Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-05-04 14:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 173 posts ]  Go to page « 111 12 13 14 1518 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-26 23:38 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///nu, princas tamyras jau gavo durklą tarp šonkaulių, o jei ir toliau taip kalbės su warrior priestu, tai tikrai mirs. BTW, 2 all: jei kalbėsit su visais NPC kaip su kiemsargiais, imsiuos represijų, ne vienas Frydrichas čia yra užgaulus karštakošis šlėkta.///

2 Melchioras: paklajojęs kiek po miestą, kurio nei pažinojo, nei mokėjo vietinės kalbos ///vat išmesčiau aš tave į viduramžių Stokholmą, pažiūrėčiau, kaip tu ten tūsintumeis/// Putelė grįžo į palapinių kaimelį. jis kaip paprastas dykaduoniautojas praėjo tarp prasčiokų palapinių ir nukiūtino link šeimininko buveinės (jie su Pijum gyveno ten kartu su pirkliu). Priėjęs prie jos per kelis metrus, jis pamatė, kaip vidun įeina 5 ginkluoti vikingai.

2 Tamyras:
Šventiko veidą iškreipė paniekos grimasa:
- Tu nesakai man visos tiesos, tai, Sigmaro akyse, tolygu melui. Išgydžiau aš tave vadovybės nurodymu, tu man neturi būti už tai dėkingas, o man tai nesuteikė jokio malonumo - tik nuovargį. Jūs, laukiniai, nepajėgūs suprasti, kad ne viskas yra tik prekė ar karo grobis. Dink iš mano šventovės, kol nepaverčiau tavęs ožiu! Magijos tam reikėtų nedaug...

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-26 23:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
-Viskas, jei gyvas is sito issikapstysiu, einu pas ta mergiscia, kad ir kokia ji bebutu. O gal nusigert? Ech, geriau abu.... - bamba sau panoseje apsiausta nusirisdamas Frankas. I darba kimba sparciai, stengdamasis is visu jegu, supranta, zaliasis, kad be jo ir Barakudo niekas po zemes nesikapstys... "Prakeikti baltarankiai"...o gyventi tai norisi...

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-26 23:44 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Barakudas ir Frankas, kad ir kaip beskubėtų, negalėjo vien durklais iškasti pakankamai didelės duobės lavonui paslėpti - turint kastuvus, gal ir būtų galima spėti. Be to, problema buvo dar ir ta, kad nebūtų buvę kur dėti iškastųjų žemių. Smergas davė nelaimėliams pusę valandos, per 15 min. jie vos spėjo išlupti velėną.

///helpful hint: o kodėl jos neužkasus kitoje palapinėje? :idea: ///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 0:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
//per 15 min. besiginčydami ir vos ne susipjaudami... Taigi, likusios 15 min. - darbui. Primenu, kad pats GM rašė, jog žemė - MINKŠTA (žr. kur pasakoja ką kasa žirgo kanopos). Lavono mes nesiekiame užkasti normaliai, užtenka 30 cm.gylio duobės. tik įdėti, užberti. O ant viršaus - sugalvosim//
Barakudas trumpam nustoja kasti, iškiša galvą pro palapinę ir šūkteli tą apsirašalavusį tipą:
- Ei, nešulinis arkliukas paruoštas? Ateik, turime nešulio.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 0:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
///Apsirasalaves tipas tai tikiuos Frydrichas, jis gi apsipyles ;]///
Neramu, oi neramu pasidare Grintonui pamacius apnuoginta rapyra. Gi sis nevisprotis ja laisvai galetu panaudoti, o as apsiginti turbut nespeciau. Negerai. Kokiu nors budu reikia jo atsikratyti ir kuo greiciau tuo geriau, nebenoriu as tos rapyros matyti. Isgirdes zodzius skirtus man, nervingai nusijuokiu ir iseinu laukan, taciau dabar jau ranka laikau ant p[istoleto rankenos. Nebeuzklups, melynkraujis, manes nepasiruosusio, isudysiu, kvailiui, kulka i kakta. Kad ji kur...

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 1:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Vis dar rushkanu ir pesimistishku veidu stebejau kapstymasi, nesitikedamas ish to dideles naudos. Tai isheidavau laukam pasizhiureti, tai ikishdavau nosi vidun.
"Nezhinau nezhinau.. karalius pasirodys bet kuria akimirka..." norejosi paraginti, bet kur chia priskubesi su peiliais bekasdamas. Vis galvojau, kad geriau butu buve, jei lavona tiesiog ishgabentume uzh miesto.
"Juk palapines chia amzhinai nestoves.. ka tada darysime.. gal reikejo uzhkasti bent jau ne kurfiursto palapineje..nors kas ish to, vis tiek ankschiau ar veliau lavonas bus pastebetas ir pasiaishkinti kazhkaip reikes, jei to nepadarys pats kurfiurstas..." shnekejau daugiau pats su savimi.
Po Barakudo frazes atvedu Franko arkli, arba blogiausiu atveju savishki ///nes abu, ar bent jau manishkis, turejo but paruoshti "plano" vykdymui///. Tiesiog negalejau patiketi, kad jis turejo omeny butent mane, ir pashauke butent taip. Uzhejas i palapine apsidairiau to menamo neshulio, kurio pats tikrai ne neketinau neshti, kai shalia manes stovejo du paprasti zhmones.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 10:58 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Melchioras net suprakaitavo is susijaudinimo, taciau naktipuocio turtingas turinys gerai maskavo prakaita.
"Shudai pati geriausia maskuote" pagalvojo Melchioras. "Ne veltui sakoma kad ne kiekvienas kas tave apshika yra tavo priesas ir ne kiekvienas kuris is sh istraukia yra tavo draugas"
Mlechioras nekeisdamas ejimo greicio, tik truputi pakoregaves krypti eina tiesiai prie isvietes "Reikia uzsitepti kuo daugiau maskuojancios medziagos. Is is viso isviete - saugiausia vieta siame siaubingame barbaru mieste. Tupesiu dabar ten tiek kiek sveikata leis. be to ir ciukstelti nereiks toli eit."
Laimingai pasiekes isviete Melchioras nusileidzia kelnes ir pritupia ties duobe. "Idomu koks gylis ten...."
-Velnias nese mane i ta galera - garsiai nusikeikia Melchioras.
Tada giliai atsidusta ir nutaises veide rupintojelio mina laukia Dievo malones.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 14:11 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
shizzar wrote:
- Tu nesakai man visos tiesos, tai, Sigmaro akyse, tolygu melui. Išgydžiau aš tave vadovybės nurodymu, tu man neturi būti už tai dėkingas, o man tai nesuteikė jokio malonumo - tik nuovargį. Jūs, laukiniai, nepajėgūs suprasti, kad ne viskas yra tik prekė ar karo grobis. Dink iš mano šventovės, kol nepaverčiau tavęs ožiu! Magijos tam reikėtų nedaug...
"Tai vadinasi vadovybe tau taip pat liepe ir pacientus izeidineti uz ta pati. Jei jau as kazko nesakau, vadinasi turiu savo priezasciu taip elgtis ir del tu priezasciu manes zeminti nepagristais kaltinimais neturetum. Nenoriu taves izeidineti zyny ir atleisk jei izeidziau netycia" - pasakau iseidamas

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 19:57 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
//bliamba, niekaip visų vardų neatsimenu : :( //
Barakudas, pamatęs nešulinius arklius:
- Padėkite iškratyti visus kelionmaišius, padėkite sukrauti ten žemes ir prašyčiau kurį nors tas žemes nunešti iki artimiausios balos. Nebedaug liko. Likusias žemes paskleisime po visą palapinę. Uždengsime kilimais, niekas net nepastebės.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 20:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Kraudamas zemes Frankas kalbasi su arkliu. "Na ir kvaili kartais buna zmones, argi netaip..?" Po to trumpam sustingsta, susimasto...
- Eee.... o.. *khem*... mmm... argi mums nederetu mediniu kuolu perverti princeses sirdies? -

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 173 posts ]  Go to page « 111 12 13 14 1518 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited