Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-07-15 5:13

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2012-07-19 10:16 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Sveiki - mane paprašė šitą užpostint, nes šiandien meistrai neturi priejimo prie forumo, o žynia svarbi!
Приветы - меня попросили это запостить, потому что сегодня мастера не имеют доступа на форум, а информация очень важная!

Господа и Дамы, МК 235 желает Всем доброго времени суток.

Для кого-то повторюсь, а кого-то и информирую, что с 3 по 5 августа будет проводится ролевая игра с элементами страйкбола 235 "Price of democracy" в Латвии, на полигоне возле города Иецава. (Более подробную информацию можно найти тут http://www.235.lt/?ru=2).

Немного поясню, какой смысл мы вкладывали в понятие "ролевая игра с элементами страйкбола". По легенде действие игры происходит в нашем, реальном мире, с реальными людьми, практически настоящем времени, без мистики и драконов. Однако мы предлагаем Вам окунутся в гущу очень необычних событий, которые происходят в маленьком латвийском городке... (подробнее можно прочитать тут http://www.235.lt/?ru=3). Именно поэтому это Ролевая игра, где наиболее адекватным боевым взаимодействием был выбран страйкбол.

На Игре мы хотим создать атмосферу изолированного от всего мира поселения, жители которого вынуждены сами решать свою судьбу при этом ставя на кон свои жизни. А Корпус - Корпус находится здесь для того, чтобы восстановить демократический порядок и обезвредить те террористические силы, которые его нарушили... Oднако не всё так просто, как кажется с первого взгляда...

Если нужно было бы описать сюжет игры в двух словах, то они бы звучали так - oчень необычная история с обычными людьми.

Исходя из сюжета и места игры, мы считаем, что оптимальное количество игроков - 200 человек.

А теперь о положении дел на сегодняшний день. Положение на самом деле непростое. На сегодня желание играть изъявили 79 человек, преимущественно из Литвы. Минимальное количество игроков для проведения игры - 120 человек. Если нужное количество желающих не наберётся до 22 июля - игра будет отменена. Взносы конечно же будут возвращены.

П.С. конечно же, сложно рассчитывать, что столько вакансий закроется за неполную неделю. Однако всё реально, так как эта информация будет опубликована на других форумах айрсофта и ЛАРПа в Латвии и Литве.

Ждём всех желающих поучаствовать в Игре.

Большое спасибо за Ваше внимание.

МК 235

Sveiki,

235 Team vardu norėčiau tarti keletą žodžių.

Galbūt, kažkas tai jau žino, o kažkam tai bus naujiena, tačiau norėčiau informuoti, kad 2012 m. rugpjūčio 3-5 dienomis organizuojamas vaidmenų žaidimas su airsofto elementais „235. Price of democracy“, kuris vyks Latvijoje, kariniame poligone prie Iecavos miestelio (daugiau informacijos galima rasti čia http://www.235.lt).


Norėčiau paaiškinti, kaip mes suprantame sąvoką „vaidmenų žaidimas su airsofto elementais“. Pagal žaidimo legendą, veiksmas vyksta mūsų realiame pasaulyje, su realiais žmonėmis, tik netolimoje ateityje. Be mistikos ir drakonų. Mes siūlome jums pasinerti į neįprastų įvykių, kurie vyksta mažame Latvijos miestelyje, sūkurį ir tapti tų įvykių dalimi. Būtent todėl tai yra vaidmenų žaidimas, kuriame adekvačiausia kovine sąveika tarp žaidėjų buvo pasirinktas airsoftas. Žaidime mes norėjome sukurti atmosferą nuo viso pasaulio izoliuotos gyvenvietės, kurios gyventojai priversti patys spręsti savo likimą ir statymas šiame žaidime yra jų gyvybės. O vadinamasis „Gelbėjimo korpusas“ yra čia tam, kad atstatytų demokratinę santvarką ir įveiktų teroristų grupuotes, kurios ją sugriovė. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio...

Jeigu reikėtų apibūdinti siužetą keletu žodžiu, tai skambėtų taip – neįprasta istorija su įprastais žmonėmis. Įvertinus siužėto bei vietoves galimybes, mes manome, kad optimaliausias žaidėjų skaičius yra apie 200 žmonių.

Dabar keletas žodžių apie tai, ką mes turime šiai dienai. Situacija iš tikrųjų yra keistoka. Šiuo metu pas mus užsiregistravo 79 žmonės, kurių didžioji dauguma yra iš Lietuvos. Pagal mūsų paskaičiavimus, tam kad žaidimas įvyktų, būtina, kad užsiregistruotų apie 120 žaidėjų. Jeigu tas minimalus žaidėjų skaičius nesusirinks iki liepos 22 dienos, žaidimas bus atšauktas. Be abejo, visi pinigai bus grąžinti žaidėjams.

P. S. Žinoma, sunku tikėtis, kad tiek vakansijų bus uždaryta per likusį laikotarpį, tačiau viskas realu, kadangi ši informacija bus paskelbta kituose airsofto ir LARP‘o forumuose Lietuvoje ir Latvijoje.

Laukiame visų norinčių sudalyvauti žaidime.

Dėkojame už Jūsų dėmesį.

235 Team

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
PostPosted: 2012-07-24 0:46 
Offline

Joined: 2008-10-08 0:14
Posts: 13
Дамы и Господа.

Мастерская группа "235" благодарна за проявленную активность, однако с сожалением вынуждена сообщить, что количество поданных заявок недостаточно для того, чтобы провести мероприятие в том формате, в котором оно планировалось. Посему, игра "235" отменена. Просим прощения у тех, кто подал заявки и действительно заинтересовался проектом, за причиненные неудобства. Все взносы будут возвращены.

С Уважением, МГ "235".

Ponai ir Ponios,

„235 Team“ yra dėkinga visiems, kurie pareiškė norą dalyvauti mūsų projekte, tačiau mes esame priversti pranešti, jog užsiregistravusių žmonių kiekis yra nepakankamas, kad renginys įvyktų taip, kaip jis buvo suplanuotas. Atsižvelgiant į tai, žaidimas yra atšaukiamas. Atsiprašome visų užsiregistravusių į žaidimą už patirtus nepatogumus. Atlikusiems pavedimą pinigai bus grąžinti.

Pagarbiai, „235 Team“.


Top
   
PostPosted: 2012-07-24 11:24 
Offline

Joined: 2011-05-18 12:36
Posts: 5
No |:

juk į pačias žaidynes atvyktų daug daugiau žmonių nei užsiregistravo
ar tikrai būtina nutraukti?
ar dėl mažo užsiregistravusių kiekio neužtenka finansavimo žaidimui?


Top
   
PostPosted: 2012-07-24 12:10 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Curse wrote:
juk į pačias žaidynes atvyktų daug daugiau žmonių nei užsiregistravo
turint omeny, kad meistrai net praneshe, kad lauks registraciju ir jei ju nebus - zhaidimas bus atshauktas.
vienintielis dalykas, kuri ash galiu pasakyti (kaip zhaidejas, o ne meistras) - that's why we can't have nice things.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
PostPosted: 2012-07-24 14:08 
Offline

Joined: 2011-05-18 12:36
Posts: 5
verksiu krokodilo ašarom! :cry:


Top
   
PostPosted: 2012-07-24 16:14 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Narfuin wrote:
Curse wrote:
juk į pačias žaidynes atvyktų daug daugiau žmonių nei užsiregistravo
turint omeny, kad meistrai net praneshe, kad lauks registraciju ir jei ju nebus - zhaidimas bus atshauktas.
vienintielis dalykas, kuri ash galiu pasakyti (kaip zhaidejas, o ne meistras) - that's why we can't have nice things.
+1

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
PostPosted: 2012-07-24 23:45 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-05 0:53
Posts: 43
Location: Vilnius
http://www.netmeister.org/blog/images/p ... s-shit.jpg gaila, kad nebus :( tai buvo kind of vienas is nedaugelio siu metu laukiamu nice things :(


Top
   
PostPosted: 2012-07-29 10:34 
[ img ]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited