Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 16:35

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-30 18:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Džiugu matyti, kad yra tarp LT LARPerių žmonių, kuriems, kaip ir man, įdomus šitas setingas. Reiškia, galima bandyt kažką daryt.

Mano patirtis LARPo meistravime yra gana specifinė, ir vienas aš padaryti šito žaidimo nelabai galiu imtis. Ir man patiko Rakot (Valar) idėja dėl 1-2 įvadinių KLARPų (net jei tai ir apsiribos tiesiog vienu žaidimu, be jokių didelių tęsinių - bent tiek pasitūsinsim).

Taigi, ieškau idėjinių žmonių, kuriuos domintų nedidelio (orientaciškai - 20 žmonių) KLARPo meistravimas vienu iš sekančių mode'ų:

1. Pagrindinis meistras. Pagal nutylėjimą, tai būsiu aš (самозванцев нам не надо, командиром буду я), bet jei atsiras kažkas labiau patyręs ir su pakankamu entuziazmo (mazochizmo?) lygiu, tai tikrai galėsiu šią poziciją užleisti.
2. Žaidžiantis meistras. Tai - žaidėjas, kuris turi savo konkretų vaidmenį, bet a) dalyvauja žaidimo pasiruošimo/organizacinėje veikloje ir/arba b) moderuoja, prireikus, žaidimą on field (kai pats nėra konflikto dalyvis, savaime suprantama).
3. Profilinis meistras. Šiuo momentu matau vieną būtiną poziciją, kuriai toks meistras reikalingas: turnyro organizavimas; atitinkamai reikalingas nežaidžiantis arba žaidžiantis už King of Arms (vyr. heraldo) personažą asmuo, kuris bus atsakingas už viską, kas susiję su ginklais ir dvikovomis; jei toks asmuo neatsiras, organizuojamame žaidime teks tiesiog apsieiti be fizinio kontakto, nes aš tikrai nesiimsiu vertinti ginklų saugumo, šarvų duodamų bonusų ir t.t. ir pan. Taipogi, jei bus naudojamas (3) modelis, bus reikalingi pusiau-NPC, žaidžiantys už powers that be (miesto sargybą, kurią galima papirkti; plėšikų gaują kaimyniniame miške, kurie gali tiek pagrobti kažką iš žaidėjų, tiek būti pasitelkti kaip papildomos ginkluotos pajėgos; netgi atskirus noble house'us).
4. Pagalbinis meistras. Žaidime nedalyvaujantis, bet stebintis ir techninę pagalbą suteikiantis asmuo.

Jei norite dalyvauti vienu iš aukščiau nurodytų statusu, rašykit čia, PMu arba per skype (account name - shizzaras). Kol kas žaidimo datos neskiriu, reikalingas tiesiog teorinis susidomėjimas. Kai bus "meistrų komanda", tada aptarinėsim optimalią žaidimo datą ir kitas detales.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited