Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 105 posts ]  Go to page 1 2 3 4 511 »
Author Message
PostPosted: 2004-03-03 22:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Barakudas, Frydrichas ir Tamyras:

Dvaro magas Magnusas jus tris pasikviečia į savo bokštą karaliaus rūmuose. Visiems jums atrodo visai nebloga mintis geriau jau pakalbėti su magu, o ne su budeliais karaliaus požemiuose. Burtininko bokštas turi atskirą įėjimą, skirtingai nuo kitų pilies įėjimą, šio niekas nesaugo. Jums įžengus į bokštą, atrodo, kad jūs įėjote į visiškai kitą pleiną: jūs žengiate pievele su rožine žole, aplink jus tūsinasi įvairūs laukiniai žvėrys, kurie, atrodo, užsiėmę ne įprastu grobuonies-aukos santykiavimu, o tiesiog esti dailioje harmonijoje. Aš turiu omeny, harmonijoje. Paėjėję kelias minutes takeliu - išskyrus patį magą, su jumis nieko nėra, tačiau jums, kažkodėl, patiems norisi eiti šiuo puikiu takeliu link tų ūksmingų medžių pavėsyje stovinčio staliuko, skoningai serviruoto pusryčians - jūs galų gale patogiai įsitaisote krėsluose, suformuotuose iš kvapnių žolių. ///Kol vyksta ši scena, jus aptarnauja dailios, bet kukliai apsirengusios merginos, jos jums patiekia tokius patiekalus ir gėrimus, kokių tik jūs pageidaujate, taip kad deklartuokite, ką valgote, geriate ir pan. :roll: ///. Priešingai idiliškai aplinkai, šeimininkas atrodo gana smarkiai susirūpinęs. Be platesnių įžangų, kurių reikalauja net elementarus etiketas, jis pradeda pokalbį:
- Aš nesiruošiu jūsų kankinti ar versti magijos pagalba jus sakyti tiesą, tačiau jei jūs meluosite ar išsisukinėsite, aš suprasiu. Pirmiausia, pasakysiu, ką aš žinau. Aš žinau, kad princesė negyva. Aš žinau, kad jūs pakasėte ją kurfiursto palapinėje, ir kad jūs, - Magnusas duria pirštu į Barakudą, - sukūrėte keletą iliuzijų, kad to niekas nepastebėtų. Aš žinau, kad ją nužudė vampyras. Aš žinau, kad von Lerbachas yra vampyras. Aš žinau, kad estalas, kuris pranešė Roderikui, esą jis matė, kad Brunhilda su von Lerbachu pabėgo į pasiuntinio palapinę, irgi yra vampyras. Aš žinau, kad Unoset buvo šiąnakt von Lerbacho palapinėje, o Brunhilda - ne. Be to, aš žinau, kad Norskai labai reikalinga Imperijos pagalba kovoje su chaosu, o Imperijai labai apsimoka sukurti tarp savęs ir chaoso norskišką skydą, net jei jai teks suteikti norskai pagalbą.
Toliau - ko aš nežinau ir nenoriu žinoti. Aš nežinau ir nenoriu žinoti, kokia kiekvieno iš jūsų rolė šiame farse su dingstančiomis princesėmis ir vampyrais. Lygiai taip pat aš nenoriu žinoti, ar kas nors iš jūsų sulauks vakaro, ir, patikėkite, aš galiu tai įtakoti. Aš nežinau ir nenoriu žinoti, kur dabar yra kurfiurstas: kaip diplomatas jis - visiškas nulis, neįsivaizduoju, ką galvojo jūsų kvaiša imperatorius, kai siuntė pas mus pasiuntiniu tą nemirėlį. Nuoširdžiai tikiuosi, kad jo vietą dabar užims Smergas.
Dabar, ko aš nežinau, bet noriu sužinoti. Aš noriu sužinoti, kam dirba tas estalas, kuris apšmeižė kurfiurstą. Aš noriu sužinoti, kokį galą veikė Unaset kurfiursto palapinėje. Aš noriu sužinoti, kurį Norskos uostą sekantį puls tamsiųjų elfų dark arkų laivynas. Aš noriu sužinoti, ką Imperija gali man pasiūlyti už tai, kad Roderikas nesužinotų visko, ką aš žinau. Ir galiausiai, aš noriu sužinoti, kodėl kiekvienas iš jūsų turėtų sulaukti saulėlydžio.

2 Grintonas ir Frankas

- Tas vagis dėvi jūsų apsiaustą? - nusistebėjo naujasis palapinės šeimininkas, - Nė kiek nesistebiu. Jis jau apvogė Dreizerį, velionis prieš pat mirtį apie tai pranešė pasiuntinybės apsaugai. Apsiaustą jums, žinoma grąžinsiu, - norskietis įkiša ranką į palapinę, po akimirkos ištraukia iš ten Franko apsiaustą ir atiduoda savininkui. - O štai grąžinti jums paties vagies aš nė nesiruošiu. Aš paveldėjau visą Dreizerio durtą, kartu ir vergus, taip kad dabar jis jau yra mano nuosavybė. Geros dienos, ponai. - vikingas grįžta į palapinės vidų.

2 Melchioras

Palapinės viduje - daug (čia kad tie, kas išorėje, nesužinotų - kiek) ginkluotų vikingų, kurie visai rimtai nusiteikę sukaustyti tave grandinėmis. Nori priešintis?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 23:01 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
-Nu ir tebunie. Vistiek per ji vienos problemos> Ne brolis jis man ir ne draugas, kad gincyciaus su Jumis.Sudie.
///Veiksmas jei Frankas irgi spjauna i visa ta reikala///
Grintonas apgrezia zirga ir pasiziuri i Franka:
-Na ka, traukiam ziureti kas prie tos palapines darosi.
Prijojus apsizvalgom, jei stovi sargybiniai tada laukiam kol kas iseis/ijeis is toliau, o jei iejimas laisvas - lendu i vidu. ///Jei palapinej nieko nera tai apsizvalgau koks ten vaizdas///

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 23:50 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Barakudas įtemptai mąsto:
"Taip... Bet tikėjausi blogesnio varianto, nors ir šitas - ne gėlytės. Kaip gi čia suktis... Nė į vieną klausimą negaliu nieko tikslaus atsakyti, vadinasi, reikėtų kaip nors bent jau sudominti šitą galiūną, kad pasirodyčiau bent jau naudingas..."
Servetėle pasivalęs lūpas, Barakudas atsikrenkščia ir taria:
- Kadangi kiti vis dar tyli... Aš, čia įsivėlęs kiek kitaip, nei visi, pasakysiu, kad, žinoma, būtų juokinga prieš tokį magą, kaip jūs pone, neigti, kad iš tiesų jūs viską puikiai žinote ar sakyti, kad po velėna guli ne jos šviesybės atžala, o kokia nors vietinė gražuolė, kurios čia, reikia pastebėti, labai neprastos... Taigi, kadangi man teko sudalyvauti kaip pasekmių likviduotojui, aišku, nenumačiusiam, kad atsiras toks didingas magas, kaip jūs, sere, ir visos kuklios pastangos nueis per niek, norėčiau pasakyti, kad visa ši istorija tikrai neatrodo gražiai, ypač atsižvelgiant į tai, kad čia įsivėlę dark elfai. Baisūs padarai, pasakysiu jums atvirai. Nelaimė, bet man teko net porą metų praleisti jų nelaisvėje, kai buvo suėję vos keturiolika. Galiu pasakyti, kad per tą laikotarpį gana neblogai supratau jų užmačias ir mąstymą, todėl kai tik mano bičiuliai pasakys ką nors daugiau, rasiu kuo prisidėti prie bendro supratimo. Jau dabar gailiuosi, kad manęs incidento akimirką nebuvo kur nors arti, bet, tikiuosi, tai pataisoma.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-04 0:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Frankas nujodamas dar prideda:
-Ir jei Jums neitin sunku, pridekite jam pora ryksciu nuo manes, tegu zino, kad vogti kitu zmoniu apsiaustus negerai. Viso geriausio. -
Jodamas Frankas pradeda justi miego trukuma... "Velnias, ir reikejo man eit prie tos palapines..." nusikeikia jis mintyse.
-Kagi, jojam prie palapines... kuo greiciau viska baigsim tuo greiciau galesim pailseti, - taria jis pasisukes i Grintona. - o be to, netrukus as dar ir sakala turesiu "pavedzioti" - sypteli jis.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-04 1:25 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Melchioras pasidairo pabegimo galimybes, jei tokios nelabai matyti tada Melchiotras pasiziuri klausiamai i mamytes portreta, ir jeigu ir sis niekuom nepadeda - tai Melchioras stoikiskai laukia kol ji sukaustys ar ka ten darys - nors Melchioras ir nera proto bokstas, bet kad su kareiviais menki juokai ta tai puikiai supranta.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-04 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Tamyras eidamas pievele nusiziuri koki stambesni zveri ir nusiima nuo peties isivaizduojama lanka ideda isivaizduojama strele, itempia lyg nusitaikydamas ir paleisdamas svilpteli imituodamas streles lekima. Po sitokio poelgio atrodo Tamyras atgavo dvasine pusiausvyra.
Magui bekalbant Tamyras supranta kiek jis visame tame nieko neismano, todel sutramde savyje poreiki priestarauti, teisintis ar net issisukineti. Jam nieko kito nelieka kaip susitaikius su likimu pagarbiai klausytis, kas kalbama. Padetis ir taip rimta, o Tamyrui uzteko proto jos dar labiau neapsunkinti...

Tamyras neaiskaus polekio pagautas greitai atsistoja nuo stalo ir atsiklaupia pries maga nuleisdamas galva iki grindu. "Atleisk, o sviesusis Magnusai, as nedaug zinau apie dalykus kuriuos tu kalbi, bet vardan taikos tarp Norskos ir Imperijos leisk man tarnauti tau ir musu bendram tikslui." Papasakoju nieko neslepdamas jam kaip viskas vyko mano akimis.

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-04 16:32 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///
golemas wrote:
Papasakoju nieko neslepdamas jam kaip viskas vyko mano akimis.
ne katit. Pasakok. Jei nori, naudok copy/paste. Turėk omeny, kad net ne visi PC žino tai, ką žinai tu.///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-04 18:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Nustebes ir vis dar su nedidele baime ejau zhole, dairydamasis i augalus, gyvunus ir negaledamas nei zhodzhio pratarti. Magas tikrai kad ne ish kemo spirtas, nes visgi vilko besibichiuliaujanchio su kishkiu kasdien nepamatysi. Kad ir kaip aplink buvo grazhu, negalejau jaustis ramiai, nes puikiai zhinojau, jog chia einu ne lebauti (kad ir kaip norejosi) o spresti savo galvos, t.y. pasturgalio likima. I merginas nedirstelti negalejau, bet ir ju shypsenos nenuramino. Paprashes dideles taures stipraus vyno, bei lengvo uzhkandzhio (ir taip pechius slege bedos, o jei dar sunkaus maisto privalgyt...) ishtushtinau ja iki puses, taip manydamas nusiraminsias. Toliau gurkshnojau po truputeli, nes gerkle dzhiuvo tiesiog beklausant mago.
Dzhiaugiausi, kad netaip kaip karalius, shis ponas bent kol kas elgiasi padoriai, tad stengiausi ir ash kaip imanoma labiau jam itikti.
Magui baigus kalba dar ilgai ieshkojau jegu pradeti savaja, bet pagaliau ish tylaus lemenimo perejau i suprantamesni kalbejima, pabaiges vyna:
"Sere, ko gero ish musu triju" nuzhvelgiu Tamyra ir Smergo adjuntanta "ash daugiausiai zhinau apie shi incidenta... puikiai suprantu, kokia dabar komplikuota yra situacija, tad pasistengsiu, kad mano turimos zhinios pasitarnautu ju kuo greitesniam likvidavimui. Deja, turiu pripazhinti, nedaug tezhinau jusu rupimais klausimais, bet... kurfiursto palapineje machiau kazhkokiu popieriu, kuriuose buvo pavaizduotas dark elfu zhenklas - perverta kaukole. Galbut juose butu galima rasti daugiau informacijos..."
Kuri laika patylejau, lyg dvejodamas. Galiausiai tyliai pratariau:
"Ir dar... Unaset man pasake viena fraze, matot, ash saugojau jos zhirga kol kurfiurstas kalbejosi su ja... ji pasake jog.. jog nebaige pokalbio su Lerbachu ir jei jis nores pratesti - ras ja Durmaste..."
Po shiu zhodzhiu griebiau taure, bet uzhsivertes ja ir suprates, kad vyno nera, letai padejau atgal ant staliuko, laukdamas mago reakcijos.
"...matau, jog chia dedasi painus dalykai, bet vardan kylanchios bendros gresmes likvidavimo ash pasiryzhes padaryti bet ka, vardan Imperijos ir Norskos! Galechiau.. ash galechiau suzhinoti Imperijos nuomone... buti tarpininku.. taip.. mielai pasitarnauchiau..."


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-04 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Ok redaguotas Copy/Paste:
"Niekada nemaniau kad vienas kazkokios plunksnos bakstelejimas mane taip ir isjungtu. Sakot, chaosas. Hm, gal ir panasu. Matot maciau kazka panasaus i elfe, bet tik tamsesnes odos As buvau isjojes pasizvalgyt po jusu miesta ir apylinkes, taciau nakti is miesto manes neisleido. Grizdamas paryciais pamaciau parlekianti grazuoli juodberi zirga ir i jo uodega isikibusi salmuota krovika, berods Melchioras vardu. Na, as, zinoma, ta zirga sustabdziau ir pargabenau atgal i stovykla. Mane kurtfiurstas tiesio tempte itempe i palapine, kurioje buvo jau mirusi Brunhilda, tada liepe kuna paslepti ir pats dingo net nezinau kaip. As, itares samoksla is karto puoliau laukan noredamas raportuoti karaliui ir iduoti jam juodberi. Tada pastebejau, kad tai nera zirgas, o kazkokia bestija ///nupasakoju kaip atrode tas black pegasus/// Siai pragaro isperai ne vieta tarp doru zmoniu, tai as stveriau savo svaidoma ieti ir pasiruosiau ja paserti ta isgama. Va cia netiketai is niekur atsirado ta keista elfe ir ireme i sonkaulius ta nelemta peiliuka. Na, as aisku nesileisiu, kad boba man nurodinetu, na ir peiliukas nepasirode kokis tai ypatingas... Na, ir isjunge ji mane. Veliau zynio palapineje man dasilo, kad ne elfes tai sposai, o greiciausiai pacio kurtfiursto. Hm, gal ir bereikalo tada su tuo priestu apsilojau, btw pas ji dabar tos elfes durklas. Grizau padeti savo biciuliams ir... va, net kokio rimtesnio plano ispletot nespejom..."

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-05 12:32 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Barakudas, Frydrichas ir Tamyras

Magnusas klauso jūsų nepertraukdamas, matyti, kad didžiausią susidomėjimą jam sukelia Frydricho žodžiai. Šiam baigus kalbėti, burtininkui ant kelių užšoka dvi voverės, jis, glostydamas jas, kažką pašnibžda žvėreliams, ir voverės nuliuoksi pievele.
- Aš matau, kad kalbėjot jūs nuoširdžiai, ir vertinu tai, - tyliu balsu ištaria Magnusas, kai visi baigia kalbėti. - Diplomatai labai retai būna nuoširdūs. Aš ir nesitikėjau, kad jūs žinosite atsakymus į visus mano klausimus, jūs man suteikėte gana svarbių žinių. Aš vertinu jūsų pasiryžimą siekti Imperijos ir Norskos sąjungos, ir neatmetu jūsų siūlomų paslaugų. Štai ką aš prašyčiau jūsų padaryti. Pirmiausia, suraskite kitus tris su jumis buvusius imperiečius ir atsiųskite juos pas mane - su jais aš taipogi norėčiau šnektelėti. Po to išsiaiškinkite, kas tas estalas, kuris apšmeižė kurfiurstą - kiek žinau, jis iš delegaciją lydinčių trubadūrų būrio. Su šiuo amuletu - Magnusas paduoda arčiausiai sėdinčiam Tamyrui smaragdinį paukščio formos pakabuką, - jūs galėsite lengviau išspręsti nedidelius konfliktus, kilsiančius su mano tautiečiais. Laukiu jūsų su žiniomis kuo greičiau. Tik nesitrinkite po akimis karaliui - jis ūmus ir negailestingas.

2 Frankas ir Grintonas

- Geros dienos, ponai, - meta jums pavymui vikingas ir grįžta vidun. Toldami nuo pirklio Dreizerio palapinės, girdite iš vidaus sklindantį neaiškų mykimą - lyg kažkas bandytų rėkti su užgniaužta burna - ir metalo skambčiojimą.
Kurfiursto palapinės niekas nesaugo, tad Grintonas, nieko nelaukdamas, nušoka nuo arklio ir įlenda į vidų. Čia viskas išversta ir sujaukta kaip per kratą, keletas baldų sulaužyti, žemė nuklota pasklidusių popierių sluoksniu. Barakudo iliuzijos jau nebeveikia, tad Grintonas iškart pastebi vietą, kur pakasta princesė - net nežinančiam, kur jos "kapas", būtų nesunku jį rasti. Palapinės viduryje keturpėščias klūpo žmogus - Grintonas atpažįsta, kad tai vienas iš reichsgvardijos riterių kuo-jis-ten-vardu - ir rausiasi tarp dokumentų, išmėtytų po visą palapinę. Pastebėjęs įeinantį vertėją, riteris išsigandęs pašoka kaip vaikas, kurį užklupo vagiant uogienę, bet greit suima save į rankas ir, nutaisęs orią miną ir padėjęs ranką ant kardo rankenos, kreipiasi į įėjusįjį:
- Ko tau čia reikia?
Frankas, kuris kaip tik nulipo nuo žirgo, girdi šituos žodžius.

2 Melchioras

Tu kuriam laikui aut of geim. Geriausia būtų, kad ir neskaitytum, kol aš tau neatsiųsiu p.m.'o.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 105 posts ]  Go to page 1 2 3 4 511 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited