Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-11-23 23:36

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2005-01-04 10:40 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Vilniuje įsikūrusio muzikinio teatro „New York“ savininkai pranešė po šventinio savaitgalio įtariantys neįprastą vagystę: iš teatro patalpų dingo keli buteliai alkoholinių gėrimų ir viename statomame spektaklyje vaidinančio aktoriaus kailinis apdaras bei ietis, teigiama pranešime spaudai.
Manoma, kad vagystė įvyko penktadienį vakare arba naktį, kuomet „New York“ klube vyko renginys. Kitu metu muzikinis teatras saugomas, įjungiama patalpų signalizacija.

„Mano akimis, įvykis gerokai keistas: vagys nepagrobė pinigų, tik kelis butelius gėrimų iš pagalbinių patalpų. Tiesioginių nuostolių mums padaryta labai nedaug, tačiau dingo baigiamo statyti spektaklio rekvizitai: kailiai ir ietis“, – sakė vienas iš muzikinio teatro „New York“ savininkų Mindaugas Miškinis.

Kailiai ir ietis buvo skirti aktoriui Dainiui Kazlauskui, kuris šiame teatre nuo sausio vidurio vaidins humoristiniame monospektaklyje „Urvinis žmogus“. Aktorius teigė, jog per visą karjerą jo sceninė apranga ir atributika nė karto nebuvo dingusi. Jo nuomone, sunku suprasti, kodėl vagišius sudomino scenai skirti daiktai, kuriuos sudėtinga panaudoti įprastame gyvenime. Pasak šios komedijos „Urvinis žmogus“ prodiuserio Donato Tarasevičiaus, nuostolis siekia apie 5 tūkst. litų, nes „urvinio“ apdaras buvo pasiūtas iš opšraus kailio, o ietis pagaminta kopijuojant 16-ojo amžiaus vokišką originalą.

„Sunku įsivaizduoti, kam prireikė šių daiktų. „Urvinio“ kailius apsivilkęs žmogus gatvėje atrodys pernelyg keistai, o ką daryti su muziejinės vertės neturinčia ietimi – visiškai neaišku“, – stebėjosi D.Tarasevičius.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-04 12:38 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
as per Naujaka irgi namo parsinesiau pora puspilniu butelaiciu, bet ieties neatsimenu :? , reiks dar rusi paieskoti :lol:

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited