Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-27 9:33 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
nu jie gi nemoka karaliauti?

kas negime karalium tam reikia praeiti karaliu kursus, o meistrai savo nuomones klausimu "kas yra karalius ir ka jam daryti" grieztai atsisako pateikti

arba pavyzdziui kodel mano parasyto manualo apie orkus nepaskelbus oficialiu orku atzaiinejimo manualu?
jei kas ten negerai juk galima pakoreguoti, o gal ten is principo viskas negerai, gal ten labiau elfams tinka?


galu gale kokie zaidejai tokie ir meistrai, jeigu jie patys nesistengia, nereikalauja is meistru tai viskas gerai kaip yra dabar.
O iraniras nuvykle mane, kaip meistrams-naujokams zaidynes puikios, taciau nenaujokams tragiskos. Ir vel jei joks vaikinukas nemoka suzaisti karaliaus, neturi laiko tam pasioruost, tai tokia role tiesiog nereikalinga.

PS. iki siol laukiu atsakymo ar karaliaus suzaidimas meistru nuomone vykes ar ne, ir jei nevykes tai kuo nevykes (nors atsakyti i ta "kuo" tai reiskia isleisti karaliavimo pradziamoksli, tiek to apseisiu be "kuo")


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-27 21:46 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
del dunduko, kuris susilauze ranka ir gavo per kojas: per masovkes eiti be sarvu pries Valhala... Gi zinojo kur lenda? O kad ranka susilauze tai kaltas jo 'super apsiaustas'> Tas ciuvakas NETURI NORMALAUS KOSTIUMO zaidynems, bet KALAVIJA turi!!!! Velniop tokius!!!!

del paminkstintu skydu: blokuodamas savo apvaliu skydu smugi is kaires ir virsaus 80% kartu kliudau priesisninko plastaka. Kadangi jis su normalaia pirstine, jam dzin, del kitu man dzin. Dundukas, kuris kautis nemoka bet turi paralonu apvyniota lenta gali daug daugiau zalos pridaryti negu zmogus su mediniu kalaviju, kuris moka kautis.

Per kazkurias zaidynes buvau taikus zmogus , net durkla ir kalavija turejau. Po zaidyniu buvo labai daug nepatenkintu, kad as pabegdavau is visu 'musiu'. Tai va - as is ju begu, nes: ESU NESARVUOTAS IR ESU TAIKUS.

Bespridelas bus tol, kol visi nesimokins kautis, nedarys rubu ir sarbu, BET VISADA TURES PO RANKA DVIRNKI KALAVIJA IR "EIS UZ ORKUS".

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-27 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-27 14:00
Posts: 363
Location: Vilnius
nu gerai galima padaryt kad kardai butu nepaminkstinti ir tik galetu nauduotis tik tie kas moka kautis , bet tada zaidynese kariu bus gal 3-5 . ZInok daugelis is musu jei pagalvot nemoka kautis, as nesakau kad tipo tu ar smeli as kalbu pvz apie save .nes daugelis mano kad reikia su blockais ir taip toliau o as turniruose stoviu ir laukiu kol pano priesininkas padarys klaida ir galesiu jam pataikit i kojas arba i korpusa, rezultatai labai geri , bet priesininkams nepatinka ir gaugelis sako kad as bailys ir t.t.

_________________
Dei virtus inest nobis ! Best of the best


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-27 22:20 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-27 14:00
Posts: 363
Location: Vilnius
ir pasakyk tokioi masovkei tu sugebesi normaliai save kontroliot ir atsargiai kautis su nepaminkstitnu kardu? http://www.dagorhir.com/images/fighting/rag16_a1.jpg ?

_________________
Dei virtus inest nobis ! Best of the best


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-27 23:05 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-17 15:35
Posts: 217
Location: Vilnius
Ir pasakyk, kad tu budamas sharvuotas lininiais sharvais (kaip dauguma chia) eitum priesh traktoriu su mediniu kardu? Labai geras roles atzhaidimas butu:
a)klauptis ant keliu, maldauti pasigailejimo
b)pabegti

Tachiau manau dauguma kaimiechiu lietuvoje yra berserkeriai ir jie ish kishenes ishsitrauke gratesworda eitu jo dubasinti, o veliau verktu, ir prisigalvotu kazhkokiu butu nebutu 4x kartus perdetu istoriju...

_________________
... pievų filosofija


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-27 23:29 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Gladick wrote:
ir pasakyk tokioi masovkei tu sugebesi normaliai save kontroliot ir atsargiai kautis su nepaminkstitnu kardu? http://www.dagorhir.com/images/fighting/rag16_a1.jpg ?
Sakyti galima ka nori - klausimas ka gali parodyti. Niekas neprieshtaraus, kad ash masovkeje dalyvavau??? Traumu niekam nepadariau, Snow su mediniu irgi buvo - taip pat traumu niekam nepadare... Ezeloras irgi pasishvaiste - nukentejusiu ner....
Tuo klausimu parasta - reikia pabandyti ir matysite.

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-28 0:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-27 14:00
Posts: 363
Location: Vilnius
nu gerai galim pabandyt , visiems kas dalyvavo tada masovkei isduot medinius kardus , pagalvok, tu pats sakei kad buvo traumos kuriuos padare su paminkstintais tai isivaizduok tiems kas padare tas traumas duot medinius ,tai hana bus.as nedalyvauciau , aisku manes nieks ne praso dalyvaut.....................

_________________
Dei virtus inest nobis ! Best of the best


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-28 2:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
berods vel nukrypom i lankas

Aisku sistema turi veikti :) ir ar ginklai bus minkstinti ar ne didelio skirtumo nera. Mano nuomone, svarbiausiai, kad zaidimo metu butu meximaliai isvengta bet kokiu auku :) ir kad zaidimas butu visiems malonus.
Kodel man neminkstinti sarvai makes no sense? Visu pirma todel, kad yra nesaugus. Antra as ne velnio nepasitikiu nei vienu is jusu :-P todel neburkit apie jokius ginklo valdymus. Ir jokio normalaus larpinimo nebus su ginklais ir zmonem kurie nera saugus. Dar viena amzina problema :roll: pataikiai/nepataikei galiu garantuot kad kokius 80% visu suduotu smugiu bus arba per stiprus arba per silpni, slpnaus smugio atveju, zaidejas sakys, kad nepataikei, prabraukiai, nesiskaito ar pan. ir tikrai daznai buna tik grybstelejimas prabrezimas ir t.t. Stipraus smugio atveju gali but visko, nuo melynes iki nosies sulauzymo, o tiek melyne tiek sulauzyta nosis man malonumo zaisti nekelia. Na sakykim padarot, sertifikacija tiek ginklu tiek zaideju. Bet tai jau trukdytu paciam zaidimui. Kas gali grantuot kad zaidejas A pakliuves i mano pinkles nekirs man mediniu kardu kur papuola kaip papuola. O ir apskritai situacija kur du fighteriai bijo uzgauti vienas kitas, nes nori parodyt kaip jie nebijo skausmo, todel musasi mediniais kardais :lol: ir dar kruva trukumu, juk zaidejai ne visi faiteriai (ir neskieskit apie koki nors rovimasi, kiek atmintis nesa bet kokie newbu rovimaisi budavo pribega ir nubega pamate kad kardas mano rankoij ne siaip sau, kaip ir realiam gyvenime).

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-28 8:34 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
to gladick: taip, is pradziu kariu bus 5, bet kitas zaidynes ju ateis jau 6, veliau 7 ar 8 taip vyks tol, kol pasieksim normalu skaiciu. Viskas po truputi!

to kaze: nepyk, bet kada tu paskutini karta zaidynese dalyvai? Tai va - nuo to laiko daug kas pasikeite :wink: ir nepasakyciau, kad toli pazenge i prieki.

toks bajeris: mus su konanu prisiviliojo banda skarmaluotu vaiku, kad nupirktu is musu ARTEFAKTA [kuriu mes turejom gal 4-5 :D]. Pirkti jie jo is musu tikrai nepirko o paprasciausiai uzpuole! Cia viskas lyg ir ok, ju ~8, musu 2. Bet va ivyko nelauktas ivykis - as pasiverciau drakonu!!!! Ar jus, budamas nesarvuotas ir skarmaluotas sugebetumete uzmusti drakona ir jo neishsigastumete? Vyrai nesutriko, nuskambejo fraze: "vyrai, pas ji tik 10 hitu! as is praeitu zaidyniu prisimenu!". Kagi, kai visi astuoni ant manes susoko, baigesi blogai :) . Dar gi stebuklas - apieskodami musu lavonus, del visisko neatzaidinejimo, jie sugebejo nepaimti is musu nei vieno artefakto!!!!!!!!

is cia kyla tokios problemos:
1 drakona kaimieciai uzvertineja
atzaidinejimo 0

PS: koviausi as su jais nepaminkstintu kalaviju ir nei vienam zalos nepadariau ir nei vienas jo neishsigando

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-28 8:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Gladick - tu vel nenuoseklus. Ash nesakau VISIEMS reikia tokiu ginklu, neminkshtintais tegu naudojasi tie kurie irodo jog tai sugeba.

Kaze - Sertifikacija zhaidimui netrukdo, ji tik pagerins. Reikia tik pabandyti ir pamatysite, gal ne per pirmaji zhaidima, bet su laiku isitikinsite.
Turek omenyje, kad patyres faiteris su mediniu ginklu zhymiai mazhiau pavojingas nei nepatyres su paminkstintu. Nepamirsh kad traumos gaunamos ne tik del to kad kazkas kitam kirto. Daznai buna taip, kad tas kazkas pats ant smugio uzsirauna... Visas shias problemas 90proc gali ishspresti minimalus sharvai ir treniruotes like 10 proc. sazine, ir profesionalumas.

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited