiasi pridengti jam nesuprantamą ir erzinančią jį kurfiursto aroganciją, palaiko benutrūkstančius pokalbius, sulaiko nuo visiško įsiūžimo greit kauštantį magistrą ///carousing roll, psychology roll, diplomacy roll, savoir faire roll, acting roll///. Taipogi neužmiršta parodyti dėmesį princesei ///savoir faire, sex appeal rolls///, kuri, turbūt, jaučiasi neblogai jo draugijoje ///reaction roll ???///.

Kuo toliau nuo aukštojo stalo galo, tuo žemesnis puotaujančiųjų statusas. Po diplomatų ir jų padėjėjų - raštininkų, vertėjų - sėdi riteriai, toliau - pirkliai, toliau - paprasti kareiviai ir galiausiai - darbininkai. Visi pakviesti, bet visi turi žinoti savo vietą. Aptarnavimas ir vaišės, žinoma, irgi prastėja, einant stalu žemyn. Tačiau niekas negali pasiskųsti, kad yra skriaudžiamas ar jam skirama nepakankamai dėmesio. bardams, akrobatams ir žonglieriams pastatytas atskiras stalas, nes jie, nuolat pasikeisdami, linksmina puotaujančius.

///visi žaidėjai kviečiami deklaruoti savo bendrą elgesį ir tada tęsim puotos veiksmą///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 15:58 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Krovikas jauciasi nejaukiai, nors bando vaizduoti kad jauciasi gerai ///acting roll/// nes salimais puotaujantys didikai sudaro "peles sedincios katino pasoneje" efekta. ///pele jauciasi be abejo krovikas///.
Jis kaip imanydamas stengiasi "istirpti" puotautoju minioje ///camouflage default roll???/// <<<čia greičiau stealth roll - meistro pastaba>>> vienok gandai apie jo dainavima, o ypac galimybe ji surasti minioje pagal nutrinta odini salma ant galvos vercia jo pastangas beveik bevaisemis. i kolegu prasymus padainuoti jis tyliai numykia atseit dar neisgere pakankamai vyno ir viliasi kad jo menka persona neuzklius kokiam didikui, o juk tada tektu nusiimti savo mylima odini salma....
Ne ne, po juo nesislepia raupsuota oda ar kokiu blusu legionas, krovikas tvarkingai nusiskuto pries eidamas i puota (gal kiek jaudinosi ir isipjove) ir po to krupsciai istepe plike taukais del blizgesio.
I puota jis atejo apsrirenges kelioniniais, bet jau isskalbtais rubais, velgi kad nekristu i akis su sventiniais, ir dar pasieme mamos portreta - tegul ir jo brangioji mamyte pasilinksmina, nors tokiu budu. Ne, jis portreto nestato ant stalo kur girti personazai gali ji aplieti alumi ar dar blogiau - iskolioti nesvankiais zodziais. Portreta jis laiko giliai uzantyje mintimis vis isgerdamas i jos sveikata.
Neretai laikomas totaliu mergisiumi, sioje puotoje jis vengia merginu zvilgsniu, kaip ir apskritai smuklese ar puotuose - ne karta jau pasimoke kad tokiose istaigose per panas gali i rimta beda ikliuti.

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 17:05 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Klajokliu princas Tamyras - milziniskas akibrokstas sioje aristokratiskoje aplinkoje. Pradedant nuo to kad sedi jis kaip visiskas laukinis - ant kedes turkiskai sukryziaves kojas. Be to staciokiskai isistebelyjes i grazuole Brunhilda vis periodiskai pakyla su keistokais rytietiskais tostais ///Savoir-Faire/// Garsiai kvatoja ir vaikiskai susizavejes ploja delnais kiekvienam mago triukui ///carousing///, taciau pamates rustu Kurfiursto zvilgsni trumpam susitramdo, net nuleidzia nuo kedes kojas. Tik trumpam...

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
"Zaliai apsiaustuotas" vyras sedi prie stalo ir skvarbiu zvilgsniu nuziurineja girtaujancius kareivius. "Zmones...." murmteli jis panoseje ir isipila sau vandens. Akimis ant stalo iesko pazystamo valgio. Pavalges isimeta i maiseli
kiek dziovintos mesos ir susidomejes stebi zonglierius, akrobatus...

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
///ka ten veteranas, per skambu, jei vedu viena nukrioshusi geima tai dar nieko nepasako :)///
Vyras, isimines del savo pavargusio veido, kuri nugirdot kurfiursto shaukiama Frydricho vardu, laika iki puotos leido su bokalu elio, stoviniuodamas greta kitu didiku ir kuo toliau nuo paprastuju, shypsodamasis ir stebedamas zhonglieriu, bardu pasirodymus. Atejus puotos metui jo pervargusios paraude akys kiek pragiedrejo ir jis nieko nelaukes sedosi prie diplomatu ir rashtininku stalo dalies, pyle bokala po kito neskaichiuodamas, zhinoma nepamirshdamas gardzhiai uzhsikasti, viska darydamas subtiliais aristokratishkais judesiais ///savoir faire roll/// Ish pradzhiu susiraukes dirschiodavo i siautejanchius prie stalo praschiokus, nuleisti lupu kampuchiai rode panieka ir pasishlykshtejima, bet praejus kiek laiko eme i tai nebekreipti demesio, netgi i itin nepadoriai isitaisiusi Tamyra, rades pashnekovu tarp aukshtesniujiu delegacijos atstovu. Su kiekvienu elio bokalu jis prisimindavo vis daugiau istoriju ir vis labiau jos atrode neitikinamesnes ///?acting?carousing?/// ir vis labiau aidedavo jo shaizhus balsas, bei duslus kriokiantis juokas, pasiekdamas ir atokiausia stalo krashta. Visi nugirdo zhodzhius "Norit tikekit norit, ne, bet kadaise ash vienas shtai su shia rapyra... <...> ir ash net nemaniau trauktis, nors ju buvo visas tuzinas <...> butumet mate kaip spruko!", o ka apie juos mane, Frydrichas nezhinojo ir matomai nenorejo zhinot, svarbu jo vis dar klausesi, ar ish susidomejimo, ar ish mandagumo. Buvo galima matyti, kaip jo zhvilgsniai vogchiomis varsto princese, ir tikrai buvo nukreipti ne i apdarus, o greiciau i tai kas slepiasi po jais.
Kadangi dainu, shokiu ir triuku buvo apschiai prie atskiro stalo, tylus shalmuotasis veikejas vyrui nei maishe nei krito akin.
///idomu suzhinot ar eitu susikalbeti pagal etiketa su auksciausiaisiais zhmonemis, ar tektu rekt per wisa stala?///


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 17:59 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Grintonas sedi tarp rastininku su kuriais noriai bendrauja ir vis praso pasakoti ivairias krasto bei dvaro istorijas, renka pletkus ir siaip visokius gandus. Retkarciais is uzancio issitraukia pergamenta, o is po stalo rasala su plunksna ir pasizymi pasakojimu detales. Taip stengiais paragauti visu rusiu maisto ir vyno, kuriuos be perstojo giria ir vis klausineja kaip is ko jie gaminami ///savoir faire///. Kuo labiau isiuzia puota, tuo dazniau Grintonas zvilgcioja i princese Brunhilda...nepamirsadamas visiems aplinkui pasakyti, kad ju princese graziausia pasaulyje ///savoir faire///

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 18:58 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
/// visi 5 issisake, move on!///

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 20:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3428
Location: Wilno Kochane
Puota tęsiasi, vyrai girtėja, moterys darosi nuolaidesnės... Nesustodama groja muzika, tačiau mažai kas jos klauso, visi užsiima pilvų kimšimu maistu bei ausų kimšimu nesąmonėmis.

2 Frydrichas:

Tavo istorijų klausė ne tik kolegos-raštininkai, tačiau ir didieji, net kurfiurstas, panašu susidomėjo tavo jaunystės žygdarbiais. Ir štai, kai tu pasiekei vienos iš savo eilinių istorijų epogėju ir švaisteisi į visas puses šakute, lyg tai būtų rapyra, o aplink tave būtų tik tave įžeidę netikšos, atgalia ranka tu parvertei kažkokį indą. Jo turinys išsiliejo ant tavo prašmatnių drabužių. Pažvelgęs tu pamatei, kad tai buvo ne elis, ir net ne vynas, o pats tikriausias rašalas. Ir koks gi prietranka atsitempė į puotą rašalo??? Aplink tave visi leipsta juoku, kurfiurstas užjaučiančiai šypsosi, o tavo rūbas galutinai sugadintas... Atrodo, tu jau žinai, kieno ta rašalinė.

2 Gintonas:

Tu užrašinėjai labai įdomią markizo Fladero mirties versiją, bet čia pamatei, kad princesė, panašu, nuobuodžiauja. Pamiršęs užrašus, tu jau norėjai sužavėti ją galantišku komplimentu, tik staiga kažkoks įkaušęs liurbis apvertė tavo rašalinę. Tuo pačiu sugadio ir ritinėlį velniškai brangaus pergamento su visais tavo užrašais!

2 "Žaliasai"

Smulkutė, čigoniškos išvaizdos mergina jau gerą ketvirtį valandos išdarinėjo nuostabaus grožio šokio pa priešais įkaušusius puotautojus. Tai vienas, tai kitas lėbautojas vis buvo jos išviliojamas šokio, tačiau, neatlaikęs pašėlusio tempo nė porą minučių, išpiltas prakaito ir virstančiomis girtomis akimis dribdavo atgal į krėslą. Nuvariusi nuo kojų eilinį šokėją, mergaičiukė klestelėjo tau ant kelių, viena ranka apkabino per kaklą, kita siektelėjo tavo taurės ir nugėrė.
- Cha, vanduo! - nustebusi šūktelėjo ji su šypsena. - O tu, milžine, blaivas! Va čia tai retas paukštis. Nagi, gražuoli, eime šokti! - ji pirštais pažnaibė tavo pečius, stryktelėjo, brūkšteldama tau per veidą savo juodomis, drėgnomis nuo prakaito garbanomis, įsikabino abiem rankomis tau į delną ir ėmė traukti į sceną. - Tik nesakyk, kad nemoki. Niekas nemoka. Bet visi šoka. - ji šelmiškai kaukštelėjo dantukais ir, vylingai vikstelėjusi klubais, kaip ėriuką į skerdyklą nusitempė tave šokti. Tu negalėjai atsispirti, nors visiškai nesinorėjo kvailai atrodyti, kojos pačios linkdamos tempė tave į plojančių ir švilpaujančių žmonių rato vidurį.

2 Krovikas

Tau visai neblogai pavyko pasislėpti nuo kitų - po kažkeliollikto kaušo midaus visi pradėjo žiūrėti į tave jau kaip į stalo priedą. Stebėjai visus filosofo akimis ir iš lėto nusilakinėjai. Hm, bet ar čia tau tik pasivaideno, ar iš tiesų tas vikrus skaveniškos išvaizdos padavėjas ką tik nupjovė storajam tavo šeimininkui kapšą?

2 Tamyras

Princesei komplimentus žėrė visi, kas tik turėjo ką nors tarp kojų, ir nieko nuostabaus - ta stirna tkrai buvo verta kiekvieno žodžio... Na, gal beveik kiekvieno. Tačiau jai akivaizdžiai į akį krito jūsų konsulas, Vikingas Smergas. Ji visą vakarą nenuleido nuo jo apvalių iš susižavėjimo akių, juokėsi iš kiekvieno pokšto, girdėjo kiekvieną komplimentą. Dažnai atrodė, kad tik griežtosios markizės von Bok buvimas šalia trukdė jai išsinerti iš to prakeikto korseto ir klestelėti į Smergo glėbį. O tas asilas, tas išakas, ne, ko gero, išvis MULAS kuo toliau, tuo labiau ignoravo nuostabiąją Brunhildą. Štai ir dabar jis nusisuko, vaizduodamas, kad susidomėjo eiliniu karaliaus anekdotu. Princesė suraukė nosytę, įžeistai patempė apatinę lūpą, išgėrė savo taurę midaus ir staigiai pasisuko į tave.
- Taiki, prince Tarydai, jūs atvykote iš kažkokios užjūrio šalies? Gal galėtumėte man, niekingai barbarų princesei - Brunhilda metė piktą žvilgsnį į Smergą, kuris nesėkmingai apsimetė, kad į jus nežiūri - papasakoti kiek plačiau apie jūsų nuostabią šalį?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 21:23 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Grintonas net pabala is pykcio. Pasiziuri i princese, pasiziuri i popieriaus i pergamenta. Pora dwarfisku keiksmazodziu isprusta is Grintono lupu. Tada jis pakelia akis i ta nelaimingaji, kuris sugadino visa vakaro darba ir galima malonuma pabendrauti su Princese. Pamates, kad tai tas pats, kuris visa kelione reikia nereikia mojavosi savo geleziniu strypu...Grintonas vos besitvardo:
- Pone, ar nemanote, kad reiketu truputi atsargiau mojuoti sita...sakute? Jeigu Jus nesugebate pasakoti nieko neisvartes, tai gal vertetu tai daryti atsisedus...

Grintonas nusisuka ir ziuri gal pavyks ka isgelbeti is savo uzrasu, niurnedamas, kad neverta gadinti puotos del tokio nevekslos.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 56 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited