Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:30

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 56 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-04 14:05 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
-Tuoj as tau ta sypsena ismusiu, skarmaluotas klouno smote- tyliai issurzgia Frankas. Jo krumpliai pabala nuo spaudimo. Po kurio laiko jo antakiai nusileidzia, kumsciai atgniauziami, veido spalva tampa normli...
Trumpam smesteli sypsenele:
-Bus dar kitu- ir iseina ieskoti virtuves

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-04 14:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Tamyras

Tavo globėjai primena tau, kad jodinėti esant, eee, truputį išgėrus gali būti labai nesaugu, be to, čia priešų kraštas. Jei visgi neboji jų ir išjoji, vienintelis būdas nuo jų išsisukti bus laimėti riding contestą - bet šiuo atveju jie tai jau traktuos kaip bandymą sulaužyti sutartį ir panaudos ginklą. Koročė, kaip minimum gausi į galvą, kai grįši. Tu gi įkaitas, galų gale.

2 Frankas

Smuikininkas įkyriai zuja aplink tave, nenustodamas griežti, meti jam smulkią monetą, kad atsiknistų. Patrauki į tą pusę, iš kur plaukia valgiai. Tau kelią pastoja padavalka, kažko klausia norskietiškai. Bandai pro ją praeiti toliau, bet ji mojuoja rankomis ir purto galvą - tau ten negalima.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-04 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Pirma Frankas truputi sutrinka. Ir ko gi sita ragana is manes nori? Kai supranta, kad jo kazkodel ten nepraleis, megina aiskinti, kad nori zalios mesos ///gestures default?///

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-04 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
"Leave me alone for a second! I don't care! Nepabegsiu as gi i Azija."
Isjoju ir bandau atsiplesti. Manyciau naktis, menesiena, eiklus zirgas kiek apramins mano aistras.

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-04 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Frydrichas sustojo tarpduryje, zhvilgsniu persmeigdamas benueinanchio rashtininko nugara, matyt dvejodamas ar vytis, ar ne. Galiausiai shiam jau beveik nuejus, didikas ishkele savo kumshti ir meshlungishkai pakrates riktelejo "Ash shito taip nepaliksiu, praschioke nevalyvas!", bet tai greichiau buvo neigiamos energijos ishkrovimo budas, nei konkretus grasinimas.
Dirstelejas i rubus, tada i puotos dalyvius, sumisho. Visi, tame tarpe ir jis pats, pakankamai ikaushe, kad nekreiptu demesio i shia siaubinga rashalo deme.. bet ne.. aristokratas shitaip nepasirodys! Melynas turi buti jo kraujas, bet tik jau ne rubas!
Speriu zhingsniu jis patrauke link savo palapines, kur ,jei pavyksta, susirades kitus rubus, arba blogiausiu atveju uzhsidejas savo odinius sharvus, keliones metu naudotus, gryzhta i puota. Jei rubu rasti nepavyksta, paniures sedi savo palapineje, keikdamas viska pasaulyje, tik ne paty save. Noras gryzhti ir dar pashelti buvo didelis, bet gedos jausmas dar didesnis. ///?will roll ar ishkesiu tupedamas vienumoje?///


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-05 0:55 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
-As irgi to nepamirsiu -, sumurmejo nueidamas. Beidamas link palapines Grintonas dar masto, kodel "kilmingieji", kurie kaip zinia dazniausiai buna kvaili ir nevekslos kaip pastarasis, vien del savo tevu turi turtus ir galia, o zymiai protingesniems lieka tenkintis trupiniais nuo ju stalo. "Kada nors tai pasiekeis" pagalvojo Grintonas ir giliai atsiduses kibo i darba.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-05 12:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Frankas

Tu kuri laiką bandei paaiškinti padavejai, ko tau reikia, kol galu gale atsirado tokia, kuri suprato tavo kalbą. Kai išsiaiškino, kad mesos tau reikia tavo sakalui ///aš teisingai supratau?/// spėriai atneše tau porą kurapkų.

2 Tamyras

Nors saugoti tave priskyre riterius, bet raitelis tu už juos buvai žymiai geresnis. Kaip kulka išlekęs iš arklidžiu, tu pasileidai naktinemis Kalmaro gatvemis. ///na ką, dabar dar ir medžioti čia pradesi?///

2 Grintonas

Grižęs i savo gyvenamą palapinę, tu pradejai perrašyneti tai, ką dar prisiminei. Tau gana neblogai pavyko ///IQ roll made by 2///. Tu atsilošei, pasitrynei pavargusias akis ir su pasigerejimu apžiurejai savo darbą. jau pradejai mąstyti apie miega, bet čia i palapinę ikišo galvą kažkoks vyriškis.
- Ei, vertejau! Vertejau, akšek čion. Man tavis reik. Čia diplomatinis klausims.
Atsidusęs tu užsimetei skrandą ir išejau i vesią Norskos nakti. Pasirodo, tave kviete vienas iš kurfiufsto adjutantu, jis ir dar vienas vaikinas (gal koks pirklys?) bande susišneketi su jauna krutinga norskiete.
- Pasakyk anai, - liepe tau plikbajoris savo kretiniška Štirijos tarme, - kad ana y pati gražiausia miarga visuo Nuorsko, kad anos akys y kap žemčiugaa, dontys kap smaragdaa, blablabla, nu, kon norintaas gražaus pasakyk. Aha, o paskiau pasakyk, kad mumi du Impierijas pryncaa, pryncius Hansas - parode i save - i pryncius Pijus, - parode i savo bendrą, - didlee nuoram anaj papasakuot aplink imperij, ale bet ne žuodes, o paveiksliukaas, katru Pijus tor sava palapinie. I daa pasakyk, kad butinaa rek daa vienuos miarguos, bo kitep neišeis žiuriet paveiksliuku.
///išversk visą šitą tiradą i kokią užsienio kalbą - anglu ar rusu, neužmiršk, kad tu ne šiaip vertejas, o vertejas iš diplomatinio korpuso///

2 Frydrichas

///taip, butinas will roll, pas tave gi compulsive carousing, o tu pasišalinai iš puotos šiai tik ipusejus. succeeded.///
Sedejai savo palapineje ir keikeisi - tik atvykote i Kalmarą, o tu jau likai be vienintelio išeiginio rubo...
- Frydrichai, gal galiu jus trumpam sutrukdyti?
Ir kas čia taip velai? Suirzęs iškiši galvą iš palapines ir sustingsti kaip žaibo trenktas: tave sutrukdyti kesinasi pats kurfiurstas!
- Norečiau paprašyti jusu nedideles paslaugos. Pas mane atejo netiketas svečias, apie jo vizitą, Imperijos labui, geriau tesužino kuo mažiau žmoniu. Gal galetumete kiek pabudeti šalia mano palapines ir užtikrinti, kad musu niekas nesutrugdys?
Ar galetum tu? Velniai rautu! Paskubom užsimetęs švarką ir prisisegęs rapyrą, tu išpuoli iš savo palapines ir pamatai, kad kurfiurstas ne vienas. Greta jo stovi nuo galvos iki koju i juodą apsiaustą susisupusi žmogysta, veidas visiškai pasleptas gobtuvo. Žmogysta už pavadžio laiko eržilą; akimirkai, tik akimirkai tau pasirodo, kad tas žirgas turi pamekliškus šikšnosmarnio sparnus, kad jo akys dega ugnimi, o iš nasru virsta dumai - tačiau iliuzija tuoj pat išsisklaido ir prieš tave lieka tik nuostabus juodas žirgas. Žmogysta paduoda tau vadeles - tu pastebi, kad aplink juoda pirštine aptentą delną apsivijusi grandinele su kulonu, ant kurio pavaizduota streles perverta kaukole. Pati ranka grakšti kaip elfo ar moters. Kurfiurstas gestu pakviečia svečią i savo palapię ir tu lieki vienas lauke su arkliu. po keliu sekundžiu išgirsti artejant porą žmoniu.
- ...reikejo ji surištą laikyti.
- Negalima - jis gi ten tipo princas.
- Čiurka prakeiktas. Nusisuks sprandą arba pripjaus ji kas - o mums ant ešafoto?
- Gal neinam pas seni? Gal jis dar pats parsiras?
- O gal ne? Ne, ačiu, tegu pats lieka kaltas.
Priarteja pora reichsgvardijos riteriu.
- Labas vakaras, pone - pasisveikina vienas jų su tavimi, matydamas, kad tu užstoji kelią i kurfiursto palapinę. - Mano vardas Oto von Klerzicas, man su mano draugu butinai reikia patekti pas jo šviesybę kunigaikšti. Valstybines svarbos reikalas.

2 Melchioras:

Tu sedi ir iš leto pasimegaudamas gurkšnoji tikrai kokybiškus gerimus. Puota jau slugsta, kurfiurstas seniai išejo, puse lebautoju jau išnyko, lieka tik ištvermingiausieji. Tavo šeimininkas pakyla nuo stalo, kaip visad siekteli kapšo susimoketi... ir sustingsta vietoje.
- Mane apvoge... Mane apvoge!
Jis iškart tampa demesio centru, apie ji susiburia nedidele minia.
///Frankas irgi tai mato, jei dar yra puotoje///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-05 13:39 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Melchiotas ///krovikas/// masto:
Oba, pasirodo tas skaveniskas padavejas is tikro toks vikrus.
Ir kagi man dabar daryt, galva nedirba, cia zinoma kad del salmo, bet negi dabar nusiimsiu ji?
Reiketu perspeti manyciau istaigos seimininka, jei anas i skandala neisiveles, manau kapselis atsiras anksciau nei skaveniukas bus spejes ji grazinti. O mane apdovanos kokia merga.
Bet jei isiveles, tai as greitai kojas uzversiu - pasirupins tai tikrai.
Ech ir kodel visada man reikia galva lauzyt ir taip skauda nuo galvojimo. lyg tycia, kuo maziau norisi ja kvarsint tuo daugiau tenka. Kokia neteisybe. Ai apseisiu be mergos"

Melchioras atistoja, ir drebancia ranka nusiemes salma, tuo reiksdamas pagarba publikai susuko:
"Seimininke, nezinau ar man pasivaideno ar is tikro viskas taip buvo, bet man taip rodosi kad vienas padavejas nesiodamas maista netycia uzkliude jusu kapseli peiliu. Jeigu mano akys manes neapgavo - manyciau kad jusu kapselis jau laukia jusu pas sios istaigos seimininka, o padavejas mokosi ilga atsiprasymo teksta ir tiksi kad jus jam atleiste. Bet jei mane mano akys apgavo, tai man teks eiti pas vietini gydytoja ar ziniuoni pasitikrinti regejimo."

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-05 15:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
///Ta prasme, man dabar realiai visa tai perrasyti diplomatiskai ir dar angliskai arba rusiskai? Brrr...neissireiksiu as graziai svetima kalba, visdelto as ju taip gerai nemoku kaip Grintonas Norsku ;]///

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-05 15:29 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Tamyra pralekes miesto gatvemis naiviai tikejosi istrukti i laisve. Bet zinoma atsitrenke i uzdarytus miesto vartus. Garsiai nusikeikes savo kalba ir pasispardes, gal net susikoliojes su sargybinais labai prastos nuotaikos ir visiskai sugniuzdytas gizta atgal...
///sorry, negalesiu dabar gal iki kitos savaites///

_________________
it's all in your head


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 56 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited