Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 10:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2011-03-11 15:28 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Pabandykime čia visi kartu išsiaiškinti, kokios problemos šiuo metu yra aktualiausios ir kaip jas būtų galima išspręsti.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 18:29 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Mano manymu problema nomer adin: Larpo,kaip galimos jaunimo uzimtumo veiklos nereklamavimas.nomer dva: Nesutarimas tarp larperiu ir meistru (kiek pastebejau...)


Last edited by NEON_as on 2011-03-11 18:53, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
o man atrodo uzteks tokio pobudzio temu.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 20:15 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
per foruma problemas issprest arba sunku arba neimanoma, liksiu uz realu kontakta su zmonemis

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 12:34 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:47
Posts: 23
Location: Vilnius
Pritariu Rakotui. Stebint daugumą diskusijų forume "apie LARPo likimus", apima neviltis.Todėl turiu klausimą visiems čia besilankantiems.
Jei neklystu, šiais metais, nebuvo jokio tradicinio "meistrų suvažiavimo".
Gal būt dar yra prasmė suorganizuoti meistrų ir žaidėjų susirinkimą, kur žmonės galėtų ne tik aptarti visas juos jaudinančias temas, susijusias su LARPu, bet ir gyvai pareklamuoti savo ir kitų žaidynes ir pamotyvuoti potencialius žaidėjus?
Jei atsirastų pakankamai žmonių, kurie norėtų dalyvauti, galėčiau pabandyti suorganizuoti tokį susirinkimą Vilniuje, pvz., balandžio mėnesį.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 13:26 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Quote:
Pritariu Rakotui. Stebint daugumą diskusijų forume "apie LARPo likimus", apima neviltis.Todėl turiu klausimą visiems čia besilankantiems.
Jei neklystu, šiais metais, nebuvo jokio tradicinio "meistrų suvažiavimo".
Gal būt dar yra prasmė suorganizuoti meistrų ir žaidėjų susirinkimą, kur žmonės galėtų ne tik aptarti visas juos jaudinančias temas, susijusias su LARPu, bet ir gyvai pareklamuoti savo ir kitų žaidynes ir pamotyvuoti potencialius žaidėjus?
Jei atsirastų pakankamai žmonių, kurie norėtų dalyvauti, galėčiau pabandyti suorganizuoti tokį susirinkimą Vilniuje, pvz., balandžio mėnesį.
Pritariu sitai idejai ir jei butu toks susirinkimas tai tikrai dalyvauciau. :uz:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 14:38 
Bus IV Turnyras - ten visi gali susirinkti.
Ir aš tenai dalyvausiu - taigi kiekvienas galės man pasakyti viską ką apie mne galvoją tiesiai į man snukį. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 14:52 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Is diskusijos Underworldo temoje ir dar anksciau praeitais metais vis susiduriu su teiginiu - Underworld visgi daro Saules Vaiku komanda. Ebt - Saules Vaiku kaip meistru grupes paskutines zaidynes buvo BBRI 4. Po to grupe isiro. Tik vienas zmogus kuris daro savas ir padeda mano kuriniuose is Saules Vaiku yra Ratliker. Vis matau tegini kad tai yra Saules Vaiku zaidynes ir pan. Zmones kurie gyvena praeitu desimtmeciu, nezino kad Rakotas atejo i larpa bet prie kazkokios frakcijos nesijunge, ir daro Savo projektus pagal Savo galimybes ir Savo supratyma - zudo mano smegenu lasteles.
Be to Rakotas renka meistru grupe is tu zmoniu, kurie neturi savo galvoje durnu skeptisku ideju bei pasenusiu poziuriu, o taip pat is zmoniu kurie aktyviai larpina, nori meistrauti ir tobuleti sitoje sferoje. Kaip zinau VLN yra tik 2 du meistrai kurie pasirenge su manimi dirbti ir realiai man padeda, mane ragina ir as ta matau.
Vilniuje yra praeitais metais organizuotas klubas Lauretaur, sias metais MG R Trio... bet cia as nematau Saules Vaiku kaip Sarumano baltaja ranka...

P.S - auksciau pasakyta dalyka jau buvo bandymai paaiskinti vienai is auditoriju praeitais metais ir dabar teko iskrapstyt ta nuoroda, kad zmones paskaitytu ir pamatyti ka as turiu omeni sakydamas "nusistoveje poziuriai ir nepramusama nusupratimo siena" https://groups.google.com/group/legiona ... 585c56d6d6 skaityti reikia atidziai ir mano smegenu lasteles tada pradejo mirti nuo 3 posto///

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 15:33 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
o jus dar siulet mano taisykles cia det komentarams :D

o jei prie reikalo, tai tikrai xebra nusivaziavot beveik visi. is sono susidaro vaizdas kad norit ne skatint larp pletra o kaip tik suzlugdyt. tai kad zmones bando daryt zaidynes tai juos reik suvaryt ? sakyciau komentarai apie tai kokios zaidynes turetu but PO xaidyniu ir juose SUDALYVAVUS, o ne naudotis VBS naujienomis. tie kas daugiausiai metot komentarus kokios turetu but zaidynes ju reklama etc. patys parodykit pavyzdi. Sneket visi mandrus kai reik daryt/dalyvaut 0 sveiku.


PS. VBS - viena bobute sake


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:47
Posts: 23
Location: Vilnius
RyszardRudy wrote:
Bus IV Turnyras - ten visi gali susirinkti.
Ir aš tenai dalyvausiu - taigi kiekvienas galės man pasakyti viską ką apie mne galvoją tiesiai į man snukį. :)
Ryszard'ai, no offence, bet pasaulis sukasi ne vien apie tave ir neviskas jame daroma dėl tavęs.
Aišku, galima viską viesiems "pasakyti į snukį" ir per turnyrą, jei leis oras ir šiaip gyvenimas [:
Iš savo kuklios patirties galiu tik pakomentuoti, kad į įvairius renginius (pvz., turnyras, "Underworld" ar bet kokios kitos zaidynes) toli gražu ne visi gali ir nori rinktis, nes:
a) netinka data arba vieta
b) savaime nedomina renginio specifika.
Tačiau tai visiškai nereiškia, kad žmonės, kuriems yra aktualūs šie du punktai, "nieko nedaro, o tik pučia muilo burbulus forume" [:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited