Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 10:39

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 170 posts ]  Go to page « 111 12 13 14 1517 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-17 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Piktai pasizhiuriu i Franka ir tariu, sunkiai, bet rades jegu negirdom nuleisti jo epitetus mano adresu:
"Estalai apsistojo CHIA. Pfif, CHIA ash ju nematau! Tai gal teiksiesi mus ten ir nuvesti uzhuot tempes butelius ish nezhinia kur?"
Tada pasilenkes prie Barakudo tyliai sakau:
"Sere, jeigu ju pozhiuris i uzhduoti ishliks toks pat, manau sutiksite su manimi, kad reikes pasistengti, jog atlygio jie negautu? Kurfiurstui turi buti pamineta, jog ne visi stengesi"


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-21 12:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
nu tai jei chia niekas nieko nedaro, tai tuomet sedim visi ir laukiam prie stalo, bene pasirodys kokia kruva estalu, visgi kazhkada jiems reikes ish chia isheiti. jei ateina naktis, tuomet netoliese kur apsigyvenam, statom sargyba ziuret galimo estalu islindimo, o kiti ilsis tuo metu.
///kazkodel nesinori kad dabar geimas imtu ir numirtu del neaiskiu priezasciu///


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Tamyras apmaudziai ziuri i sustingusi pasauli ir savo kompanjonus. Po kiek laiko pasigirsta sirdi veriantis klajoklio verksmas:
- Uuueeeee!!!! Nemirkit, nemirkit! Prasaaaauuu!!!

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 15:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Uzlipes i antra auksta Frankas sutrinka:
-Tai, kad tave kur galas, kiek duru... - jau nori leistis zemyn ir smuklininko paklausti kuriam cia kambary apsistojo estalai, bet prisimena ta issisokeli girtuokli. - Na, ja ne, man garbe to neleidzia daryt... - murmteli panosej.-
Siek tiek paramstes siena ir pasikases pakausi visgi si ta isgalvoja:
-Panele? Panele kuri pasiskolinote mano apsiausta...? - pasako jis pabarskines i pirmas pasitaikiusias duris, ta pati daro ir prie kitu. Isgirdes viskas permusanti barbaro riksma nusprendzia, kad jo vyna, visgi kazkas isgere.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 21:02 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Į Tamyro riksmą pijokai sureagavo kvatojimu - tai galutinai išsklaidė tą įtampą, kurios likučiai dar buvo likę po incidento su Stiopa. Frankas pakilo laiptais ir dingo už durų su gundančiomis šokėjomis. Niekas iš sėdinčių už stalo jo nebemato.

2 Frankas: už durų koridorius, abiejose jo pusėse po trejas duris, o gale - dar vienos, ištaigingesnės ir besiliejančios visomis vaivorykštės spalvomis. Šalia jų stovi dvi merginos - elfės, iš aprangos turinčios tik po gana didelę vėduoklę; pamačiusios tave jos nusišypsojo taip, kad viskas aplink lyg nušvito (visai panašu, kad iš tiesų pasidarė šviesiau). Nekreipdamas dėmesio į jas, tu ėmeisi vykdyti savo planą - atidarei pirmąsias duris į kairę. Už jų pamatei mišką. Vieniša stirnaitė, išsigandusi tavo klausimo, nustraksėjo į tankmę. Uždarei duris. Elfės koridoriaus gale jau nebesišypsojo. Atidarei duris priešais: Ar ne jūs pasiskolinote mano apsiaustą? Trys skavenai, kurie rito kauliukus ant bačkos patalpoje, primenančioje kažkokią požemio salę, pažiūrėjo tave kaip avinai į naujus vartus. Uždarei duris. Elfės koridoriaus gale atrodė kažkokios nebe tokios gražios, piktai susiraukusios jos ėjo link tavęs. Kol pasiekei trečiąsias duris, jos jau virto dviem gana rūsčios išvaizdos ograis su žvyniniais šarvais, o vėduoklės virto kuokomis sulig tavo koja. Desperatiškai atidarei paskutines duris. Ten buvo naktis, degė laužai, stovėjo koks pustuzinis vežimų, grojo muzika, šoko keletas čigoniškos išvaizdos žmonių. Ograi artėjo koridoriumi.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 21:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
-VAJECKAUKADTAVEKURPOGALAISSUTRAUKTU!!!- greitakalbe ismala Frankas ir neklausdamas leidimo staigiai soka pro duris. Ograi niekada nebuvo jo megstama draugija, ypac tokie... eee.. "kuokuoti". Isokes vidun randa laiko susimastyti kur cia jis papuole ir sykart pasigirsta jau ne riksmas o murmesys jo panoseje:
-Va tai tau, kad nori, cia, taip sakant, 6 viename: ir smukle, ir miskas, ir pozemis... eh net nenoriu zinot kas uz kitu duru.
Galutinai atgaves pusiausvyra ir stilingai pasikases pakausi, eina link "stovyklautoju", klausdamas "Ar niekas cia nematet mano apsiausto?", o is galvos jam vis nedingsta viena mintis: kaip, po velniu, jie ikiso toki dideli vezima, pro tokias mazas duris?

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 22:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Frankas

///tavo postas nutraukiamas po žodžių "stilingai pasikasęs pakaušį"///
Durys (kurios iš vidaus atrodė kaip įėjimas į vieną iš vežimų) atsidarė ir ogras - jau tik vienas, bet ir jo bus per akis - įpuolė paskui tave. Jis pabandė sugriebti Franką ///brawling roll///, bet šis išsisuko, liuokteldamas į šoną ///dodge made/// ir... atsitrenkė tiesiai į tą patį estalą, kurį matė prieš 24 valandas. Skirtumas buvo tik tas, kad šįkart jo burnoje matėsi gana grėsmingos išvaizdos iltys.

- Kaf cia darosi? - paklausė čigonų baronas truputį švepluodamas.
- Šitas įsmuko į jūsų kambarį, maestro, - sumaurojo ogras. Jis pradėjo mažėti, šarvai kažkur dingo, kuoka irgi traukėsi, veido bruožai tapo švelnesni ir žmogiškesni ir po keletos akimirkų prieš jus stovėjo maždaug keturiasdešimties metų moteriškė tamsiais kelioniniais rūbais, rankose laikanti žokėjaus botagėlį. - Aš tuoj pat tai sutvarkysiu. - pasakė moteris mandagiu, bet tvirtu balsu.

Frankas pasimetęs dairėsi aplink. Šokis nutrūko, visi estalai žvelgė į jį. Skautas pastebėjo ir savo šokėją - ji sėdėjo išgąstingai išplėstomis akimis uždengusi burną ranka.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Last edited by shizzar on 2004-05-25 22:38, edited 1 time in total.

Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 22:29 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
"Oi", pagalvojo Frankas prisimines kas atsitiko su dwarfu, tada sunkiai nuryja seiles, bei giliai ikvepia, stendamasis nusiraminti, ir pasitelkes visus savo aktorinius sugebejimus, stengiasi kaip nors suktis:
-Pone Sidai Madera, man butu daug maloniau, jei jus paprasytumete sia... em... sena dama pasitraukti. As esu pasiuntinys, paskirtas jusu ieskoti ir mano seimininkas noretu su jumis susitikti aptarti tam tikru reikalu... viska sita isberia kaip zirnius sienon, net jei yra ogru tempiamas lauk.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 22:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Frankas:

po žodžių "sena dama" moteris piktai šmaukštelėjo tau botagu per blauzdas ir tu parpuolei ant kelių, tačiau Sidas valdingai mostelėjo ranka, ir apsauginė leido tau pabaigti. Madera paniekinamai šypsojosi ir jau žiojosi kažką tau atsakyti, bet čia prie jo prišoko tavoji šokėja, įsikabino į parankę ir ėmė kažką kuždėti estalui į ausį. Ji buvo pasisukusi į tave profiliu ir tu pamatei ant jos kaklo dvi žaizdeles vieną greta kitos. Madera pakėlęs antakį, vis nenustodamas kreivai šypsotis, pažvelgė į ją, po to į tave (vis dar klūpantį), po to į apsauginę ir tarė:
- Palikite šitą stuobrį čia, - jo iltys išnyko, todėl kalbėjo jis sklandžiai, - mano žmonės su juo susitvarkys. O taipogi pakvieskite čia tuos, kas atėjo su juo. Aš pasitikiu Fazlvago užuovėja ir tuo, kaip jis rūpinasi savo svečiais. Taipogi nesiruošiu laužyti taisyklių. O su tais žmonėm aš noriu pasikalbėti.
- Kaip pageidausite, maestro, tačiau aš priversta pareikalauti, kad pokalbio metu dalyvautų ir Užuovėjos personalo atstovai. Be to, teks kiek peržiūrėti jūsų "svečio sutartį"...
- Taip taip, žinoma, pinigai, - išsiblaškęs mestelėjo estalas. - Šiuo atveju man tai nelabai svarbu.
Moteris linktelėjo, persmelkė Franką šaltu žvilgsniu (tau tik pasirodė, ar iš jos akių iš tiesų išlėkė pora kibirkščių?) ir nuėjo į vežimą.
Madera priėjo prie vis dar klūpančio Franko ir draugiškai padėjo ranką jam ant peties. Milžino akyse vaizdas pradėjo suktis, po to viskas metėsi į viršų, įskaitant minkštą pievos žolę, kuri galų gale daskriejo iki jo veido ir trenkėsi į jį. Frankas prarado sąmonę.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-25 23:05 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Barakudas, Frydrichas, Grintonas, Tamyras

Po to, kai išėjo frankas, prabėgo pora minučių. Jūs toliau ramiai sėdėjote, išgėrinėjote ir valgėte banginio kepsnį. Čia prie jūsų stalo priėjo viena iš padavėjų - įspūdingų formų blondinė - ir, nusišypsojusi ta šypsena, nuo kurios pasidaro ankšta ties kaklu ir kiek žemiau, tarė:
- Maestro Sidas Madera norėtų su jumis pasišnekėti. Jei jus tai domina, sekite paskui mane, - tarė ji ir nubangavo link laiptų į antrą aukštą.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 170 posts ]  Go to page « 111 12 13 14 1517 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited