Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-19 0:19

All times are UTC+04:00
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2009-05-11 11:15 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-31 9:47
Posts: 320
Location: Vilnius "Legionas"
Prašome registruotis į norimą "Summerland 3: Rinkimai" LARP komandą.

Siųskite anketą į legionlarpis@gmail.com (labai prašau pildyti anketą taip, kaip nurodyta)

Vardas Pavardė
Nickas forume
Telefonas, el.paštas
Amžius
Komanda už kurią norėtum žaisti
[jeigu tau nesvarbu - taip ir parašyk. Patys priskirsime tave komandai]
Klasė (Karys, pėdsekys, žynys, magas, pirklys)
Chebra [Jeigu planuojate važiuoti keliese pageidautina nurodyti chebros pavadinimą pvz "Eretiko chebra". Geriausia, kad Chebros registruotusi viename laiške. Chebra gali būti ir du žmonės, kurie nenori būti išskirti žaidimo metu. Sutarkite vienodą Chebros pavadinimą :) ]
Kita info pabaigoje galite prirašyti visa kita ką geidžiate.


Dar neapsisprendėte:

Tęsiame diskusijas ir klausimus padrindinėje temoje [čia], o kai apsispręsite - papildysite savo registraciją. (svarbu anketos formą išlaikykite nekintama).


Komandų aprašymas:

Komandų simbolika.

Bažnyčia
Bažnyčia, stengdamasi atgauti turėtą įtaką, siunčia savo atstovus į Salas. Kadangi daugelis Bažnyčios paladinų užsiėmę šventyklų saugojimu pilietinio karo draskomoje Imperijoje, klerikalai siunčia visus ką gali: paladinus, šventikus, tvirtai tikinčius, samdinius. Bet ką, kas yra pasiryžęs tarnauti tikėjimui, Bažnyčiai ir žinoma jos aukščiausiems vadovams.
Išvaizda: priklausomai nuo personažo išvaizda gali būti bet kokia. Nuo klejojančio flagelanto iki tvirto mūšiuose užgrūdinto paladino. Kiekvienas privalo turėti aiškiai matomą Bažnyčios simbolį. Ar tai būtų raištis, ar emblema ant drabužių/ginklų, ar Bažnyčios simbolis ant kaklo.
Nesutaikomi priešai: LNPKIS

LNPKIS: (Profsąjunga)
Laisvės nuo pasaulinio klerikalų išnaudojimo sąjunga
Profsąjunga po savo sparnu buria vis daugiau kiaušų rinkėjų ir pagrįstai tikisi antrajame Salų Seime sudaryti daugumą, ar bent jau suformuoti didžiausią frakciją.
Išvaizda: dauguma Profsąjungos narių – užgrūdinti kiaušų rinkėjai, tačiau yra ir naujokų. Sunku atskirti Profsąjungos narį nuo paprasto nuotykių ieškotojo ar plėšiko. Visų jų išvaizda panaši – apsirėdę kaip patogiau, apsiginklavę pagal savo klasę. Tačiau norėdami pademonstruoti vienybę ir Profsąjungos galią visi nešioja LNPKIS raiščius ar emblemas.
Nesutaikomi priešai: Bažnyčia

Naujoji viltis
Naujoji viltis, tai visų žmonių, nusivylusių pilietiniu karu, klasiniu susiskaldymų ir pasauliniu kapitalizmu susibūrimas. Tai žmonės, kurie Salas pasirinko, nes ten jie patys gali būti sau valdovais. Ten žolė žalesnė, ten daugiau laisvės, ten galima gyventi ir būti žmogumi. Tai žmonės, kurie nusispjovė į rojalistų ar sukilėlių politinius pareiškimus, tai žmonės, kurie spjovė į klerikalų pamokslus, tai žmonės, kurie nenori priklausyti sąjungoms ar profsąjungoms. Tai žmonės, kurie nutarė patys būti savo likimo kalviais.
Išvaizda: bet kokia. Naujosios vilties judėjimas po savo vėliava subūrė įvairiausių profesijų ir klasių žmones. Tarp jų yra ir karių ir medžiotojų, ir amatininkų ir menininkų, ir kilmingų ir kaimiečių.Skiriamųjų ženklų nėra.
Nesutaikomi priešai: niekas ir visi kurie nori sutrukdyti Naujosios vilties idėjai.

Rojalistai
Imperatorius ir kilmingieji vis dar negali susitaikyti su mintimi, kad Salos paskelbė nepriklausomybę. Kadangi karinė intervencija nėra įmanoma, visos pastangos dedamos į politinę intervenciją. Geriausi iš geriausių siunčiami į Salas, kad Imperatoriaus valia būtų įgyvendinama ir Salose.
Išvaizda: Imperija siunčia geriausius diplomatus ir propagandistus, o juos saugo daugelio kovų veteranai legionieriai. Visi pasidabinę imperatoriaus herbu. Ar tai būtų raištis, ar emblema, ar graviūra ant šarvų.
Nesutaikomi priešai: Sukilėliai

Sukilėliai
Sukilimo vadovybė taip pat puikiai supranta, kad jei jų priešai daro žingsnį, jie turi padaryti du. Sukilėliai niekada nenusileis rojalistams. Jei Imperatorius nori turėti savo atstovų Salų Seime, sukilėliai savo atstovų nori dar labiau.
Išvaizda: sukilėliai siunčia saldžialiežuvius diplomatus ir aršius kalbėtojus revoliucionierius, kuriuos saugo daugelyje mūšių užsigrūdinę sukilimo didvyriai ir didmoterys. Visi pasidabinę raudonai juodomis sukilimo spalvomis arba sukilimo simboliu – juodai raudona vėliava.
Nesutaikomi priešai: Rojalistai

SPEC
Tik tiems, kas iš ansto suderino roles su meistrais. Pvz: Kabako Chebra.

_________________
"Legionas - vieta kur visi vieni kitus myli"


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-11 11:46 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-31 9:47
Posts: 320
Location: Vilnius "Legionas"
Šioje temoje prašau nekomentuoti. Visos diskusijos pagrindinėje temoje [čia]

_________________
"Legionas - vieta kur visi vieni kitus myli"


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited