Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 13:32

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 154 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 1416 »
Author Message
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-02-24 13:01 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
na mano manymu toks poziuris yra klaidingas, meistrai nevisada zinos visus galimus saugius gamybos variantus. svarbiausia kad atitiktu saugumoreikalavimus o ne medziaga/budas kaip pagaminti. is tokio bandymo super detaliai aprasyti gausis tik bloagiau (cia mano nuomone).


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-02-24 14:51 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Cia nera stereotipas nustatomas o geriau - ribos

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-11 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Esu gaminęs peilius Airsoftui iš techninės gumos. Taip pat AIC parduotuvėj yra jau gatavas guminis peilis savigynos treniruotėm. Įspūdžiai tokie, kad gavus į šonkaulius tikrai jaučiasi. Aišku ašmenys užapvalinti, bet guma daug kietesnė už paraloną ar turistinius kilimėlius. Peilis sulinksta lengvai, bet tikrai jauti, kad tave padūrė. Pats galvoju iš ko pasigaminti kirvio ir ieties antgalius. Ir techninę gumą man šiek tiek baisoka ieties antgaliui naudoti. Į galvą smūgiuoti neleidžiama, bet visko netyčia pasitaiko. O dar ir ietis 2 metrai. Suvaldyk tu ją, kad gudras kai kitoj rankoj skydas. Ypač jei kotas paminkštintas ir lankstus su PVC šerdimi. Taigi jei kas turi kokių minčių ieties antgalių tematika - būtų malonu išgirsti jūsų pasiūlymus.

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-11 19:28 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Moni wrote:
Aš tai įsivaizdavau po sijonu/suknele nešiojimą. Na, tarkim kaip ir paslėptas ginklas. Bet tada vėl klausimas iškilo - jei su sijonu, tai nei diržo, nei kelnių nėra, prie ko būtu galimą papildomą dirželį pritaisyti :)
Be papildomo tvirtinimo tikrai nesilaikys. Net jei kiti dirželiai bus iš tampraus gumuoto audinio (apie odinius net nešneku). Tie tvirtinimai prie kojos yra tam, kad ginklas nesitabaluotų ir būtų patogu jį ištraukti viena ranka. Kaip pavyzdį galiu duoti tik prie kojos tvirtinamą pistoleto dėklą, kadangi užsiimu airsoftu. Tam, kad vaikščiojant dėklas su visų ginklu neslystų būtina jį papildomai tvirtinti prie amunicijos diržo. Viduramžių atveju - tiesog diržo. Juk ten pat tenai galima pritaisyti ir gertuvę su pinigų kapšu bei kokį odinį krepšelį mobiliajam užmaskuoti. Tad nematau didelės problemos.

O jei suknelė be diržo ir su ilgu sijonu, tai durklui slėpti reiktų turbūt kitos vietos pasiieškoti. Tam reikalui manau tiktų bet koks krepšelis permestas per petį. Taip pat visą tą grožį galima būtų žemiau prikabinti (ant blauzdos), bet tada vėl iškyla nuslydimo problema. Jei tai būtų tikras durklas. Ta prasme jis būtų gana plonas. Tai jį galima būtų paslėpti bato aule, ar plačioje apyrankėje. Esant išradingam manau ir už nugaros ir prie sprando galima jį užmaskuoti. Bet čia jau turbūt persižiūrėjau filmų apie samurajus bei nindzes.

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-13 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
AbraGry wrote:
Esu gaminęs peilius Airsoftui iš techninės gumos. Taip pat AIC parduotuvėj yra jau gatavas guminis peilis savigynos treniruotėm. Įspūdžiai tokie, kad gavus į šonkaulius tikrai jaučiasi. Aišku ašmenys užapvalinti, bet guma daug kietesnė už paraloną ar turistinius kilimėlius. Peilis sulinksta lengvai, bet tikrai jauti, kad tave padūrė. Pats galvoju iš ko pasigaminti kirvio ir ieties antgalius. Ir techninę gumą man šiek tiek baisoka ieties antgaliui naudoti. Į galvą smūgiuoti neleidžiama, bet visko netyčia pasitaiko. O dar ir ietis 2 metrai. Suvaldyk tu ją, kad gudras kai kitoj rankoj skydas. Ypač jei kotas paminkštintas ir lankstus su PVC šerdimi. Taigi jei kas turi kokių minčių ieties antgalių tematika - būtų malonu išgirsti jūsų pasiūlymus.
Kolega, ieties antgaliams techninė guma 1 cm storio labai puikiai tinka. "Dūrio" metu ašmenys užsilenkia vos tik palietę taikinį, tačiau atitraukus, vėl atsistoja į buvusią padėtį ir atrodo taip, kaip iš pradžių. Kirvių atgaliai - 1) Gaminant reikia gumą ištiesinti, kad padarius antgalį nebūtų sulinkęs ir atrodytų gražiai 2) Taip, pataikius į galvą, kelį, alkūnę ir pan. - skauda.... Dar apie ietis : Nesupratau, kam reikalinga 2m. ietis ir skydas kitoje rankoje ? :D Sukinėsi ietį, kaip barbaras ir viskas ? NESAMONĖ. Ietis juk duriamasis ginklas ir daugiausia 1m 60cm ilgio įmanoma produktyviai naudoti kovoje laikant kitoje rankoje skydą, nes ilgesnes tiesiog numuša į šoną , o ją pakelti jau būna per vėlu. :)


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-13 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Viskas aišku. Dėkui už pastabas. Beje, gal kas turi parduot techninės gumos kirvio gamybai? Parduotuvėj radau, bet ten tik dideliais gabalais parduoda. Ir gan brangiai gaunasi. Man užtektų 20x20 cm gabalo. Gyvenu Vilniuj. O gal kas žino kur tokį rast galima? Taip pat ieškau kur Vilniuj nusipirkt skysto latekso. Esu senamadiškas ir internetinėm parduotuvėm nelabai mėgstu naudotis :)

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-14 0:04 
Offline

Joined: 2013-06-12 16:53
Posts: 6
O jei tingi gamint, Gali kasnors gynkla tesiog paskolint (arba isnuomot)?


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-14 12:35 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Funnavergen wrote:
O jei tingi gamint, Gali kasnors gynkla tesiog paskolint (arba isnuomot)?
Jeigu klausimas kilo del vasaros zaidyniu dalyvavimo, o ginklo nera, tai bus (minimum) 3 komplektai aprangos paruosti nuomai is klubo atsargu. Bus is ko rinktis, ir kainos tikrai bus nedideles

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-16 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
O gal planuojat artimiausiu laiku koki mini turnyra? Kažką panašaus į mini repeticiją. Kad būtų galima išbandyti ginklus ir šarvus.

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
 Post subject: Re: Ginklu gamyba
PostPosted: 2013-06-16 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Aš nesuprantu.... Negi taip sunku imti ir padaryti kokių 10 ginklų ? Pasidaryk - paprašyk mamos arba kokio brolio/sesės, akd padaužytų į kojas, pečius ir t.t ir pamatysi, o kas svarbiausia - pajausi ar saugūs ar ne. :roll:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 154 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 1416 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited