Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-11 20:02 
Offline

Joined: 2008-07-17 10:01
Posts: 22
Location: Vilnius
Zaidimo forume ikelem pusiu aprangos reikalavimus:
http://www.restorehope.lt/forum/viewtop ... 14969c#p42

Kvieciame visus zaidime dalyvaujanciu civilius, registruotis forume. Kita savaite atidarysim pusiu forumus. Galesim aptarti Mogadisho gyvenimo ypatumus...

_________________
Vanagas airsoft team


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-03 22:34 
Offline

Joined: 2008-07-17 10:01
Posts: 22
Location: Vilnius
keleta zmoniu paskutiniu momentu pranese, kad dalyvauti zaidime negales, todel mums labai truksta jusu. Jeigu norite sudalyvauti rasykite PM.

Albertas

_________________
Vanagas airsoft team


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-11 3:23 
Kas nors varys tenai is Vilniaus? Nes su transportu kazkaip spaudzia, o iki poligono pescia eiti ziuriu, nemazai... :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-18 18:38 
Vakar grižau iš žaidimo, visas išsekęs, manau tai tik dėl dydelio karščio - kuris, manau, iškankino ne tik manę bet ir kitus žaidėjus. Taigi ežeras prie safe zone buvo vienas iš pačių nuostabiausių dalykų po žaidimo. :D
Taigi, žaidimas Mogadisho mieste truputi vėlavo, pats šinau kad tai ne lengvas darbas organizuoti žaidimą, o kai nuomojį teritoriją - reikia viskadaryti greitai ir įprastai iš nulio. Miestelis jaukus, vietos pasivaikščioti daug, tik va kad šešėliai buvo tik nuo namų. Bet tai ne tokia dydelė bėda. Tai paėmiau sau vieną stalą su suolu ir sau įsikuriau kuklų priekystalį. Man gm'ai (toliau teikėjas) neatvežė prekių, taigi kolkas išdėjauvisokių žurnalų (daugiausia karinių, bet buvo ir suaugusių), dalį savo atvežto maisto ir pradėjau riekiauti. :) Pirmą, ką man teikėjas atvežė buvo kulkos. Kainos jis man nenurodė, taigi pardavinėjau jas už 4 somalijos šilingus(sos) (čia įskaitant 1šilingą už tarą), pradėjo eiti neblogai, bet vienas GM'as man liepie pardavinės po 10sosų, po to jau niekas jų nepirko, nes GM'ai biški apsiskaičiavo su šoviniais ir žaidime jų užtekdavo visiems, plius žaidime vaikščiojo vienas nigeris apkabintas visokiom grandinėm, kuris pardavinėjo tas kulkas už pigesnę kainą (dydmininkas), taigi teko turtėti nuo to, ką turėjau. Bet jis buvo mano klientas irgi ir šei geras draugas. ;] Žaidime mane supo labai daug vietinių musulmonių: dvi arabės užsidengusios baltom tradicinėm arabų apdarom, kurie pardavinėjo saldainius su vaisiais, dvi radio stoties darbuotojos ir dar dvi barmenes pas kurias dažnai užsukdavo tos dvi arabės. Dar mieste vaikščiojo toks vienas amerikos reporteris-jam pastoviai trūko batarkių ar kasečių, bet intervju jis spėjo pas manę paimti, tas pats ir radio stoties darbuotojos, kurė jos vėliau leido per eterį. ^^ Šeip, jos dirbo gerą darbą, ypač su sms užsakymais - paleido man prieš miegą Black Sabbath. )=] Nors vėliau kai praturtėjau, už Metallica'os dainą jie iš manęs reikalavo 50šilingų. Šeip su radio stotim buvo prieš tai ir kitų įdomybių, pvz konkusai. Laimėjau vieną greita konkursą, kur reikėjo atsiųsti radijo stoties pavadinmą ("NAP FM") smsu. :D
Baras, baras buvo geras, kainos dydelės gerasniam maistui, bet vistiek geras. Su barmenėm buvo lengva derėtis ir šeip maloniai pašnekėti su jais ir reporteriu. Bet lankiausi tenai retai, nes po vieno trumpo asilankymo iš mano krautivėles pavogė vieną bonkė konservų. )=/ Vėliau, jos man pranešė, kad tas konservas nupirko labai pigiai... Ech, na pasakiau, joms kad tiesiog toliau atžaidynėtų (ne larperės jos buvo), viskas gerai. ;] Na po to, kai uždariau savo krautuvėlę, nuėjau į jų barą, kur klausemės vietinio radijo ir mano dainos (kuri kaip keista, skamba dabar mano pc :D, anyway) po to prekeivis nukeliavo miegotį į laisvą vietą, kur jį kankino erotiniai-kariniai sapnai, kurie buvo nutraukti ryte reporterio balsu. Gaila, kad neturėjau šautuvo su savim. Sako naktį buvo daug knife killų, nors jos ir prasidėjo ir prieš man miegant. Kitą dieną jau atvarė grupuotė Ahlu Sunna Waljama'a. Jie vos manęs neišpjovė, o tai nutiko kai sedėjau bare su reporteriu. Kažkas sprogo mums už nugaros, o tai buvo garanata. Aš, neginkluotas išsigandau, nes pagalvojau, kad sušaudymai atvyko jau į miestą tai greitai nubėgau prie mano krautuvelės namo, kur turėjau paklota šešelyje kilimą poilsiu, žiūrėdamas iš to namelio kampo tai pastebėjo grupuotės nariai, ir įtarė mane to akto inicjatoriumi, nes granata skrydžio trajektorija buvo nuo baro pusės. Žodžiu mane apieškodavo granatų ir ginklų ir nieko nerado. Bet vistiek manę papjauti norėjo. =( Mane išgelbėjo presidentas, pasakęs, kad aš esu jo pardavėjas ir nelabai galėčiau tokį dalyką padaryti, plius pridėjau, kad už baro gerė daug kitų grupuočių karių - tai galėjo būti kažkas iš jų. Na, mane paleido.
Šeip buvau jų pusėje, taigi reikėjo kažkaip man atgauti jų pasitikėjimą - tai padariau atnešės informaciją apie radio stoties merginas, kurie po to, kai Ahlu Sunna Waljama'a peremė valdžią mieste (ir pašalino presidentą), palaikydavo senasias pajiegas ir norėjo apsikeitynėti informaciją su senom pajiegom. Taigi, viskas pavyko, plius nauja valdžia buvo gerėsnė už senają - jie atstatė namus ir šeip įvedė naujus įstatymus, kuriuose buvo net leidimas transliuoti futbolą kartu su čempionatu. Net radistės apsidžiaugė. :D Bet naujas prezidentas skyrėsi nuo senojo tuom, kad man teko už licenzijas mokėti, bet 20 šilingų, tai man buvo niekalas nes mano teikėjas buvo atvežės daug gerybių, su kuriasi uždirbau memažai pinigėlių. ;]
Dėl prezidento ir pardavimų tai ne daug galiu pasakyti, na gal tai kad jis du-tris kartus vakare ėjo manęs link, kad man lincenziją išduti (kad jam mokėčiau %) - buvo labai užimtas ir šeip neįšėjo jį apmulkinti su tokiais bajeriais kai "nejaugi neatsimeni kaip mes vakar su tavim gerėm ir tu man leidai bla bla bla". :D Bet % ne buvo toks jau dydelis, bet kas lietė apsaugos (aš apie konservas) - tai jau buvo mano problema. Nenorėjau samdyti jokių karių apsaugai, nes tą vakarą uždirbau tik 8 šilingus, bet vėliau man teikėjas atvežė tokių prekių: skiečiai, moteriškos vasaros skrybelės, bling blingus, žiedų, priklijuojamų ūsų (iš kurių rikalinau vadinęs jas Dirty Sanchez), diržą ir dar kažko, ko neasimenu. Ryte tik prsidėjo jų pirkimas, kai nigeriai pradėjo pirkti bling blingus ir Dirty Sanchez'us - ant tų antrų prasidėjo kažkokia mada, net musulmonės pirko. :D Kitą dieną man teikėjas atvežė ASG markės marškinėlių, kepurių ir juostelių ant rankų - tos prekės ėjo kaip šviežios bandelės ir prezervatyvai. Bet iki žaidimo galo man liko tik viena kepurė ir du žurnalai. Žaidime, dar buvo toks keliaujantis kontrabandininkas Ali, jis man gavo playbojų (kažkodėl musulmonės butent tuos žurnalus ėme pažiųret) kurį ištreidinau į Panasinic walkmaną, su viena kasetė 80 roko dainomis ir radio imtuvo (geras buvo sanderis). Šeip mes su juo susidraugavom irgi, kaip niekaip, mano kolega. ;]
Žaidime buvo viskas gerai, tik tai, kad turėjau pastoviai stovėti saulėje - buvo nelabai linksma, nes dabar krutinės viršus su rankom pas mane rauduoni, totally uncool. Plius taisyklės su vogimais ir apieškojimais turėjo skylių, nes kai mane apieškodavo vienė karuomenė, jiem sakyk - nesakyk, vistiek knaisėsi po mano asmeninius dauktus, tarsi mes larperiai žaidybinius daiktus laikome asmeniniuose ir cheatinam ar kas... Rimtai tas supykdė, antras dalykas, kad kai vyko miesto šturmas, iš priekystalio buvo pavogtas mano asmeninis vanduo (apie 5ltr). Šeip kriams aiškinau, kad jis neparduodamas, bet vistiek nukniso - nors jis ne buvo žaidybinis. Na, po to išėjo, kad jis tapo žaidinibinių (GMai nieko negaljo su tuom padaryti, žaidėjų tiesiog per daug ir how must go on) ir man teko bėgioti po miestą ir ieškoti savo butelio, o miestas vėl buvo šturmuodamas. Pribėgau prie miesto block posto, ten buvau radęs mano litrinį butelį (kurį du kartus palikęs, du kartus dingo). Turiu pasakyti, žaidėjai kaip tikri kariai - ėma/valgo viską kas blogai guli (arba lėtai šliaužia). Taigi, block postas irgi buvo apšaudomas iš krūmų, bet tarp tų krumų buvo ir džipas, ten kaip tik gulėjo 5litrinis butelis panašus į manajį (bet mačiau tik jo dugną), o aš gi S.O.A. Veteranas - įpročių neatimsi. Taigi taktiškai pradėjau šliaužti prie to džipo. Kai pasiekiau jo ratą ir žvilgtelėjau koks ten per butelis, iš bunkerio skambanti frazė "Veltui rizikavai" suskambėjo kaip juokas. Bet civiliškai drabužiais priropavęs prie džipo vyrukas neįsižeidė, atsistojo trupiti ir taktiškai nubėgo atgal į blok posto bunkerį. Bet savo vandens jis taip ir nerado...
Na, manau tai tiek pasakojimų iš Somalijos Mogadisho miesto prekeivio... =]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-26 2:08 
Yey!!! Atsirado nuotraukos ir kita vaizdomedžiaga!

http://www.airsoftgun.lt/invision/index ... =6045&st=0

[ img ]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited