Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 14:05

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 105 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 511 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-05 13:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Frankas pasikaso beaugancius barzdaplaukius:
- Kas cia per velnias su velniukais palapinej sedi...-nusistebi jis, tada pasilenkia prie narvelio ir jau tyliai sako - Tuoj...
Tada pasiima ieti i rankas, ir lyg kazko laukdamas stojasi arciau palapines "duru" ///wait'as, jei girstu istraukiamu ginklu zvangejima lendu i vidu///

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-05 13:08 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
///O ka tas pakabukas daro?///

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-05 13:27 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
-Nagis taigis, as cia kurfiursto isakymu. Man isakyta Jo laukti kol negausiu kitokio isakymo. T.y. man ir mano draugui. Frankai uzeik! Mmmm, Jus nesivaraykite musu, mes Jums netrukdysime, tik pasedesime cia.
Grintonas net prisimirkes stengiasi iziureti tarp kokiu popieriu knisosi tas kaip ji ten ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-05 21:10 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///tas pakabukas kabo :roll: ///

2 Frankas ir Grintonas

- Kurfiurstas per mane perdavė jums įsakymus, - sako riteris. - Jums įsakyta nedelsiant sėsti ant arklių ir joti į uostą, ten yra atplaukęs laivas "auksinė žuvėdra" iš Nulno, kapitonas perduos jums paketą, jį pristatysite čia. Skubėkite! Jūs ir taip jau sugaišote daug laiko.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-06 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
"Butinai pone, butinai" beriau zhodzhius "tuchtuojau juos surasime ir atvesime pas jus, reikalas turi buti ishsprestas kuo greichiau. Estalas, manau nebus ji taip sunku surasti... ///kadangi jis ish delegacijos, ar esu ji mates anksciau? estalas turetu savo ishvaizda issiskirti/// nors jei jis vampyras, gal jis dabar slapstosi? Bet kuriuo atveju, ash ir mano kolegos padarysime viska, kas imanoma. Labai dekui uzh vaishes, sugryshime kai tik ka nors ishsiaishkinsime!"
Taip tares zhemai nusilenkiau ir skubiu zhingsniu ishejau ish mago buveines. Norejosi dar pasedeti ir pagurkshnoti vyna, bet aplinkybes to, deja neleido.
Gal viskas ne taip ir blogai baigsis, tereikia dabar surasti tuos prakeiktus praschiokus, kad ir kur jie bebutu. Kolegoms irgi apleidus pastata atsidustu, dirsteliu i juos ir tariu "Manau delsti nera ko, eime prie kurfiursto palapines, gal tiedu jau bus gryzhe, beliktu surasti shalmuotaji krovika..."
Pakeliui beeinant paprashau Tamyro parodyti amuleta, apzhiuriu ji, neva bus kas nors pavaizduota.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-07 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Frankas lysdamas i palapine ziovauja visu burna, bei razosi kiek tai gali leisti zmogaus kunas. Baiges visa si rytini pasisveikinima pasiremia ietimi ir kalbasi su riteriu:
-Pooone... -ziovauja jis - jus savaime suprantama zinote slaptazodi, kuri jums turejo palikti kurfiurstas. Be slaptaziodzio mes, deja, negalim buti tikri, kad jus is tiesiu pasiunte jis....

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-07 12:02 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
-Ir jus jokiias budais nepagalvokite, kad mes Jumis nepasitikime, paprasciausiai instrukcijos mums tokios duotos.
Grintonas stovi ir mirksi nekaltom akutem ir intensyviai galvoja apie miega.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-07 23:57 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Barakudas:
Einu dėbsodamas į tamyro ir Frydricho nugaras. Turbūt, turėčiau džiaugtis, kad sėdynė liko sveika, tačiau tai - tikrai ne pabaiga. Susidūrimo su juodaisiais elfais - šito tikrai labai labai nenorėjau. Pažvelgiu į tris randus ant rankos - pabėgimas TADA buvo šaunus, tačiau... O ir toji pagalbininkė - paskui ji "skolą" atsiėmė taip, kad ilgai negalėjau moteriškės turėti, ech ta tūkstanmetė dulkinimosi praktika... Na, bet žiūrėsim.
- Ei, ponai, - kreipiausi į kitus. - Aš čia pagalvojau... Mums liepė skubėti, tad gal pasiskirstome? Pavyzdžiui, aš ir tamyras grįžtame prie palapinės, o garbusis Frydrichas pabando pažvalgyti estalo.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-08 2:09 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Frankas ir Grintonas

Riteris atrodo sutrikęs.
- Reikalas skubus, ir jokio slaptažodžio man kurfiurstas nesakė, matyt užmiršo. Aš tik žinau, kad jei jūs nenuvyksite į "auksinę žuvėdrą" jus tikrai pakars, bet jei jau jums vis vien, tai ką gi, galite toliau čia sėdėti.
Jis demonstratyviai nusisuka nuo jūsų ir pradeda vėl knistis tarp popierių.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-08 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Eidamas maschiau nuo ko dabar pradeti savo pasizhadejimu vykdyma, tad ne ish kart ishgirdau ka sake Barakudas.
"Prashau? A, zhinoma, butina ishsiskirstyti, bet, mano nuomone, nevertetu dviese stoveti prie duru. Uzhteks, kad jus arba Tamyras palauksite gryzhtanchiujiu darbininku" paskutinis zhodis gan aishkiai issiskyre savo niekinamu skambesiu "Bent jau dalini sauguma turetu uzhtikrinti tas amuletas, ///na tamyras neparashe, paduoda jis ji man paziuret ar ne, tad tarkim dar nepaziurejau/// kaip kad magas kalbejo. O like du lengviau surastu ta estala. Jei jis nesislepia, turetu buti prie palapiniu.. kazhkur prie palapiniu.." masliai baigiau minti susiraukes.
Bet kuriuo atveju, ejau iki palapines kartu su visais - o ka gali zhinoti - gal jei jau bus gryzhe. O gal dar karalius su svita siauteja po vidu, ieshkodamas "nezhinia ko".
Jei Frankas su Grintonu negryzhe ir palapineje nieko nera, uzheinu vidun pasizhiureti tu popieriu su kaukole, gal ten kas bus parashyta idomaus.
Estalo paieshkos - sunkiau nei tiesiog stoveti prie palapines, bet noredamas ishvengti susidurimo su tais juodarankiais galejau dar ne tiek padaryti...
Pasiemes savo arkli apjoju palapiniu kaimeli, klausinedamas zhmoniu, zhinoma kilmingesniu jei imanoma, ar nemate kur to trubaduro, ar bent jau zhino kur jo palapine.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 105 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 511 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited