Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2004-06-06 0:24 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Mane asmeniskai uzkniso skaitinet foruma ir pastoviai matyt kaip vienas LARP'eris vaziuoja ant kito, kaip issakoma kritika totaliai tam netinkamoj vietoj, kaip kliedimos nesamones ir t.t. :evil: :evil: :evil:

Si tema skirta butent TAM :!: :!: :!:

Tau nepatinka kazkuris LARP'eris ar komanda? Tu nusivyles Lietuvos LARP'u? Tau nepatiko zaidynes ar ju meistras? Tai cia tinkamiausia vieta issakyt savo nuomone :!:

Pradesiu as :lol: :

nors gyvenu Vilniuj, bet man Ulvenkvartas yra visi tie, kas renkasi sekmadieniais prie TV boksto- nors puikiai zinau, kad ten renkasi ir Saules vaikai ir Templieriai ir gal net Crusaderiai, BET: Paaiskinkit man, tamsuoliui, kuo jus vieni nuo kitu skiriates? 8) . Kodel man jus visi "Tvartieciai"?- nes komanda TURI turet savo logo/herba/zenkla- kad visi zinotu, kad tai ta komanda, o ne kita. Kol komnada neturi savo logo/zenklo/herbo, man ji - nekomanda. Ulvenkvartas turi :roll: . Dar komandai neblogai turet bendra stiliu- vienodus ar bent panasiuis kostiumus, ju detales. Valhala turi ir tai ir tai :)

Valhala yra totaliu faiteriu kamanda: jiems vaidyba antroj ( o gal net trecioj ) vietoj. Ir faitinasi jie gerai, bet labai jau agresyviai. O ko tokiai komandai reik? FAITO :twisted: Tai geriausiai pasiruosusi LARP'o komanda Lietuvoje ( tik nereik cia svaigt apie "tvarta"- face reallity 8) ) ir jie- total faiteriu komanda- ir dar kyla klausimai, kodel Lietuvoje propoguojamas faitas, o ne vaidyba.. Nes ner kas ta vaidyba/non fighting LARP'u rimtai uzsiimtu.

kostiumas anoks, kostiumas toks- kas kaip moka tas taip soka. Savo pirmo kostiumo net nenoriu prisimint.. Bendras pasirengimo lygis gereja ( nors dalyvaujant vilniaus zaidynese atrodo kad tai toli grazu tik pasaka ).
jei tu negali pasidaryt padoraus kostiumo- tai tu durnas ir tinginys- kaip pigiai ir greit pasidaryt gera kostiuma yra begales budu :) Jei tu esi faiteris- tai geda, GEDA :!: pagailet pinigu ar laiko normaliems sarvams ar skydui. Cinkuota skarda- totali nesamone :!: KA KA :!: :evil: :!: kaip jus to nesuprantat.. :x

jei zaidynes daro, tai gerai ir tik gerai- jokiu "geriau jau butum nedares". Kas per debilizmas smerkt kitu iniciatyva, pastangas ir t.t. :?: :!: :twisted: Nepatinka- nevaziuok ir pats geresnias padaryk.

jei zaidyniu metu lauzomos taisykles ir chytinama: akmuo i meistru darza. Dekit baudas, yvairias sankcijas ir t.t.

norit maziau koviniu zaidyniu? Prailginkit laika praleidziama mertviatnike ir dar uzdekit bauda tiems, kurie isprovokavo faita be jokio preteksto.

ir dar kalbet ir kalbet..

Uzteks kaip pirmam kartui. Na,

BRING IT ON :twisted: :!: :!: :!: kas dar turi ka pasakyt, a? :wink:

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 0:44 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
As :!:

Evil Angel ir kiti LARP'o veteranai turi teise smerkt naujokus, kaip ir naujokai turi teise vaziuot ant seniu. Bet kodel tie veteranai nesistengia ko nors pakeist? manot beprasmiska? Neverta? Tai nesiskuskit, kai per zaidynes visi jus medzioja be priezasties ir siaip jusu nemegsta. O juk galima padet naujokams..

Skavenai, mano manymu zaidynese yra tam, kad visiem butu linksmiau :)

norint zaidynese vaidint efla, butina, kad kiti zaidejai suprastu jog tu- efla, o ne is beprotnamio pabeges aktorius. Tas pat taikytina orkams ir dwarfams.

:roll: ka nors teigiamo..

zaidynes vyksta labai daznai :idea: . Tai istiesu labai gerai- kuo daugiau zaidyniu, tuo didesne patirtis, tuo greiciau tobulejama ir plecias LARP'eriu gretos :D Taip ir toliau :!:

karas- tai kaita. Dziugu kad tarp LARP'eriu klesti nesantaika- ji taip pat greitina tobulejima :D

:wink:

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-28 20:41
Posts: 147
Location: Dark side
O kur kraujas ?

_________________
It is good to imagine life as a dream....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 14:24 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
kol nera bendru taisykliu [nors jos kazkur plaukioti visgi turetu] sudaromos salygos tokiems siurbliagalbiams kaip nekurie ne tik kad dalyvauti zaidynese bet dar ir salygas diktuoti. Jei suvaiuotu visi meistrai ir pasakytu: nebus skardo geimuose! tai jos ir nebeliktu :P
Gerb. zaidejai, jei neturit tinkamo kostiumo ar sarvu, kreipkites i mane, padesiu bent jau savo negausiais patarimais :wink:

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 15:04 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
>O kur kraujas ?

Oxidai, kai as tvosiu per tavo sarvus metaliniu kardu tai ir pasipils kraujas, nes tavo sarvu vielos storis 0 mm.
Susimastyk.

Specialiai tau skelbiu papildoma raunda - as pinsiu dar vienus sarvus, o tu gali dabaigineti tuos kur spalio menesi pradejai.

1 hint: prie skelbimu parduoda kolciugas, nusipirk ir sakyk kad pats pasidarei, niekas nepatikrins, net informacija kad pirkai nieko nesako, galbut vienus sarvus pirkai o kitus padarei.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 17:29
Posts: 282
Location: Kaunas
2 smeli: cia larpas, ne rekonstrukcija. jei jis darosi sarvus ish 0.1mm, -jo problema, o per paprastas zaidynes tikru kardu nepasishvaistysi. skirk du dalykus.
del cinkuotos skardos ar shaldytuvu daliu - ka gi, patylesiu. nors ne, geriau pasakysiu - atrodo baisiai. :x

_________________
Forever evilAngel


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 18:03 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Oxidas yra uz mane dvigubai mazesnis, atitinkamai jam sarvus nusipinti dvigubai greiciau. Kad jam vienam pinti nebutu nuobodu pasiuliau jam zaidimuka: kas greiciau pasidarys: ar smeli 4 sarvu komplektus, ar oxidas 1. Va kiek stipriai norejau kad jis laimetu, net dar viena sakau darysiu, ir jei jis bus pirmesnis padares 1 nei as 5 laikysim kad jis laimejo.

O del metalinio kardo, tai nei as tvosiu jam nei ka.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 21:11 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-21 15:59
Posts: 209
Location: Vilnius
Jis subardins orkišką giesmę apie tai, kaip "Tvojau tvojau kardu bičą, piktą bičą tvojau tvojau"... :lol:

_________________
Vizgu-vizgu!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-07 11:53 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Ale aktyviai vaziuoja larperiai vienas ant kito, ivairiuose topikuose isskyrus sita (specialiai tam skirta)

Turiu rimta pasiulyma konfliktams mazinti:

Reikia, kad kiekviena puse pateiktu savo interesus, siekiamus tikslus.
Kol nebus zinoma ko kiekvienas nori ar siekia, tol sunku ieskoti kompromisu. Interesus ne tik butina apsibrezti, bet ir nuolatos koreguoti ju aktualuma.

Imkime itin populiaru siuo metu kluba "Valhala". Daug jo oponentu teigia kad klubo tikslas pasikauti ir jei yra sveikatos po kautyniu tai ir paroleplejinti. Pats klubas gi savo interesu kol kas neatskleide.
Pabandom pasiaiskinti kas ir kaip:
Nereikia buti naivuoliams - kad ir koks stipriai socialinis zaidimas bus, visada atsiras zaidejas ar ju grupe kurie nori isbandyti savo kovos sugebejimus. Ruscioj ziemoj as buvau Valhalos stovykloje ir savo akimis maciau kaip vyrai kankinosi, kentejo ir su nekantrumu lauke galimybes pasikauti. Nieko nuostabaus jog kantrybe nera begalinis dalykas, ji baigesi ir visa armija issiverze i kara (isskyrus mane - likau pili saugoti nuo piktojo EA, kuris norejo ja uzimti, bet neisdryso nes Smeli buvo labai baisus). Kara nesvarbu su kuo nesvarbu del ko.
Padaryti zaidima idomu visiems yra miestru pareiga, meistrai turi subalansuoti kariniu ir nekariniu zaideju santyki zaidime. Jei taip neiseina, tai reikia paskelbti kurioms konkreciai zaideju grupems skirtas sis zaidimas. Pavyzdziui "Kolonizacija". Buvo aiskiai pasakyta jog zaidimas karinis, skirtas pasikauti, tad nusivilti neteko ir man, prisikoviau iki soties :).
Kas liecia karius, tai reali praktika rodo kad jei kariai ilga laika nesikauna bent turnyru pavidale, tai smunka ju morale, pasitikejimas savo jegomis ir dar blogiau - pasitikejimas savo valdovu. Kiekvienas zaidimas kuriame dalyvauja kariu klase turi tureti scenarijuje ~uzprogramuota~ konflikta kad kariams butu kur pasireiksti. Konflikto zona galima ikurdinti kur nors nuosaly nuo nekariniu-nekonfliktiniu veikeju pagrindines susiburimo vietos. Pavyzdziu butu busimas BBRI2 zaidimas Latvijoje: meistrai is anksto uzprogramavo konflikta tarp baronu, ne ne kara, o konflikta, kad butu erdves ir politinems machinacijoms ir kariniams susidurimams. baronystes bus ikurtos toliau nuo zaidimo centro - miesto, kuriame vysks spalvingas socialinis gyvenimas. jei kariai panores socialkes - jie ateis i miesta, jei nekariai panores pasikauti - jie iseis is miesto. Be abejo zaidime gali nutikti taip kad baronai susivienys ir bandys sturnmuoti miesta, tam tikslui mieste bus 20 sarvuotu riteriu garnizonas ir dar apie 10 reindzeriu esanciu uz miesto ribu. Ko kol kas nezinau, tai kaip latviu meistrai patenkins miesto kariu poreiki pasikauti? gal turnyrai kokie bus....

Kitas ne maziau populiarus klubas "Ulvenkvart". Stilius jo butu panasus i Valhalos, tik jie labiau domisi Fentezi kostiumais, sarvais ir ginklais. O valhala labiau istoriniais. Neziurint to kad pats lankau istorini kovu kluba (nefantastu) vistiek labiau esu linkes prie fentezi stiliaus. Ulvenkvartas savo laiku pagarsejo saldytuviniais sarvais ir ne maziau garsiais ginklais. Klubo tobulejimui IMHO trukdo vidaus interesu neapibreztumas ir atskiru nariu nesuinteresuotumas siekiant klubo tikslu, na ir finale - autoriteto nebuvimas klube.

Klubas "Saules vaikai" IMHO labiau orientuotas i roleplejinima, zinoma neignoruojant kovinio pasiruosimo. Panasu kad klubo vidaus interesai pakankamai aiskiai apsibrezti ir kiekvienas narys dirba savo darba.



Mano asmeninis interesas LARP yra toks, kad zaidimai butu idomus visiems kam jie skirti.
Si interesas motyvuoja absoliucia dauguma mano veiksmu ir kalbu sioje srityje. Jei kam nesuprantama kodel smeli taip padare ar anaip pasake - bandykite interpretuoti tai kaip intereso realizacijos dali (kad ir netiesiogine), jei ir tai nepadeda - klauskite tiesiai sviesiai, koks konkreciai tikslas/tiksliukas buvo siekiamas siuo veiksmu ir kaip jis mano manymu padeda igyvendinti pagrindini interesa. Ir finale reikia nepamirsti kad kad ir koks orkas zaidime as bebuciau - realybeje esu zmogus ir turiu savybe suklysti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-07 14:17 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
zemai lenkiuosi sauniajam orku poetui. Graziai parasyta, belieka, kad i tai sureguotu meistrai ir zaidejai.

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited