Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-05-16 3:39

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2004-04-25 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
Aprasymas kol kas rusiskai, iki treciadienio turetu buti ir lietuviskos

************************************************************************************************************


Миртана...

В те времена Боги обратили свои взоры на Миртану и благословили ее земли миром, спокойствием, обильными урожаями и неисчерпаемыми запасами всевозможных руд. Страна утопала в богатстве, но лишь до той поры, пока слава о ней не дошла до других...

Банды орков обрушились на земли Миртаны.

В годы, последовавшие за этим, бесконечные рейды опустошали Миртану. И по мере того, как ряды ее защитников редели, орки продвигались все дальше и дальше. Не в силах наблюдать за страданиями своего народа, король Робар решился пойти на крайние меры...

Барьер...

Стремясь спасти знаменитые шахты Хориниса, где добывалась магическая руда и изготовлялись лучшее оружие и доспехи во всей Миртане, король Робар созвал дюжину наиболее могущественных магов...

Ясное зимнее небо посерело, и солнце скрылось за тучами. Молнии сверкали в вихрях магической энергии, которую вызвали маги при помощи камней-юниторов. Покрывало, сотканное из чистой энергии, накрыло Хоринис, заключив шахты и самих магов под купол.

И случилось так, что поиски спасения от несчастья принесли с собой еще большую беду: теперь король Робар был вынужден договариваться с заключенными, чтобы получать руду. Единственным способом поддерживать связь с внешним миром оказались письма.

Сильнейшие из рудокопов увидели в этом свой шанс на благополучие и согласились поставлять королю руду в обмен на товары из внешнего мира. Их лидером стал Гомез. Они штурмом взяли замок и перебили стражу. Так возник старый лагерь.

Другие рудокопы не пожелали работать на короля и Гомеза. Они отправились на другие, свободные шахты и основали свой, новый лагерь. Их лидером стал Ларс, и жили они за счет охоты и воровства.

Из дюжины магов, оказавшихся в колонии, половина принадлежала к кругу магов огня, а оставшиеся шесть — к кругу магов воды. Маги огня считали, что самым важным является победа короля Робара в войне, и поэтому примкнули к старому лагерю. Маги воды посчитали более важной задачей выяснить, что же пошло не так при создании барьера, а заодно и найти способ разрушить его. С этой целью они стали контролировать добычу руды в новом лагере, так как были уверены, что именно руда поможет им решить задачу.

Так продолжается до сегодняшнего дня. Гомез со своими людьми живет в роскоши и всеми силами сторается не допустить разрушения барьера так как это положило бы конец его власти. Воры же Нового лагеря под руководством магов нападают на караваны с товарами из внешнего мира,а также на добытчиков руды. В надежде что однажды они снова смогут дышать воздухом свободы.


Last edited by lamett on 2004-05-18 15:39, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-25 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-31 22:53
Posts: 425
Location: Wilno
Labai jau pazhistamai skamba.Kartais chia ne geimo Gothic shiuzhetas? Na kaip bebutu istorija man patinka laukiu zhaidimo taisykliu.

_________________
I will not follow you home and butcher you and your family for creds.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-25 20:32 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
Kas buvo susidure su Gotic zaidimu is karto pazino pasauli, butent sito zaidimo pasaulis yra paimtas kaip pagrindas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-25 21:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
o stai ir lietuviskas variantas.. ;)
*****************************************************************************************************************
Mirtana...

Tais laikais dievai mylėjo Mirtana, joje karaliavo taika, ramybė. Derlius visada buvo geras ir neišsenkantys įvairiausių rūdų šaltiniai garantavo šalies gerovę. Šalis klestėjo, bet tik iki tol, kol apie jos gerovę nesužinojo kiti...
Orku ordos užplūdo šalį...
Bėgant metams pastovios orkų atakos alino Mirtaną. Ir retėjant gynėjų gretoms, orkai prasiskverbdavo vis giliau ir giliau į šalies gilumą. Nebegalėdamas stabėti savo tautos kančių karalius Robaras nusprendė imtis kraštutinių priemonių...

Barjeras...

Norėdamas apsaugoti garsiąsias Choriniso šachtas, kuriuose buvo išgaunama magiška rūda ir buvo gaminami geriausi ginklai ir šarvai visoje Mirtanoje, karalius Robaras pasikvietė tuziną galingiausių burtininkų...
Giedras žiemos dangus aptemo, o saulė pasislėpė už debesų. Magiškų akmenų pagalba sukauptuose burtų energijos sūkuriuose šėlo žaibai. Ir antklodė nuausta iš grynosios energijos uždengė Chrinisą, įkalindama šachtas ir pačius burtininkus po kupolu.
Ir tapo aišku, kad beieškant išsigelbėjimo įvyko dar didesnė nelaimė. Dabar karalius Robaras turėjo tartis su įkalintaisiais, kad galėtų gauti rūdos. Vienintelis būdas palaikyti ryšy buvo laiškai.
Stipriausi rūdakasiai pamatė galimybė iš to pasipelnyti ir sutiko tiekti karaliui rūdą už prekes iš išorinio pasaulio. Jų lyderiu tapo Gomezas. Jie šturmavo pilį ir išžudė sargybinius. Taip atsirado senoji stovykla.
Kiti rūdakasiai nesutiko dirbti Gomezui ir karaliui. Jie užsiėmė likusias laisvas šachtas ir įkūrė savo naująją stovyklą. Jų lyderiu tapo Larsas. O gyveno jie iš medžioklės ir plėšikavimo.
Iš tuzino burtininkų, tapusių savo burtų kaliniais, pusė priklausė ugnies gildijai, likę – vandens. Ugnies burtininkai manė, kad svarbiausia yra karaliaus pergalė kare ir prisijungė prie senosios stovyklos. O vandens burtininkai norėjo išsiaiškinti, kaip čia išėjo kad kuriant barjerą burtai suveikė ne taip kaip turėjo ir tuo pačiu surasti būda sunaikinti barjerą. Todėl jie kontroliavo rūdos gavybą naujojoje stovykloje, nes buvo įsitikinę, kad būtent su rūdos pagalba jie suras būdą kaip išspręsti problemą.
Toks jėgų balansas likęs ir šiandienai. Gomesas su savo žmonėmis gyvena turtingai ir visomis išgalėmis stengiasi išvengti barjero sunaikinimo, nes kitaip jo karaliavimo laikas pasibaigtu. Naujosios stovyklos plėšikai vadovaujami vandens burtininkų užpuldinėja karavanus gabenančius prekes iš išorinio pasaulio ir senosios stovyklos rūdakasius. Jie tiki, kad kada nors jie galės kvėpuoti laisvės oru.

*****************************************************************************************************************


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-26 8:54 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
na... latviu meistrus pavyko isprasyti kad BBRI2 nebutu daroma per Mindaugo karunacijos savaitgali.

idomu ant kiek sukalbami siaulieciai :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-26 10:49 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
man liepos 2-5 dienomis musio inscenizacija Vilniuje :D

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-26 12:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
hmmm, del Mindaugo karunavimo visai nepagalvojom....

pamastysim tuo klausimu, jei nutarsim tai greiciausiai viena savaite ansciau bus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-26 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
Čia pagal pirmą ar pagal antrą gothic ?
pirmos nežaidžiau, bet antrą 2 kartus beveik :evil: perėjau

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-26 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
O gal kaipo laiko yra, tai gal dvieju dienu trukmes zaidynes apsvarstykit?!

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-26 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
Pradziai uzteks ir vienadieniu...

O Gotika tai pirma


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited