Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 7:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 268 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 527 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-12 21:34 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
Dagnir wrote:
Musu versija taisykliu (rusu k.) galima rasti cia: http://falloutklp.forum24.ru/ Gal pades jums savo parasyti.

man jusu aprasymai kostiumu alia fallout style patiko, manau dali reiks isverst,jei jus nieko pries? :roll:

_________________
dyvu dyvai...


Last edited by dywa on 2008-01-13 21:00, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 1:13 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-29 0:37
Posts: 223
Location: Vilnius
As taip pat uz airsoftiniu ginklu naudojima ir man labai patiko ideja del pradiniu kulku kiekio, taip pat palaikau tai, kad kiekvienas atsako pats uz savo ginkla. Jei jau atsiveziai megablaster smaster tai nekaltinka kito, kad ji tau suniokojo.

_________________
England!!! Saint George!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 1:15 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-29 0:37
Posts: 223
Location: Vilnius
Del apsauginiu akiniu tai tikrai nepatingesiu visus patikrint, kad poto nebutu problemu. Siulau apskritai uz vaiksciojima zaidimo metu be apsauginiu akiniu, baust. Kas piktybiskai nesilaikys taisykliu, mest lauk is zaidyniu.

_________________
England!!! Saint George!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 20:43 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
:roll: http://dywa.deviantart.com/art/Mutant-76898757
neblogas sprendimas - apasauginiai akiniai is dujokaukles.

_________________
dyvu dyvai...


Last edited by dywa on 2008-02-09 19:25, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 21:52 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
Galima sužinot, kada maždaug šitas gėris planuojamas? Bent jau mėnesį.

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 22:11 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-02 12:10
Posts: 74
Location: Klaipėda/Vilnius
dywa wrote:
man jusu aprasymai kostiumu alia fallout style patiko, manau dali reiks isverst,jei jus nieko pries? :roll:
Ne, aisku ne pries. As tam ir daviau, kad naudotumet.


Last edited by Dagnir on 2008-01-13 22:12, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 22:12 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
euphorbium wrote:
Galima sužinot, kada maždaug šitas gėris planuojamas? Bent jau mėnesį.
Siulyciau daryt kuri sestadieni po (Velyku kovo 23d.)
Tai butu kovo 29d, arba balandzio 5d.
Ziuresim, kad nesidubliuotu su Klaipedoje vyksianciomis zaidynemis :roll:

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-13 23:57 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-29 0:37
Posts: 223
Location: Vilnius
Na jo kazkur panasiu laiku :)

_________________
England!!! Saint George!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-14 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-22 15:17
Posts: 343
Location: ...sviestas...
Keli klausimai ir pastabos:
- Hitų sistema su šaunamaisiais ginklais man kelia abejonių. Jau įsivaizduoju ginčus - "kliuvo į ranką, minus vienas"... "ne, kliuvo į krūtinę, tu lavonas". Gal geriau šarvuotę ir ginkluotę suskirstyti klasėmis ir nustatyti, koks ginklas kokių šarvų nepramuša, o jei jau pramuša - vienas pataikymas į bet kur, ir viskas?
- nesu didis Fallouto gerbėjas, bet, kiek atsimenu, ten buvo visokių "pribumbasų", kurie ne tik gydo, bet ir sukelia stimuliacinį poveikį, turiu omeny kovinius narkotikus. Ar aš čia kažką sapnuoju, ar galime apie tai pagalvoti?
- svetimų ginklų naudojimas man kelia didelių abejonių. Dėl paprastos priežasties - jei kas nors sugadina žmogui porą šimtų ar net ir daugiau kainuojantį ginklą, tegu ir žaidimo metu, tegu ir su visa rizika, kyla grėsmė, kad po žaidynių tiesiog norėsis tokiam kolegai duoti į snukį. Šiaip, satisfakcijai. Man visai patiko BBRI3 taikyta čipų sistema - nulootintą ginklą nuneši meistrui (tegu ir parduotuvės šeimininkui), jis nulupa čipą, plėšikui išduoda ekvivalentą pinigais (kamšteliais), o ginklą grąžina savininkui.
- kamštelius visiems padalina meistrai žaidimo pradžioje ar kiekvienas žaidėjas vežasi savo (su įtikinama legenda, jei kamštelių atsiveža visą maišą)?
- Dyva, Evilai, Henrikai... (Kas dar ten norėjo prie orgkomo prisijungti?) - kada planuojam susitikimą?

_________________
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-14 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 17:29
Posts: 282
Location: Kaunas
2 null pastaboms:
1. na, ginchu buvo, yra ir bus. bet jei geimas bus paremtas "ant zhaideju sazhines", visi varys ten aptureti fun, tai ginchu nebus daug. del sharvu klasiu - man nepatinka. per daug painiavos, per daug sistemos, per daug taisykliu ir traktavimu. visi tada nores yrodyti, kad jo sharvai yra aukshtesnes klases, atsiras daugiau ginchu. mano nuomone, 2 pataikymai i zhmogu reishkia mirti. gali dar 4 kulkas suvaryti kaip kontrolines. tuo labiau, kad cafe of broken dreams sedesi tik iki 10 min. ir ishkart galesi gryzhti i geima.
2. buvo. pritaikyti tai geime gal ir ymanoma, jei GM'ai labai panoretu. bet ysisvaizduok, kaip atpazhinti prieshininka, kuris susivares tokiu narkotiku nekrenta jau nuo 6 pataikymu? juk susiparintum? nesvarbu, kad veliau paaishketu, kad jis uzhsikele status su narkata...
3. del lootinimo - deja, niekas neverchia jusu temptis ginklus uzh 10.000 lt. nusipirkite uzh 50 ar 10 lt. jusu rizika. bent jau tokia mano nuomone. o juk jei dar yvesti kazhkokius kalavijus, ir su vienu tokiu kalaviju uzhvozhus per brangu ginkla, shansas, kad jis bus sugadintas, yra aukshtas ganetinai. taigi - nenori sugadinti - nesineshk. tas pats kas su rubais - nenori ishsitepti shvariu rubu - nesirenk jais. ish praktikos jau zhinau, kad kuo paprastesnes taisykles, tuo geriau.
4. del zhaidybiniu pinigu - ash tai nenoriu ju. ekonomikos Falloute beveik nera - viskas pagrysta mainais, ir mainu kursa nustato supirkejas. jei kiti GM'ai manys, kad pinigai reikalingi, tai tada labai ribotas kiekis, nes paskui nebus kur deti surinktu milijonu...
5. del susitikimo - velniaszhin: mes kaune, jus vilniuj. artimiausiu metu i ta puse vazhiuoti neketinu, nes nera laiko.
6. zhaidimo data - manychiau, kad tikrai balandi (pirma arba antra sestadieni). del dubliavimosi su klaipediechiais - turiu pasiulyma: jus ruoshiates kviestis i savo geima ir ish kitu miestu, bet vilniechiai turbut (sakau tik turbut, nes visokiu zhmoniu ant svieto yra) nevazhiuos del atstumo. ish kauniechiu - gal kas ir vazhiuos, bet chia su transportu problematishka buna (mazhai kas ratuotas, o traukiniais ir troleibusais belstis atsibosta). vietoj to, jus galetumete i kauna uzhsukt, kur tikrai ir vilniechiai atvarys (o gal net shiauliechiai (tiesia, shialiechiams klaipeda archiau), nes kelis kartus atvyko). taigi kaune galetu susirinkti pakankamai liaudies koki forta uzhimti ir visus bomzhus ten gerianchius ishbaidyti.

_________________
Forever evilAngel


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 268 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 527 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited