Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:22

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 154 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 516 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-18 15:37 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
jei nemoki is gumos galima pasitelki i pagalba Motule gamta :) (tikiuosi nesupyks :D )


Last edited by NEON_as on 2010-08-19 13:51, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 13:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Gera ieciu padariau ?

http://public.fotki.com/Beastlytrator/p ... ecius.html
http://public.fotki.com/Beastlytrator/p ... html#media
http://public.fotki.com/Beastlytrator/p ... html#media


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 14:54 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
1. ne "iečius" o "ietis"
2. labiau primena Glaive nei Ietį - http://geddon.org/index.php/Constructing_a_Glaive
3. Ietis yra TIK duriamasis ginklas. Juo negalima kirsti. Kam tokio ilgio ašmenys?
4. Ašmenų galiukas visiškai neprimena ieties - kažkoks "bumbulas"
5. kotas liūdnas - prašosi dažymo/lakavimo ar bent kuo apvynioti.


Reziumė: tai panašiau į kokį tai pagalį skirtą trankymui. Darbas grubus. Beveik jokio dėmesio estetikai/bendrai išvaizdai.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 18:34 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Mano IETIS gal ir panasi i glaive...Tas dalykas kuris panasus i asmenys is tikruju yra apsauga nuo pagalio (nesinori kamnors suduoti su pagaliu per koja ar ranka :( ) o bumbulas tam kad butu saugu (ten vidui yra porolonas) be to kai buvau larpe tai maciau daug blogesniu IECIU variantu negu kad mano... :roll: (nesupykit)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 18:59 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
tu paklausei zhmoniu nuomones.
tau pasake.
kam dabar teisintis "ne-ne-ne, jus viska netaip supratot"?

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
tam kad patikslinti zmones ir isaiskinti tai kas jiems mano manymu atrodo ne taip kaip yra :)...O tie ginklai kur uzsienieciai naudoja larpuose (tokiuose kaip Bicolline,Drachenfest ir pan) ant kuriu galo yra tiesiog islindes porolono gabalas i ka panassus..labiau i ieti ilga ar glaive ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 20:51 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
NEON_as wrote:
Mano IETIS gal ir panasi i glaive...Tas dalykas kuris panasus i asmenys is tikruju yra apsauga nuo pagalio (nesinori kamnors suduoti su pagaliu per koja ar ranka Sad ) o bumbulas tam kad butu saugu (ten vidui yra porolonas) be to kai buvau larpe tai maciau daug blogesniu IECIU variantu negu kad mano... Rolling Eyes (nesupykit)

tam kad patikslinti zmones ir isaiskinti tai kas jiems mano manymu atrodo ne taip kaip yra :)...O tie ginklai kur uzsienieciai naudoja larpuose (tokiuose kaip Bicolline,Drachenfest ir pan) ant kuriu galo yra tiesiog islindes porolono gabalas i ka panassus..labiau i ieti ilga ar glaive ?

Apsauga ant pagalio yra gerai, bet tokiu atveju reikia naudoti kitą spalvą (pvz juodą), o geriausia kad tos apsaugos spalva būtų tokia pati kaip ir koto.
Saugumas yra pirmoje vietoje ir kažko panašaus į bumbulą tikrai reikia, bet galima tai padaryti panašų į ieties ašmenis - kitokiu atveju tai bus nepanašu į ietį.
Ir kas kad matei blogesnių iečių? Ar tai priežastis tau pačiam nesistengti padaryti kuo geriau?

Yra kaip yra :) Prašei nuomonės - prašom.
Nežinau apie kokius užsieniečių ginklus šneki - reikia paveiksliukų.


Tai ką tu pasidarei mano manymu nėra ietis - tai gali būti tiek glaive, tiek lazda, tiek dvirankis vėzdas, ir tikrai bukas ginklas, o ne aštrus kaip ietis.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-19 21:39 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Aciu uz tavo nuomone.Betkokia kritika visada reikalinga ir priimama :)

O kaip is porolono padaryt normalu ieties antgali,ar man geriau is faneros ispjaut ir tata paminkstint kilimeliu (tuo melinu :lol: ) ???

http://www.youtube.com/watch?v=Q1ozfogN ... re=related (1:03(zmogus eina su mazu juodu skydu ir juodais zvyneliniais sarvais (desineje) ,o pro jo galva dar desiniau matosi tas dalykas :) ))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-20 0:35 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Galima su lipnios juostos pagalba suformuoti kažką panašaus į ieties antgalį. Tam užtenka porolono. Galima kombinuoti su kitomis minkštomis medžiagomis kaip pvz vailokas, kiliminė dangą, linoleumas, minkšta guma ir tt

Tavo pavyzdyje - ietis, bet tikrai negraži.


Daugumai žaidynių tavo pagamintas ginklas sueis kaip ietis. Jei tau pačiam tokio ginklo užtenka - tavo reikalas. Jei ne - bandyk padaryti geriau, gražiau.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-20 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
na manau ieti is to kilimelio nera labai problematiska padaryt tik gal sunkiau ji yra pritvirtint prie medinio koto...?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 154 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 516 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited