Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:56

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-09 21:06
Posts: 239
Location: Kaunas
Per jonines 100% žaibuose busiu taigi irgi nesupykčiau dėl kokios nors kitos datos :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Paskaiciau visus postus tai galiu pasakyti,kad RyszardRudy-gali knygas rasyt,Rakot`ai-tikrai maladiec esat kad darot zaidynes i kurias as is savo puses zmoniu tikrai atvesiu,Tadazai-Jei tiek daug kritikuoji kitus zmones ir ju daromus larpus ir visa kita la la la tai padaryk pats tokias zaidynes kurios atitiktu tavo poreikius ir kad visiems atvaziavusiems "issprogtu" akys nuo ju ispudingumo...Kai komentuot tai visi sugeba,o kai reikia kazka padaryt ar bent jau zaidynese pasirodyt tai nelieka neivieno...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 4:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Ar reikia būt dainininku, kad pastebėti (ir pasakyti), kad žmogus aiškiai traukia pro šoną?..

O šiaip patarimas meistrams: perskaitykit, kaip pristatot žaidynes forume jūs (visus temos postus) ir tarkime, paskaitykite, kaip tai buvo daroma Summerland'o temose. Tada suraskit bent 10 skirtumų, padarykit išvadas ir jas realizuokit - turėtų padėt padidint susidomėjusios publikos skaičių.

Kol nepamatysiu rezultatų, o ne Ryszardo besidrabstančias putas, stengsiuos šioje temoje nebesireikšt.

P.S. Taip, aš pats nė vienam Summerlande nedalyvavau. Taip, esu ne larperis, o forumo 3,14zdelintojas, tačiau dažnai iš šono viskas daug aiškiau ir objektyviau matos :)

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 12:04 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Žaidynių data keisis ar nesikeis?

Ar kalbėjote su Klaipėda, Visaginu ir Latviais kokia data jiems tinka/netinka?


Labai norėčiau sudalyvauti šiose žaidynėse - prispardyčiau kartu atvažiuoti dar kelis tinginius: būtume beginkliais kaimiečiais. Augintume kiaules, raustume daržus, gertume alų [girą] ir tiesiog linksmai leistume laiką.
Bet deja RPGamta - laukiamiausias vasaros renginys, tapęs tradiciniu. Tiek aš, tiek tie kiti tinginiai šio renginio nepraleis.
[tas pasakymas, kad jei nežinote kas yra RPGamta - jūs nežinote nieko, buvo pasakytas su šypsena :roll: ]

Ar jūsų manymu šioms žaidynėms neužteks paprasto savaitgalio?
(pvz Liepos 1-3)

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 14:37 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
nekas nesipresino, todel viskas ok, pernesam) man kaip meistrui et kokia data gera. tik kad zaidejams butu patogu ten suplanuoti su darbu ir pan, kad atvykti ir isitvirtinti laiku ir ramiai

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 16:24 
Offline

Joined: 2005-10-05 23:21
Posts: 67
RyszardRudy wrote:
Antra: nereikia čia manęs mokyti, ko patys nedarėt. Per pirmajį karta man teko kviestis jūsų visų, vos ne kiekvieną asmeniškai kviečiau per pm, pagarbingai, padoriai, gražiai. Mes ir su tavim cackinomes, net ir per mūsų žaidimo puslapio forumą. Atėjai? Ne. Kaip ir daugelis kitų ant kurių išvaistėm laiką. O atvažavo visai kiti žmonės. Įsivaizduok koks tai jausmas. O žainai, tavę irgi tikėjausi pamatyti iki pačios žaidimo pradžios...
...Taip ir aš sakau, kad man ant nedalyvaujančių tiesiog nusispjaut - ir nieko daugiau. Ir nereikia čia įsižeidinėti kaip maži vaikai. Nes esat niekuo geresnį už manę gyvenime.
Tai kad, aš čia dabar su jumis ginčijuosi, tai jūsų dėka - nereikėjo man čia aiškinti, kas daro fantastą fantastu ar ką tu turėjai omeny sakant "jei nežinote kas yra RPGamta - jūs nežinote nieko!"? Žinai ką? Ne tau čia spręsti ir ne tau čia man kišti savo prioritetus/autoritetus. Pasilik juos sau ir džiaukis kiek gali. Keep your religion to thy self.
Ir ketvirta: jei norite padėti larpui lietuvoje - vaikščiokite į žaidimus, o ne puskite muilo burbulų forumuose - bus daugiau prasmės nuo to. Man nereika jūsų pagalbos, man reikia kad jūs dalyvautumėte. Aš aktyviai dalyvauju larpuose ir žinau, visą laiką kažką į jį atnešu - naujas įdėjas, naujas jėgas. Pasakysiu Mr. Freemano žodžiais: "Ka jūs sukūrėt iškirus š**o? Kuris be sustojimo keliaują į klozetą ir į internetą, į kolzetą ir internetą!". Tą ir butent čia ir darote - š**ą malat tik, o į žaidimus atvykti, čia tegul kiti daro. Tu nežinai, kokia man gėda buvo, kai į Restore Hope II atvažiavau tik vienas. Kur tie visi temos aktyvus dalyvai buvo? Į Skorpiona iš Vilniaus atvyko tik mūsų Ertrio ir Nemesity (naujokas, kiek supratau). Kur jūs visi buvote? Padėdavote larpui forumuose? Kiek jūs žmonių per paskutinius metus atvėdėte į larpa? Hmm?? Laukiu rezultatų panalės. Paimkite pvz. iš Eretiko, jis čia laiko ant jūsų nuomonių nešvaisto - jis agituoja žmonęs į larpą (ne tik i Kitajį Pasaulį) ir aš matau jo pastangas. Taigi, kas čia kuom padėda larpui?
:D juokinga ir baugu... "Ja Dartanjan - a vy vse P**erasty!!" Apgailestauju ir nepikstu ;) Atsiprasau uz off topa.

_________________
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 2011-02-14 16:44
Posts: 13
Location: Vln
Kas cia juokingo ar baugaus? Visiskai suprantu Ryszarda.

Esu susidures su panasiom situacijom kai zmogus visu labui bando kazka daryti, parodo iniciatyva o sulaukia tik juokelius ir ignora. Tai kodel ne prisijungus ir padejus, o ne laukti kol kiti dirbs kaip vergai siekiant itikti tu zmoniu aukstiems standartams? 100% atveju pamates toki pasyvuma tam zmoguj atkris visiskas noras kazka dar karta del ju daryt, jie tesiog daugiau jam nerupes.


Sita tema reiketu gerokai pravalyti. Perkelkit gincus del datos(datos svarstymui galima nauja tema), meistravimo ir tt kitur, nes atejusiam zmogui ieskanciam atsakymus i jo klausimus visiskai nesinores brautis pro offtopica.

Tiesa pasakius paskaicius jusu postus man susidare toks ispudis apie ltu larpa, kad juo dometis man dingsta noras.


Last edited by nobodie on 2011-03-13 17:19, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 18:55 
Tadazas wrote:
tas pasakymas, kad jei nežinote kas yra RPGamta - jūs nežinote nieko, buvo pasakytas su šypsena :roll:
Na tada nuoširdžiai atsiprašau už savo nesusipratimą. Bet kitą kartą prašau atsargiau su tokiais juokeliais, nes pataikei ant mėgstamiausios puslės. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-14 15:40 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
norejau praeit ir nepastebeti, bet po keletos Ryszard'o argumentu supratau, kad negaliu:)

Ryszard'ai - ar nebuvo organizuoto 235? (btw, o tu ten buvai?). ar tikrai tik jus tryse buvote per Scorpion 7?

Jei tai, ka ash maciau per "verbavima" i pirma Underworld - tai ir yra jusu "asmenishkai visus kvietiem" - viskas dar blogiau negu ash maniau.

Viskas, kas yra daroma/sakoma bet kuo ish MK - itakoja visos MK ivaizdi.

asmenishkai kvesti = visu pirma isivaizduoti savo tikslyne auditorija, po to sukoncentruoti savo "pastangas" ant tu, kurie yra tenai autoretingi ir padaryti tai nauduojant atitinkama "prezentacija" shito zhaidimo. (kaip pavyzdys - pasakyti mazhdaug 95% legioneriu, kad zhaidyme bus Twilight'o fan'u = pasakyti jems "nevazhiuokit, o jei vazhiuosit - tai tik pasiprikolint")

Daryti kazhka "del Lietuvos Larpo" atvazhiuojant i zhaidynes - tai yra gerai, taip. bet reikia, kad ir MK tobuletu, o turint omeny nenora mokytis ish svetimu klaidu - vazhiavimas i kai kurias zhaidynes tiems, kas jau shita dare ne viena ir ne du kartus dazhniausiai virsta arba "labdaringu" vazhiavimu arba "nuvazhiavau, bet nesuprantu kodel ash turiu vel matyti tas pacias grebles"

Jus sakot, kad tai zhaideju problema, kad atvare tik 20. tik 30. tik 10. vadeva. Ne. Tai yra MEISTRU problema, nes tai reishkia, kad jie nepadare visko teisingai, nepadare visko ka galejo, kad ju butu daugiau.

aishku, jei jums patinka, kad per jusu zhaidynes atvyksta toks zhmoniu skaicius - tai fine. puiku - tai irgi yra pozicionavimas, irgi yra savo nisha. Bet tada kodel jus leidzhiate sau verkt, kad ju mazhai? ( Вы или трусы оденьте или крестик снимите). Bet kol jusu zhaidymai yra taip pozicionuojami, kaip dabar. Kol bendravimas MK atstovu su potencialiais zhaidejais vyksta tokiu tonu - daugiau zhaideju jus turesit tik po daug metu

P.S. Rakot'as tikrai patobulejo kaip meistras nuo musu paskutinio pokalbio. At least, juda mano manymu teisinga linkme. nors ji ir labai stabdo kai kurias grebles, kurias jis trokshta iveikti pats.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-14 16:56 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Zaidyniu data pakeista i liepos 1-3 dd. Berods ir pilnatis bus tomis dienomis
Pora komentaru to Narfuin:
Quote:
"Jei tai, ka ash maciau per "verbavima" i pirma Underworld - tai ir yra jusu "asmenishkai visus kvietiem" - viskas dar blogiau negu ash maniau. "
- is tikruju "verbavimas" buvo naujas reklaminis kelias per sita foruma, tam kad zmones nemanytu jog apie juos pamirso, kad jie yra reikalingi ir kad larpas dar gyvas. Kita kalba kad tai buvo visiskai neparengtas ekspromtas, todel ir veiksmas buvo ne toks efektyvus, kaip galetu buti. Tai turbut papildoma patirtys bet kaip klaida - nemanau.
Quote:
(kaip pavyzdys - pasakyti mazhdaug 95% legioneriu, kad zhaidyme bus Twilight'o fan'u = pasakyti jems "nevazhiuokit, o jei vazhiuosit - tai tik pasiprikolint")
- vel gi kvietimas buvo parengtas nekorektiskai, bet ir "auditorija parode savo kompetencija". Beveik iskart mes sukonkretinom savo kvietima o normalaus dialogo nebuvo sulaukta, kas reiskia jog ne visi adekvaciai reaguoja i konkretu pasiulyma arba blogai orientuojasi forumo erdveje.

Del grebliu, man reiketu individualaus paaiskinimo, nes yra grebles kurias as zinau ir juos galima panaikinti, bet yra grebles kurs yra statomos, nesuprantamai man, del kazkokiu nuodemiu.

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited