Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 18:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-27 5:16 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
apie metalinis uzklause temos autorius :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-27 12:50 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Idomu kaip tada visokie burtininkai, kurie nesios robas, o ne sarvus ginsis nuo metaliniu ginklu tavo larpe)?
O tu ziurejei rusisku larpu video, kur yra apjungti rekonstrukcija ir larp daugmas?

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-30 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-12 17:09
Posts: 23
na atsiradus tikriem ginklam magai isnyktu,arba bent leather armour devetu o ant virsaus robe. Siaip masciau pereit i rekonstrukcija,bet man nepatinka kad viskas apribota labai t.y. turi but autentiska ir bla bla bla.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-30 16:49 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
tai sakyciau kad tau reik apsisprest ar larp ar rekonstrukcija


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-30 17:22 
Offline
User avatar

Joined: 2008-04-27 21:16
Posts: 47
Location: Kaunas
Tamsusis wrote:
na atsiradus tikriem ginklam magai isnyktu,arba bent leather armour devetu o ant virsaus robe. Siaip masciau pereit i rekonstrukcija,bet man nepatinka kad viskas apribota labai t.y. turi but autentiska ir bla bla bla.
Manau, kad turėtum pasigaminti paminkštintą ginklą ir paprašyti, kad juo kas nors tau šonus pavelėtų, tuomet pasijaus ar labai jau tie paminkštinimai švelnina visą reikalą.

Plius, čia kaip ir vadinasi LARPG (Live Action Role Playing GAME).

Ir dar, kaip suprast pasisakymą tikri ginklai? Tikri ginklai yra tokie, kurie skirti žmonių žalojimui. Tu niekur Lietuvoje nerasi tokių, kurie kapojasi tikrais ginklais, tie patys rekonstruktoriai, mano žiniomis, nedaro ašmenų.

Man dar kyla klaustukas ar išvis esi laikęs bent jau medinį kalaviją rankoje, prieš tikrą priešininką. Tai kaip yra, a? :]


Last edited by Flasko on 2010-03-30 17:23, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-30 17:22 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-12 17:09
Posts: 23
Na tai kad norisi larp zaist,bet tuo paciu ir naudoti realius ginklus. Rekonstrukcija man patiktu del ginklu ir sarvu,bet jie larp nezaidzia,pas juos nera duriamuju,nera elfu ir t.t.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-30 17:45 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
visko iskart negali turet, arba larp su mediniais ir paminkstintais ginklas arba realistishki ginklai ir jokiu elfu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-30 18:11 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Tamsusis wrote:
na atsiradus tikriem ginklam magai isnyktu,arba bent leather armour devetu o ant virsaus robe. Siaip masciau pereit i rekonstrukcija,bet man nepatinka kad viskas apribota labai t.y. turi but autentiska ir bla bla bla.
"magai išnyktu"? tu nori LARP'o su elfais ir tt.. bet nenori magijos? mažų mažiausia keista.

"autentiška ir bla bla bla" heh.. keistas tu tikrai.. ir šiuo atveju bloga prasme.

jei tau nepatinka autentiškumas, tai kaip tu įsivaizduoji pvz žaidynes pagal LOTR'a? bėgioja dwarfai su lankais, orkai su katanomis, o elfai baliavoja su žmonių moterimis ir alumi?


susidaro įspūdis, kad tau terūpi pasimosikuoti metaliniu kalaviju ir tiek. susirask kokį kovos klubą, kuriame autentiškumas mažiau svarbu (seniau pvz toks buvo Antikos Karys ) arba įkurk savo klubą.

nes ir fantasy rekonstrukcijoje nėra visiškos laisvės. o pvz žinai kas yra Kendo? ir kad ten treniruotės pagrinde vyksta su mediniais ginklais? Ar esi bandęs fechtuotis/kautis su elementariu mediniu pagaliu?

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 9:48 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-12 17:09
Posts: 23
Ne tik esu bandes,taciau esu priverstas kautis mediniais pagaliais ir zinau ka tai reiskia-zaizdos,melynes ir t.t. Bet manes tai nejaudina,norisi giliau i viduramzius nugrimzti.
Taip,man svarbiausia yra kova,jos jausmas,jos grozis ir sudetingumas.
Del autentiskumo tai nepatinka ta dalis,kad pas rekonstruktorius reikia net gaminti pagal to meto metodus.
Taip pat aisku svarbia vieta uzima paprasta fantasy apranga (ne kovos metu),pats uzduociu vygdymas,taciau kai ir kovoje ikisamas fantasy tai jau nieko idomaus is kovos nebelieka...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 12:16 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
tai tada viskas aisku tau reikia kovos klubo, jei nenori mediniu ginklu larp tau neitnka, nuo metaliniu ginklu turesi ne tik melynes. o derint su jais larp sudetinga tikrai juokingai atrodu kad priesh kova kiekviena karta vis persirenginet ir po jos. taigi su larpu "romoje daryk kaip romieciai", pasiulyt savo varianta gali bet tikrai abejoju ar daug pasiekeju turesi, larperiu lietuvoj ir taip mazai, tai is ko susirinkt "extreme" nlb yra is ko, o tie kuriem pagrinde kova rupi tai seniai kovos klubuose.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited