Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Blackfyre in King's Landing
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=18&t=6620
Page 1 of 1

Author:  shizzar [ 2012-03-14 21:39 ]
Post subject:  Blackfyre in King's Landing

Karalius Aegonas IV mirė, ir nėra aišku, kas atsisės į atsilaisvinusį Geležinį Sostą. Panašu, kad visos didžiosios giminės turi savo nuomonę šituo klausimu, o paskutinį žodį tars Didysis Septonas.

Kabinetinis vaidmenų žaidimas "Sostų žaidimo" motyvais. Dalyviams siūlomi bet kurio "kalibro" vaidmenys: galite žaisti už įtakingą ir ambicingą Vesteroso bajorą; galite - už riterį peštuką, tiesiog atvykusį į turnyrą; galite - už personažą, kuris atvyksta į sostinę savais visiškai su politika nesusijusiais reikalais. Reikalavimai kostiumui minimalūs. Vaidmens "intensyvumas" lygiai toks, kokio patys pageidausite.

Žaidimas vyks gegužės 20 d., sekmadienį po Lituanikono (lietuvos fantastikos mėgėjų suvažiavimo), greičiausiai - tose pačiose patalpose, kur ir pats konventas.

Žaidimo tinklapyje http://got.oora.lt/, skiltyje "Personažai ir registracija", jau patalpinti galimi personažų variantai. Finale žais "great houses" atstovai: galima žaisti ir už kažką iš mažesnių giminių, bet vis tiek priklausysite siuzereno komandai (pvz., galima žaisti už Mormontą, bet priklausysite Starkų komandai). Taip pat išvardinti "valstybės tarnautojai", į kurių poziciją galima pateikti paraišką.
Registruojamasi teikiant anketą, jos formą rasite toje pačioje skiltyje, kaip ir giminių variantus.

Author:  shizzar [ 2012-05-07 14:04 ]
Post subject:  Re: Blackfyre in King's Landing

KLARP “Blackfyre in King’s Landing” susidūrė su norinčių dalyvauti jame žaidėjų trūkumu. Skelbiamas paskutinis šaukimas paduoti anketas dalyvavimui. Jei iki trečiadienio, gegužės 9 d., kritinė žaidėjų masė nesusirinks, žaidimas bus atšauktas.

Author:  shizzar [ 2012-05-09 15:42 ]
Post subject:  Re: Blackfyre in King's Landing

Buvo gauta keletas paraiškų, ir praktiškai visos esminės rolės užsipildė, taigi meistrų komanda nusprendė, kad žaidimas vyks. Visi, kas padavė paraiškas dalyvavimui, artimiausiu metu gaus laiškus su personažų koncepcijomis. Šiaip žaidėjai bus registruojami iki pat Lituanikono, bet kuo arčiau žaidimo dienos, tuo labiau "generic" personažus tegalėsime pasiūlyti.

Author:  shizzar [ 2012-05-18 2:55 ]
Post subject:  Re: Blackfyre in King's Landing

Žaidimo saite http://got.oora.lt/?page_id=13 sukelti visi finalo personažai su žaidėjų nuotraukomis.

Author:  shizzar [ 2012-05-21 9:56 ]
Post subject:  Re: Blackfyre in King's Landing

KLARPų triptikas sėkmingai baigtas, karūnavome karalių, all is not well in Westeros.
Nuotraukos iš žaidimo:
https://picasaweb.google.com/1152032857 ... Yf874qhgQE#

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/