Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 8:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 83 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-03 0:01 
Offline
User avatar

Joined: 2005-03-16 23:51
Posts: 50
Sakau visiem kadangi ta teritorija zinau. Pradine stotele- stotys. Stotele 2 nuo parduotuves iki. Priesais spaudos kioska. Autobusas 31. Stotele kur jums reikia islipti- guriai. Nesumaisysyt. Ji prie benzokoloneles. O vat kaip iki poligono dasigausit tai nezinau... Pabandysiu paaiskinti...isejot is autoboso. Sukat i desine. Prie kryzkeles(vos uz 10-15 metru) i desione. Tiesiai iki zenklo "kalnenai" i kaire. Tiesia. Misko pakrasciu(asfaltuotu keliu). Prie tos vietos kur jums reikes sukti i miska jau turetu masinos stoveti. Arba Patriotaz susales:D

_________________
Tamsa nera sviesos priesingybe. Tamsa tai sviesos nebuvimas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-03 0:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-09 13:56
Posts: 359
Location: Vilnius
pranese kad ta sestadienis bus labai saltas :) puga..?
heheh.. tikras tolkenistas nesusals!
tad jokiu cia otmazkiu, tipa jum per salta. apsirenkit silciau ir begiokit daugiau, ir viskas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-03 0:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-02 22:17
Posts: 153
Location: Vilnius
miske puga taip nesijaus ;]
anyway, tikiekimes bus kick ass!

_________________
Nebijokit, kai užkariausiu pasaulį visi galėsite būti mano vergai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-03 0:22 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-09 13:56
Posts: 359
Location: Vilnius
jo, irgi tikiuos :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-04 1:36 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-23 19:07
Posts: 31
Location: Vilnius
Bus bus ir kaip dar bus ;)

_________________
aka DjDh :]]]]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-04 20:17 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-02 9:18
Posts: 181
Location: ten kur niekas niekad negyveno... Šiaip Antakalnis
niu ka, zaidynes jau baiges:}
as buvau, gerieciu(jei taip galima mus pavadinti) ragana varduliliana;}
niu sumuokim pliusius ir minusus;]
pliusai:1idomi ir uzkretusi ideja
2)labai mieli ir draugiski zmones
3)nepaaiskinami meistrai:}
4)labai graziai padaryti altoriai
5)zavingos pilys(neskaitant trenku kopeciu i pelkiu pili)
6)zmonija puikiai atzaidinejo savo personazus
7)KULTINIS trolis
8)graziai deges lavonas:}
9)suvazavejo zeraras (null)
minusai:1)keletas nesusipratimu kai vyko kova su vaiduokliu miestu
2)kai kuriu zmonijos atstovu agresyvumas(saukia ant kitu, savo klaidu neiziuri!!!!!)
3)keiksmazodziu rinkinukas gan garsus is vaiduokliu pilies
4)nepaminkstinti ginklai(vaiduokliu miestas; taisyklese tai buvo aiskiai nurodyta)

_________________
Žmogus yra iracionali dresuojama būtybė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-04 20:27 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-23 19:07
Posts: 31
Location: Vilnius
Quote:
4)nepaminkstinti ginklai(vaiduokliu miestas; taisyklese tai buvo aiskiai nurodyta)
Del sito dalyko tai galiu pasakyti tai , kad nepaminstintais ginklais kovesi tik tie zmones kurie geraj juos valdo.Beto visus ginklus perzhiurejo meistrai , taip kad jokiu pretenziju!

_________________
aka DjDh :]]]]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-04 21:20 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-09 13:56
Posts: 359
Location: Vilnius
nu man pvz, nepaminkstinti ginklai gaug labiau patinka..
beje didele dalis smugiu i galva yra del gavusio klaidos, nu nesijuokit, bet tikrai, nedarant kai kuriu judesiu smugiu i tavo galva kiekis labai smarkiai sumazeja.
pirma kova budo viena negraziausiu kovu larpe kokias maciau :(
deje.
nedarykyt larpe "larpinio bugurto" ne tam larpas skirtas
nors, poto as ir pats(Hokas) vos ne visa jega dubasinausi masinei kovoi, esme tame, kad smugis gali but stiprus, bet turi but algalvotas. jega realiai galima pateisint, tiktai smugiams i skyda, arba i stiprisai sarvuota gladika ^_^
as pats pretenziju del to kaip dauze mane neturiu.
zaidyniu pabaigoi labai pakylo kario dvasia :) labai norejosi i kova..
mano personazas buvo taikus karalius, tai iki zaidyniu pabaigos, kovu sau neleizdavau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-04 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 2005-03-16 23:51
Posts: 50
Ir vat praejo zaidynes:)
Pliusai:
-Nerealiai paruosti altoriai ir questai.
-Geras daugumos zaideju atzaidynejas(pirkliai, vienuoliai, dauguma hokso kariu. Nezinau kaip as atzaidziau troli, bet man asmeniskai buvo nerealiai linksma ji atzaidineti:) ).
-Pilys- na pavilnyje pilys tai jau kultinis reikalas:) Strongholdas(vaiduokliu miestas) didziausia ir sunkiai paemama, demonhilas- jau uzkopus kovotojai nekokie nes griuna nuokoju:) Pelkiu pilys(nepaimama- niekaip, niekada.:) Netgi seimininkai i ja sugebejo nusigauti negreitai:D ).
-Masuote buvo gera.
-Kova be ginklu pabaigoje irgi nereali:) Visi staigiai susitaike:)
--viskas buvo filmuota ir tikiuosiu is kurs sita medziaga paimti:)
-Kultinis Lavonas:D
Minusai:
-Gale liko tik vienas meistras- uzsiparines, suplukes, uzsibegiojes paulius. Pauliui didelis respektas:)
-Kaikurie is naujoku kurie buvo is vaiduokliu miesto biski jegu nekontroliuoja. Neskau kad visi ir kad tai buvo per daug ziauriai, bet klai man leke smugis i galvair vos spejau mace uzbluokoti tai pasijutau nejaukiai. Ypac kai mace biski sutraskejo. O jei neuzblokuociau? smegenu sutrenkimas? Ne aciu nereikia man tokiu prikolu.
- Visgi meistrai biski suparino su taisyklem. Vaiduoklio miesto gyventojai nebuvo perspeti del icebalu.
- Tolerantiskumas- nerasta:) Maciau kadru kai viaduokliecia lupo kardais keliem per galvas tai po xuj jiems o kai kazkam pataike icebolu(sniego gniugzte) i salma tai iskarto riksmas. -Man i galva pataike nusalinkit ji. Tolerancija zmones tolerancija.
-Keiktis reiketu maziau.
- Streles pilies sturme reikia uzdrausti. Buvo labai nemalonu kai maciau kaip vienam vaiduoklieciui pataike strele i galva.
-Perslapau kiaurai, bet cia jau mano kalte:) Uztat plaukai uzledejo kaip pas anime personaza- graziais spygliukais:)
- Kas dare i pelkiu pily kopecias?! Tai buvo ziauru. Jomis buvo legva uzlipti tik zmonems su labai gera fiziska forma. Su sijonais merginos biski striginejo. As ant ju uzstrigau pirma karta minutem penkioms. Bety mano kalte. Paniskai ir ziauriai bijau aukscio.
-Biski sunervino tai kad stotyje turejau laukti zmoniu ir vezti juos pats. Meistru stotyje nebuvo rasta:) Na aisku uzsibegiojes paulius darantys kopecias ir nusiplukes dromar kabinatys artefaktus:) Isvad. Reikia daugiau meistru!:)
Na lyg tai ir viskas:)

_________________
Tamsa nera sviesos priesingybe. Tamsa tai sviesos nebuvimas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-03-04 22:38 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-23 19:07
Posts: 31
Location: Vilnius
Pirmiausia noreciau padekoti meistrams uz tikriai gana smagias , snieguotas zaidynes :) Na bei pora pastebejimu kitu zaideju atzvilgiu:buvo prikolu krc kai buvo pirma masofke tai zhiauru !! Del tu vaiduokliu smugiu i galva tai tie kas pataike iskart atsisedo patys , va o del tu IceBall tai pzdc... Krc.. pats maciau kai ciuvui i aki pataike ( na ,bet kaip vienas zhmogus pasake , nzn vardo , visi zinom kur vaziuojam ir tikrai nezhvejot :D ) kitam trys streles i galva pataike :] nu ka padarysi gavos kaip gavos , uztad viska kompensavo paskutines masofkes ir Imtynes :DDD

Beja pirmas dvi valandas Vaiduokliu miesto gyventojai prabimbinejo neturedami ka veikt :)

_________________
aka DjDh :]]]]


Last edited by 2mas on 2006-03-06 0:43, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 83 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited