Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:35

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

Kas šiuo metu darosi LARP?
Trūksta normalių poligonų. 0%  0%  [ 0 ]
Trūksta normalių LARP siužetų. 13%  13%  [ 3 ]
Trūksta ką nors organizuojančių meistrų. 9%  9%  [ 2 ]
Trūksta žaidėjų. 48%  48%  [ 11 ]
Nėra laiko LARP'ui. 0%  0%  [ 0 ]
Nėra pinigų (įrangai, kelionei į Larp vietą, brangus įėjimas ir t.t.). 0%  0%  [ 0 ]
Kita. 13%  13%  [ 3 ]
Man px ant LARP'o. 9%  9%  [ 2 ]
Nežinau ką čia veikiu. 4%  4%  [ 1 ]
Dabar 1 ryto ir aš girtas vdrėbizgi. 4%  4%  [ 1 ]
Total votes: 23
Author Message
PostPosted: 2013-07-10 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-09 21:06
Posts: 239
Location: Kaunas
Idealiausias variantas, kad įsibėgėtų larpo judėjimas būtų koks pastovus, savaitgaliais vykstantis larpas/treniruotė. Praktiškai treniruotė kaip kad būdavo anksčiau bet su šiek "roleplay" (Pavyzdžiui Game of thrones atveju veiksmas galėtų būt riterių ruošimas "casttle black" pilyje) . Kai per metus vienas du žaidimai būna net pačiam sunku rast noro ginklus tvarkyt ir rudis nuo šarvų šveist.


Top
   
PostPosted: 2013-07-10 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 2008-06-10 0:40
Posts: 111
Location: Vilnius
Va lateksiniai ginklai kad įsiviešpatautu, tai būtu gerai, nes man ginklų gamyba ir yra didžiausias galvos skausmas, galiu saugiai, bet negražiai :D O ir Lietuvoje niekas jų nepardavinėja :/ Tačiau man atrodo jeigu pradėtume naudoti lateksą tai nežinau kaip čia išeitu, nes nemanau kad labai gerai būtu lateksinį ginklą naudoti prieš savadarbį ginklą (nežinau gal ir nieko neatsitiktu, bet vistiek). Bet neįsivaizduoju kaip įvesti visą šitą reiktų, jei griežtai iškart padaryti tai mažiau susirinktų, bet jei belekaip tai lateksiniai būtu maždaug vienam žaidimui :D

Ir dėl "roleplay", nenoriu nieko įžeisti, bet man atrodo naujus žmones (ypač vyriškąją lyti) labiau traukia idėja "varom pasidaužyti kardais", o ne "varom pasidaužyti ir vaidinti veikėją". Tikrai nežeminu "roleplay", bet jei žmogus, kuris nesidomi RP visai, sužino apie LARP ir sumąsto, kad BŪTINA bus vaidinti, tai ji tai kiek atbaidytu. Vistiek (pagal 2 ir 3 summerlandą), kai bėgioji po miškus, tai labai minimaliai kažkas "roleplay'ina", o jei jau sėdi mieste visą laiką, tai ten jau kitas reikalas. O jei tik RP, tai ten jau reikia tikėtis, kad mažiau naujų žmonių bus (IMO). Šeip yra gerai, kai yra sukuriama originali istorija (niekas nestabdo vogti elementų iš visų įmanomų fantasy knygų :D), nes ji būna trumpesnė ir nereikia ten ir ten gilintis ar skaityti 400 psl. knygos, kad pilnai suprastum kas dedasi.

Dėl poligonų, tai labai gera žinia, kad turim 3 poligonus (summerlandas, nuomojamas ir teorinis spalio). Nes dabar galima jau įrengti kažką apčiuopiamo ir su laiku labai cool dalykų gali išplaukti, o ne "dastatyk su savo vaizduote" :D

Dar pagalvojimas kas galėtų traukti naujus žmones (neskaitant daugiau žaidimų padarymo), tai visko nuoma. Žinau, kad teks užsiknisti gaminant ir reikės investuoti, bet man atrodo žaidimuose, turėtų būti variantas įšsinuomuoti ir kostiumą, ir šarvus, ir ginklą, ir viską kitą ko reikia. Ir reikėtų nemažo kiekio (todėl ir užsiknisimas), bet kaip supratau po biški didėja kostiumų kiekis, tai čia tik laiko klausimas.

Ir kiek tas būtu "nedaug visai" už lateksinį ginklą? :D

_________________
Puff ir manęs nebėra


Top
   
PostPosted: 2013-07-10 20:44 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
yra jau isbandytos ale lateksiniu ginklu gaminimo technologijos. Paprastos medziagos is senuku ir visai nebrangu. Ir nuo originalu skiriasi labai labai mazai, daugiau jau nuo kurejo priklauso kaip gerai jis savo karda iformins. Jie tesiog vadinasi lateksiniai bet gali buti visai padoriais ir estetiskai islaikytais analogais. pagal mano skaiciavimus tokio kardo savikaina iseina 30 LT. Kapeikos. Na aisku tai skiaciojama butent ant vieno ginklo. Aisku perkant medziagas tu by default nupirksi tiek kiek duodama, todel tarkim zaliavu iseina ne vienam ginklui ir viena kart uzsipirkus laisvai galima pagaminti kelis tokius kardus.

Geriausias video mano manymu - gamyba tokio ginklo - http://www.youtube.com/watch?v=5Q1DPtL6iwU

P.S> summerlando poligono NEBERA jau

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
PostPosted: 2013-07-10 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 2008-06-10 0:40
Posts: 111
Location: Vilnius
Nebėra? Kas atsitiko? Su Simu pakankamai nesenai šnekėjau, sakė viskas ok. O_o

_________________
Puff ir manęs nebėra


Top
   
PostPosted: 2013-07-10 22:03 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Daumanto territorijoje statosi nama jo brolis, todel vargu ar ten kazkas daugiau vyks

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
PostPosted: 2013-07-10 22:07 
Offline
User avatar

Joined: 2008-06-10 0:40
Posts: 111
Location: Vilnius
Ech, nu tada bent 2 poligonus turim :/

_________________
Puff ir manęs nebėra


Top
   
PostPosted: 2013-07-10 23:20 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Na sita kuri dabar turim per pora metu padarysim normalu.

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
PostPosted: 2013-07-11 0:09 
Offline
User avatar

Joined: 2008-06-10 0:40
Posts: 111
Location: Vilnius
Niekur neskubu:D

_________________
Puff ir manęs nebėra


Top
   
PostPosted: 2013-07-11 12:03 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
Rakot (Valar) wrote:
Daumanto territorijoje statosi nama jo brolis, todel vargu ar ten kazkas daugiau vyks
Kaip cia pasakius jie namui leidimo neturi, ten laikinas statinys, ale vasarnamis vejo perpuciamas, isivaizduok kazka tarp terasos ir pavesines.

Kas del teorinio poligono, tai zeme pas mane tam jau yra ir ne nuomojama, o nuosava, bei visiem manau gerai zinoma, jei tiksliau tai i kaire nuo summerlando poligono. Kas del terminu, jie matysis, kai pradesiu darbus, tada ir matysis, medienos ten kazkiek yra, kazka (tai matyt, osb, viengubo pjovimo lentas, ruberoida arba bitumines cerpes) reikes, matyt, susipirkt po truputi per gerus pasiulymus, akcijas ir t.t. Kaip bebutu siuo metu pas mane nusimato komandiruote viena, po jos ir ziuresiu. Na ir vieta reiks parinkt, nes kolkas tik pusiau ten gaudausi, labi idomios formos sklypas.

http://imageshack.us/a/img560/1705/a91e.jpg


Top
   
PostPosted: 2013-07-11 12:36 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
ar uzteks didzio teritorijos?
ar yra vanduo?
faktiskai esminiai visada esantis klausymai. be vandens neturi kur nuogas su mergom nakti maudytis eit.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited