Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 15:56

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-10 4:19 
Tadazai, potencjalus dalyvis - tai dar ne dalyvis. Kaip sako pas Space Marines'us: "Hope is the first step on the road to disappointment"

Išsisakyčiau daugiau apie potencjalius žaidėjus, tik man Rakoto gaila.
Galiu tik pasakyti, kad mans sarbus kiekvienas rimtai dalyvaujantis žaidime. Tokiam žmogui galima ir skirti savo, kaip meistro, laiką, pakeisti žaidimą jo labui. O potencjalus žaidėjas gali juo ir likti. Pats prisipažink, kad jei pats kurtum žaidimus, skeptiškiau žiūrėtum į tuos, kurie buvo tik tais potencjaliais per tavo praeitus žaidimus. Taigi neįsižeisk prašau, bet man asmeniškai potencjalus žaidėjas yra vos ne tas pats, kas ir neplanuojantis dalyvauti žaidėjas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-10 11:39 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
RyszardRudy wrote:
Tadazai, potencialus dalyvis - tai dar ne dalyvis. Kaip sako pas Space Marines'us: "Hope is the first step on the road to disappointment"

Išsisakyčiau daugiau apie potencjalius žaidėjus, tik man Rakoto gaila.
Galiu tik pasakyti, kad man svarbus kiekvienas rimtai dalyvaujantis žaidime.
Ką čia dar ir kalbėt :)
Kokybės, o ne kiekybės siekimas - variantas. Bet tokiu atveju neturėsite teisės skųstis, kad žaidėjų buvo mažai
:-P Ir pykti ant tų 'potencialių' žaidėjų negalite :)

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-10 12:47 
Tadazas wrote:
Kokybės, o ne kiekybės siekimas - variantas. Bet tokiu atveju neturėsite teisės skųstis, kad žaidėjų buvo mažai
:-P Ir pykti ant tų 'potencialių' žaidėjų negalite :)
Aš kalbu tik nuo savęs taigi daugiskaitos čia nevartok. Ir niekas čia ne pyksta - triesiog nepasitokiu. Taigi prašau be interpretacijų.
Kitas dalykas, dėl žaidėjų kiekio skundžiasi tik patys žaidėjai, kurie įprastai neatvaro. Kauno larperiai - jis sako. Pheh! Parodyk tu man Kauno larperius. Aš pasakysiu tau apie Kauno larperius - jū jau nebera. Žaidymai vyksta - o jų aš nematau. Tie žmonės arba dabar sėdi rekonstrukcijose kaip Kronas, ar tiesiog užsiėma RPG žaidimais. O jei jie vaikšto į larpus tai tik į Legiono. Nes čia jau jų draugai ir chebra. Jie nuvyks į jų žadimus, nors ir ten būtų pilnas bardakas o ne kokybė.
O kviestis kiekviena atskirai - ačiu man jau užteko kiekvieną iš jūsų kviestis. Tik daug sugadintų nervų, pašaipų, pažeminimo - ypač nuo jūsų autoritetinio klubo narių. Ačiu, man tuo su kaupu užteko. O atvyko užtat nekviesti žmonės dark_meiun'o Klaipedietiška chebra, prieš kuriuos nuleidžiu galvą, Visaginiečiai - mes manėm, kad pas juos larpas tiesiog miręs! Jie visi atvyko, juos nereikėjo kažko įprašynėti. Šiemet, pas mus jau ir latviai savo delegaciją planuoja išsiųsti - jie ta iš karto pasakė. O jei grįžti prie mūsų, Vilniaus, larperių tai galiu jums duoti gerą pavyzdį - Eretiko chebra. Va čia tai tikri larperiai, juos nereikia prašyti, jiems pofig kokie meistrai meistrauja (Nors pats ir Eretikas sako, kad dalis neatvaro dėl to, kad vienas iš meistrų yra iš Saulės Vaikų - Ratlikeris) - jie atvaro žaisti sau ir te buna jie palaiminti!
Taip, aš nei karto ne buvęs RPGamtos suvažiavime ir kas iš to? Kuo jis toks įpatingas, kad nežinodamas apie jį nieko nežinuočiau? Man asmeniškai pofig. Suvažiavimas, kaip suvažiavimas. Tiesiog tapo tradiciškas ir tiek. Nei tu man aiškink prieš ką man klauptis, nes prieš nieka nesiklaupiu. Simas su Daumantu daro gerą darbą ir tegul tesia - nei man tai rūpi. Turiu savo proektus - savo religiją, taigi ne kišk man savosios, o pasilik ja sau. Jei atvarysi - prašom, garbingai tave priimsiu, kaip meistras aptarnausiu tave lygiai taip pat kaip kiekvieną žaidėją. Neatvažiuosi - tavo reikalas, ir be taves šauniai žaidėm praeitą kartą, taigi šį irgi galėsim sužasti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-10 21:18 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Biski agresyviai Rychardas parase, bet dalis tiesos yra. Man deje irgi neteko RPG gamtoj pabuti, noreciau ten atvykti kada nors, bet tikrai kaip maciau kai-kurie kas varo ten labai isrankus zaidimams, ir turi is muilo burbulu sudarytas blogas nuomones apie meistrus\zaidimus. Todel pagal praktika matau kad kas buna rpg gamtoj nebuna organizuojamose musu zaidynese, nors ir buvo pakviesti. Situacija tokia kad ten renkasi didesne dalis publikos kuri jau nelarpina\labai isrankus (net tuo metu kai yra daromas 1 larpas per metus... nezinau kaip jums bet man atrodo kad tai nerealiai mazai ir vistiek i ji nevaziuoti na hmmm... labai liudnas dalykas)\tinginiai todel nepasakyciau kad ten yra daug realiu zaideju kurie yra entuziastingai nusiteike larpinti. Manau rpg gamta tai daugiau stalo zaideju tusa, bet ne larperiu. Ta patikrinti as kelis kartus dariau zaidynes kur buvo visiems patogios datos ir buvo 0-linis efektas. Jeigu jus pasiruose pakeisti mano nuomone as pabandysiu sudaryti salygas

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: sad
PostPosted: 2011-03-11 3:12 
Offline

Joined: 2005-10-05 23:21
Posts: 67
Rychardai, perskaicius Jusu posta, mane apeme neviltys, Jusu kvalifikacija, kaip meistro, kelia labai daug abejoniu. Nusivilimas ir uzuojauta zaidejams, kurie Jumis pasitikejo. Siulau Jums trauktis is organizatoriui gretu, kad nekompromituoti kitus meistrus(jei jems rupi zaideju kiekybine kokybe). Jusu arogancija tikrai nepersvers RPGamtos pojuciu (nors as buvau tik karta). Tai gi, vietoj to,kad konkuruot su vejo malunais, siulau bent karta sudalyvauti ir pasimokyt organizacijos ir bendravimo.

Uzsedejus karuna karaliumi netapsi. Kad ir kaip besistengtum. Manau, jums dar anksti matuotis meistro raisti.

_________________
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 3:44 
Jura, tau asmeniškai: pats žiūrėk
Aš busiu meistrų grupėje tiek, kiek to panorės Rakotas. Ir prieš RPGamtą aš nieko nesakau ir kitų meistrų nekompromtuoju - prašyčiau be interpretacijų. O žaidėjams kurie manimi pasitikėjo gali užjausti kiek nori - juos iki vieno gerbiu, ir kiekvieną matau kaip herojų žaidimuose kur meistraujų. Tu pirma pasidomėk, ar savo akimis pamatyk kaip aš meistrauju (aš nesakau, kad tobulai), o vėliau gali ką nors aiškinti ir rodyti iš savęs kažką.

Ir savo deletantišką nuomone gali pasilikti sau - manęs ji nedomina.

P.S. Peredaj Robertu ot Ryzhogo (menya) privet. ;]


Last edited by RyszardRudy on 2011-03-11 4:18, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 4:05 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
jei neklistu Samuel de'Laguard yra is Vilniaus Tamplieriu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 12:18 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Švelniai pasakyta 'truputi agresyviai'

Susidaro įspūdis, kad visi, kas atvažiuoja į žaidynes - herojai. O visi kiti kurie kurie bent kalba apie LARP'ą - [atmetus necenzūrinius žodžius] žodžio teisės neturintys asmenys.

Rakotai, pašnekėk su savo kolega asmeniškai. Nes kuo toliau tuo didesnę žalą jis daro tiek tau tiek tavo žaidynėms (būtent reputacijai ir įvaizdžiui)


Ne kartą ir ne du buvo šnekėta apie vieną tokį dalyką:

Prezentacija

Tai, KAIP jūs pristatote savo žaidimą, kaip bendraujate su susidomėjusia publika, kaip pateikiate informaciją - LABAI įtakoja žaidėjų kiekį. Kartais tai net pagrindinis kriterijus. Juk svarbiausia sudominti žmogų. O jei susidomėjęs žmogus užsuks čia, ir pamatys visas šias kalbas? Ką jis pagalvos? (tarkim tai visiškai nieko apie LARP'ą ir kitus LARP'erius nežinantis žmogus) Pirmas įspūdis yra pats svarbiausias. Leituvoje jums nėra LARP renginių organizavimo autoritetų? Imkit pavyzdį iš Latvių: naujos didelės žaidynės - atskiras websaitas joms.

Stebitės, kodėl senieji LARP'eriai taip skeptiškai į jus žiūri? Nes nesugebate rimtai pristatyti savo žaidynių, nesugebate jų sudominti. O jei kas ką apie tai pasako - patys matome kuo baigiasi.


Supraskite - bandome jums padėti. Norime, kad LARP'as klestėtų. Dalyvavimas žaidynėse - toli gražu ne vienintelis būdas populiarinti šį hobį ir stengtis, kad jis nenumirtų.

Peace

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 12:55 
Tadazai, tu nieko nesurpratai ka pasakiau aš, ka pasakė Rakotas. Kitaip sakant: You didn't read the message.
Pirma: dar kartą - potencjalus, tai vis dar ne dalyvis. Potencjaliais žaidėjais galima lengvai pavadinti visą jaunimą.
Antra: nereikia čia manęs mokyti, ko patys nedarėt. Per pirmajį karta man teko kviestis jūsų visų, vos ne kiekvieną asmeniškai kviečiau per pm, pagarbingai, padoriai, gražiai. Mes ir su tavim cackinomes, net ir per mūsų žaidimo puslapio forumą. Atėjai? Ne. Kaip ir daugelis kitų ant kurių išvaistėm laiką. O atvažavo visai kiti žmonės. Įsivaizduok koks tai jausmas. O žainai, tavę irgi tikėjausi pamatyti iki pačios žaidimo pradžios.
Trečia: nieko nelaikau priešu ar kažkuom panašiu. Kai tavo draugą nuvilia kažkokie žmonės, ką jūs jam patariat? Teisingai, jūs sakote: "tai spajauk ant jų". Taip ir aš sakau, kad man ant nedalyvaujančių tiesiog nusispjaut - ir nieko daugiau. Ir nereikia čia įsižeidinėti kaip maži vaikai. Nes esat niekuo geresnį už manę gyvenime.
Tai kad, aš čia dabar su jumis ginčijuosi, tai jūsų dėka - nereikėjo man čia aiškinti, kas daro fantastą fantastu ar ką tu turėjai omeny sakant "jei nežinote kas yra RPGamta - jūs nežinote nieko!"? Žinai ką? Ne tau čia spręsti ir ne tau čia man kišti savo prioritetus/autoritetus. Pasilik juos sau ir džiaukis kiek gali. Keep your religion to thy self.
Ir ketvirta: jei norite padėti larpui lietuvoje - vaikščiokite į žaidimus, o ne puskite muilo burbulų forumuose - bus daugiau prasmės nuo to. Man nereika jūsų pagalbos, man reikia kad jūs dalyvautumėte. Aš aktyviai dalyvauju larpuose ir žinau, visą laiką kažką į jį atnešu - naujas įdėjas, naujas jėgas. Pasakysiu Mr. Freemano žodžiais: "Ka jūs sukūrėt iškirus š**o? Kuris be sustojimo keliaują į klozetą ir į internetą, į kolzetą ir internetą!". Tą ir butent čia ir darote - š**ą malat tik, o į žaidimus atvykti, čia tegul kiti daro. Tu nežinai, kokia man gėda buvo, kai į Restore Hope II atvažiavau tik vienas. Kur tie visi temos aktyvus dalyvai buvo? Į Skorpiona iš Vilniaus atvyko tik mūsų Ertrio ir Nemesity (naujokas, kiek supratau). Kur jūs visi buvote? Padėdavote larpui forumuose? Kiek jūs žmonių per paskutinius metus atvėdėte į larpa? Hmm?? Laukiu rezultatų panalės. Paimkite pvz. iš Eretiko, jis čia laiko ant jūsų nuomonių nešvaisto - jis agituoja žmonęs į larpą (ne tik i Kitajį Pasaulį) ir aš matau jo pastangas. Taigi, kas čia kuom padėda larpui?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 14:45 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Pries kazkiek metu kai pradejau meistrauti galejau sau leisti panasiai aiskinti savo nuomone kaip Rychardas. Dabar matau ta pati. Nepalaikau Rychardo bendravimo styliu dabar ir tai jam pranesiau asmeniškai, bet... suprantu jo minciu eiga, nes kaip jau sakiau tas pats buvo ir mano galvoje.Tai yra nusivilymas ir nesupratimas.

Forume reiksti savo nuomone cia vienas dalykas, manau kad geriau butu susitikti realiai ir aptarti larpo problemas - tada atsirastu ir supratymas tarpusavyje ir visi pareikstu savo nuomones, galiausiai! isprestume bendrai kylancias problemas. Tam bus gera galimybe birzelio 3 diena, kai bus tradicinis pavasario LARP turnyras (manau kad jis vyks Vingio parke) susirinkti kai senais gerais laikais ir pabendrauti, be to susitikti su tais paciais latviais kurie savo delegacija atvyks pas mus i Vilniu. As tikrai laukiu visu suinteresuotu zmoniu.
Manau kad forumas neturi gadinti nuomones, nes forumas vienas dalykas o bendravimas su tikru zmogumi - visai kas kita.

Del prezentaciju as visgi nesusitiksiu. Pradedant nuo zaidyniu puslapio, deja siais metais kaip jau minejau anksciau buvo hostingu istrintas. Bet kol jis buvo, o jis uvo parengtas tikrai nuostabiai, didelio kiekio zmoniu aplankanciu ji, jis nesulauke vos 4-5 registruoti, todel kaip galima sakyti apie prezentacija jeigu potencialiam zaidejui tingisi bendrauti zaidyniu puslapyje ir ten uzsiregistruoti. Todel klausymas ar toks reklaminis kelias yra reikalingas - ilgu diskusiju dalykas. Be to as ne karta girdejau del to kad mes negalim pristatyti zaidyniu savo, bet faktu ir pranesimu kur yra pas mus problemos\spragos\klaidos as nemaciau, todel tai ir atrodo man kaip faktais neparemtas teiginis atrodantis kaip muilo burbulas. Savo zaidynem mes tikrai darom didele reklama pristatant judejima jaunimo tarpe ir tikrai ten kur yra daug potencialiu larperiu. Kaip jus manot is kur KLP VSG ir Latviai suzinojo apie zaidynes ir kodel jie atvyko? Per paskutiniu 2-3 metus nuo BBRI 4 jie net nezinojo ar Vilniuje is vis yra dar larperiai, bet mes sugebejom pakelti visus kontaktus, juos labai sustiprinti ir daugmaz pamatem rezultatus pirmuose zaidynese. Deje... problema slepiasi butent Vilniaus\Kauno larperiu gretose. Jeigu "namie" yra nesantaika, kaip galima tiketis geriausiu rezultatu?

Is savo puses mes darem ir darom visus galimus zingsnius, bet prasimusti pro sena senu stereotipu\nesikeiciancio poziurio yra kartais neimanomas dalykas, todel reikia gyliau analizuoti visu pirma savo poziurius, ir tik tada daryti neigiamas isvadas. Aiskinti problemas reikia su realiais argumentais o ne abstakciai, nes tada kaz ka galima realiai ispresti.

Kaip nebebutu matau kad larpo klausymai yra rupimi, geriausiai kad tai butu ne tik forumo trolinimas, bet vel gi realus kontaktas su zmonemis.

P.S - nesakyciau kad isgerti alucio "Buk trecias" bare yra geriausia iseitis, bet kaip rodo praktika klausimas tokiu keliu sprendziami daug efektyviau

:)

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited