Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 19:41

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2005-08-26 12:34 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-22 15:17
Posts: 343
Location: ...sviestas...
Gerai, vyrai-moterys, kaimiečiai mums čia bando nosis nušluostyti nepriekaištinga organizacija. Priimkim deramai iššūkį.
Pirmas reikalas, kuris man, ir ne tik man neduoda ramybės, tai kol kas visiškai neaišku, kiek mūsų ir kas tokie dalyvaus žaidime kaipo tamsos armijos kariai. Nuo to ir pradekim, nes skaičius lemia tolesnį planavimą. Prašau visų ordos narių čia pasiskelbti arba parašyti man privačiai, jei jau labai konfidencialūs esat arba manot, kad priešas neturi žinoti tokių dalykų.
Antras reikalas - apranga. Per BBRI visokių variantų prisižiūrėjau, ypač užkliuvo orkai su baskietkem irgi džinsais. Prašymas: nesileiskite, kad iš Jūsų paskui šaipytųsi :!: laiko dar yra, pasirūpinkit savo išvaizda. Tamsios spalvos (juoda, ruda, pilka) ir jų deriniai su raudona, mano galva, būtų prioritetas. Tiek kol kas, laukiu atsiliepimų, pastabų beigi pasiūlymų.

_________________
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-26 15:25 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
! ! ! Blogis nugales ! ! !

Tikriausiai busiu :twisted: demonologas :twisted: , bet dar nesulaukiau atsakymo nei is Lamet'o nei is Tarano :roll: ( jei negavote mano PM'o, labai prasau kuo skubiau susisiekite su manimi per PM ).

2 meistrai : jei jau zinomi kiti blogieciai be manes ir Null- praneskite apie juos mums asmeniskai- busime dekingi, o ir blogiukai bus geriau organizuoti.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-26 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-22 15:17
Posts: 343
Location: ...sviestas...
Tadazai, is taves, aisku, malonu girdeti, bet kad del taves man maziausiai klausimu ir kyla. Jau zinomas ir tamsusis lordas Grottas, bet kitais klausimais meistrai neskuba atsakyti :( I MANO VIENA KLAUSIMELI, KATRA TEIKIAU TIEK LAMETTUI, TIEK IR TARANUI, IKI SIOL NEGAVAU ATSAKYMO :!: :evil:
o siaip viskas ciki, blogis, aisku, visada nugali, nesvarbu, kaip klostosi musiai, nes musiai - savaime blogis :wink:

_________________
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 10:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-22 15:17
Posts: 343
Location: ...sviestas...
Dar vienas dalykas, ir nesakykit paskui, kad neįspėjau - tiems, kurie žaidynėse ruošiasi bėginėti su džinsais ir sportbačiais. kaip tai bebūtų patogu ir tinkama net į prėmimą pas prezidentą, žaidime tokių dalykų nenoriu matyti, tik ne blogio komandoj. Sportbačiai tinka eflioms, o ne blogiečiams, taigi visi nepasirūpinę tinkama apranga, laiką leis ne poligone, o kur nors kabake Šiauliuose. Laiko dar yra kelios dienos - šturmuokit Humanas (čia ne reklama) :)

_________________
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited