Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:12

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Zjafke i zaidynes

Mano vardas Tamsusis Zudikas. As augau mazame kalnu kaimelyje, bet tevus uzmuse pikti orkai, tai mane mokino senas reindzeris visko. As ilgai mokiausi ir ismokau labai daug. Pries mirti jis man padovanojo savo 2h stebuklinga karda (dragonslaying). Ir as kovoju su blogiu visame pasaulyje... Cia atejau todel, kad vienoje tavernoje girdejau, kad cia yra orkai kurie nuzude mano tevus ir pavoge stebuklinga tevo puoduka. Va, tai as atejau ju uzmusti ir atimti puoduka.

P.S. Pamirsau parasyti, kad as labai daug jau blogio nukoviau, tai labai daug visko artefaktu gavau. Visu su savimi nesinesioju, nes nepaeinu visus pasiemes, bet tai as i zaidynes atsivesiu ir ten pasakysiu kas ka daro ir is kur gavau.

_________________
The cake is a lie


Last edited by Simas on 2005-11-18 13:19, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-28 15:21
Posts: 248
ZAJAFKE


As didysis karys - Karys
Augau mazame kaimelyje tada i ji atejo piktieji blogieciai Piktieciai ir iszzude visus kaimo gyventojus, o as tuo metu buvau isejas pagrybaut ir kai gryzau tai radau visus nuzudytus. tada atsidariqau tevo skladuka ir isten issiemiau:
1. Magiskus sharvus kurie duoda +20 hitu ir padaro nepazedziamom zonom pilva nugara rankas ir kojas (galva ir kiausai kiek pamenu nezaidymine zona)
2.Pasiemu savo temvo super magiska kalavijas Sword of all slaying kuris visiems padarams, net ir meistrasm dao papildomai 50 Hitu
3. pasimeu 30 healing geralu kurie kiekvinas instanti atstao 50 hitu ju nereikia gerti tik kovos metu reik pasakyt"As isgeriu gerala " ir jis suveikia
4. pasiemu nematomumo zied
5.teleportavimosi zieda
6. nemirtingumo pakabuka
Tada pasiemes tik siuos kelis daiktus iseinu i pasuli kersyti piktieciams ir zudyti visu priesu.

_________________
FAK ze spellingz!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:43 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-13 18:22
Posts: 41
Location: Kaunas
O as Chronius- laiko valdovas! Arkmagas, orcslayer'is ir t.t.

Galiu... viska.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-09 13:56
Posts: 359
Location: Vilnius
Zajafke!

Esu Barbaras, varda savo sakau tik graugam, tad jum nepasakysiu.
Nuo pat vaikystes mane treniravo tevai, kaip didi kari daugiausia moke naudotis tokiais ginklais kaip dvirankis kardas ir kirvis. Beto ismoke tokiu skilu kaip, healingas, poison(ir kaip pasigint nuo nuodu), kaip apsigint nuo magijos, kaip skausma nejaust, kalvio. ir t.t. Kai buvau 12 metu kaima nunuodyjo.. ir liko ten tik as is senele kuri irgi turejo protection from poison.
bet ji irgi greit mire.
ir stai as, pasiemes is tecio dviranki kirvi,
tecio sarvus, sugebancius bet koki smugi atlaikysi,
beto sarvai nepaprasti byvo, turejo jie tokia ypatinga savybe, kai mane trenkia ginklu, sarvai sugeria visa zala, ir nukreipia i smogusi.
paemiau kruva visokiu ginklu pazesniu.. peiliu, kirviu, karda.. viska nuodais apipyliau ir nuvariau kersit.. (nors nezinojau kam butent)
pirmus pora metu miske gyvenau... zmones medziojau ir klausiau, ar cia jis padare? jeigu sake kad ne, maniau kad mieluoja, ir zudydavau..
taip buvo iki man sukako 18.
nusprendziau kad krutas ir nuejau rimciau kersit..
tada mano kunas jau buvo toks prisikacialines, kad turejau tiek hp kad net apskaiciuot sunku buvo.. beto vos tik prisimenu, kaip kaima zude, galiu ieit i RAGE. mano smugio jega padideja x3-5 nejauciu skausmo ir mane neveikia jokia mental magija.
beto mano kunas toks krutas tapo kad galiu nors ir 2 dvirankius iskart imt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:45 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
LOKI pasiulymai taisykliu keitimui priimti, taisykles papildytos
(isskyrus pasiulyma apie mobilu telefona)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:51 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
del zajafkiu:

vienintele magija yra BURN, FREEZ, HEAL
todel jokiu ten magisku sarvu bei daiktu nera

jei jau labai norite but kietu magu - darykite dvirankius fairbolus!


du dvirankiai ginkliai praleidziami laisvai
ginklu ilgis neribojamas (kuo ilgesnis tuo daugiau hitu nuima, pvz 4 metru kalavijas isviso manau kilins beveik visus kas nepasirupino skydais)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-28 15:21
Posts: 248
Ehei cia munchkinu geimas tai ir daigtai gali pagal legenda munchkinishki but vat
o us sita pasiginchijima pagal rulsu update as gaunu palidomu munchkin tashku :P

_________________
FAK ze spellingz!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-13 18:22
Posts: 41
Location: Kaunas
Munchkinizmo topas:

Anonymous munchkin sau ramiai dalyvauja zaidynese, ji kas nors uzp*sa. Ka jis daro? Isleidzia reikiama kieki munchkin points, issitraukia mobilke.

30mins later: atvaro 3 raudoni golfai, islipa 15 treningu ir munchkina ten, munchkina kitur, visus vadina prancuzijos revoliucijos gaisrininku simboliais ir t.t.

Several hours later: ligonines perpildytos, gydytojai stengiasi isvaduoti suzeistuosius is izoliacijos ir puoduku spastu.

The next day: antraste "Vakaro ziniose" - "Kas siuos vaikus sumuse ir ivyniojo i izoloiacija? Ateiviai?"

Sorry uz spam, gedos per salma nesimato.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 14:28 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
2 LOKI: legendos OK, tik magija jusu mano pasaulyje neveiks
o uz taisykliu tobulinima bus dalinami ne chytinimo taskai, o MUNCHKINIMO taskai!!! taigi, naudokites proga


Last edited by smeli on 2005-11-18 15:50, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-11-18 15:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
kas nors parasykit man pm, kas yra prancuzijos revoliucijos gaisrininku simbolis plyyyzzz nes as nzn ir niekaip neisgooglinu :roll:

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited