Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6
Author Message
PostPosted: 2014-07-15 19:52 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Kas liečia išdavikus mieste, tai jie juodus darbus darė ne savo rankom. Jų tikslas buvo pervilioti į chaoso pusę kuo daugiau miestiečių. Tie, kurie nesidavė verbavimui, buvo nuodijami tų, kurie pasidavė. Tame talkininkavo ir raganos. Kadangi turėjo pelno pardavinėdamos tiek nuodus, tiek priešnuodžius. :lyzt:

Kadangi nuodai nepadėjo, buvo bandoma sukiršinti miestelėnus tarpusavyje, vagiant ir pakišinėjant artefaktus nykštukams. Išnaikinus karių gildiją, antrą dieną būtų prasidėjusi, chaositų organizuota, miestelio apgultis. Arba būtų įvykęs tylus perversmas ir į valdžią atėjusiems chaositams atitektų visas surinktas warpstone. :kramtyti:

Raganos taip norėjo surasti seserį, kad pradėjo pjaustyti gerkles. Beje, klausimas Auksabarzdžiui nykštukui (kurio barzdoje buvo rasta auksinė grandinė). Kur padėjai nuo raudonojo mago kaklo nuimtą amuletą. Tas daiktas prakeiktas ir reikalingas chaositams. Jie persekios amuleto turėtoją iki pasaulio galo. Geriau grąžinti jį raudonajam magui. Jis yra undeadų nekromantas, kas analogiškai daro jį nesustabdomą ir praktiškai nemirtingą. :evil:

Visiems dėkui už žaidimą, tikimės rudenį surengti dar vieną. Tame pat poligone, tik šį kart STAR WARS tematika. Su paprastesniais kostiumais, su daugiau HP taškų ir dar daugiau užduočių. (aa)

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
PostPosted: 2014-07-19 22:47 
Offline

Joined: 2014-07-19 22:33
Posts: 1
Raganos taip norėjo surasti seserį, kad pradėjo pjaustyti gerkles. Beje, klausimas Auksabarzdžiui nykštukui (kurio barzdoje buvo rasta auksinė grandinė). Kur padėjai nuo raudonojo mago kaklo nuimtą amuletą. Tas daiktas prakeiktas ir reikalingas chaositams. Jie persekios amuleto turėtoją iki pasaulio galo. Geriau grąžinti jį raudonajam magui. Jis yra undeadų nekromantas, kas analogiškai daro jį nesustabdomą ir praktiškai nemirtingą. :evil:

)[/quote]
Dėl raudonojo mago amuleto nieko nežinau. Atvirai pasakysiu, LARPuose vis dar esu naujokas ir politiniai žaidimai man dar per sudetinigi. Šiame LARPE buvau tik ginklas, o ne smegenys, tiesiog personažas girtas ir karingas dwarfas, bet tuo pačiu ir nuoširdus. Dėl auksabarzdžio pravardės esu labai patenkintas, tačiau kyla klausimas ar tuo metu kai sedėjau ir vaišinaus tekila ir barzdą buvau padėjęs ant žemės lyg ir buvau padaręs pauzę nuo žaidimo, todėl įdomu ar šiuo atveju tas kas pakišo grandine, kišo ją po dwarfo barzda ar tiesiog po itemu kuris mėtėsi ant žemės?
Asmeniškai aš nei vieno itemo, kuris buvo rastas warrior guilde, nevogiau, gal prie to ir galėjo būt prisidėje latviai dwarfai, bet iš tikro abejočiau.
O dėl to, kad mus palaikė visas miestelis ir nekaltino vagystėmis, man pasirodė visiškai logiška, kadangi dwarfai narsiai gynė miestą, taip pat parendavo miestą finansiškai ir gerai sutarė su valdininkais.

Labai nerišlu, bet tai tiek.

P.S LARPAS pavykęs dėkui orgams, nors jaučiu jog nebuvo viskas išvystita iki galo ir pritruko dar dienelės, chebra jei pasiruošę esam gert iki žemės graibymo tai pasiruoškim ir kitą dieną, pagiringi lysti po personažo kaukėmis.
Būčiau už dar vieną larpą, jei reiks darbo jėgos, Spali, kreipkis.


Top
   
PostPosted: 2014-07-20 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 2011-09-26 0:41
Posts: 52
Location: VLN
Ištiesų galutinai susipainiojau kas ir kur ir kaip.. Atvedęs raganas į Šventyklą tikėjausi jog jos taps daug maž paprastom šviesos skleidėjom, bet vėliau supratau jog joms visgi galima daryti ritualus ... Kas ištiesų tapo labai keista.

Nepaisant painios istorijos, man baisiai patiko viskas, žinoma jei vyktu dvi dienas būtų dar fainiau :)

Spali, galiu tik pakartoti tai ką sakė Alchemikaq - sekančiam Medieval/Fantasy larpui, prisidėsio statant, griaunant ir gal net organizuojant jei reiks. Galvoje vis verda mintis, ar negalima būtų sukurti tokius Gm'us kurie galėtų eiti į tam tikrus questus patys.. Na tarkim tik kaip suportas bei misijos vedėjas ?

Tai leistų Gm'ui ir žaisti ir prižiūrėti tam tikrų (didesnių) questų eigą. O mintis tokia kilo todėl kad galima tada būtų ir duoti questus ir pačiam juose dalyvauti :)

_________________
Lankai, strėlės , Elfai - mano sfera


Top
   
PostPosted: 2014-07-24 15:32 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
sufuan wrote:
Spali, galiu tik pakartoti tai ką sakė Alchemikaq - sekančiam Medieval/Fantasy larpui, prisidėsio statant, griaunant ir gal net organizuojant jei reiks. Galvoje vis verda mintis, ar negalima būtų sukurti tokius Gm'us kurie galėtų eiti į tam tikrus questus patys.. Na tarkim tik kaip suportas bei misijos vedėjas ?

Tai leistų Gm'ui ir žaisti ir prižiūrėti tam tikrų (didesnių) questų eigą. O mintis tokia kilo todėl kad galima tada būtų ir duoti questus ir pačiam juose dalyvauti :)
1) pagalba visada laukiama dėkui už pasiūlymus.
2) aišku gm'am galima, ką puikiai parodė šventikas.
3) taip ne viskas pavyko kaip norėjosi, bet ką jau padarysi vistik tai man pirmas larpas kaip gm'ui o bendroj sumoj išvis antras larpas gyvenime :lol:


Top
   
PostPosted: 2014-12-09 17:06 
Offline

Joined: 2013-04-27 8:40
Posts: 87
2015 Metais planuojame tęsti LARP‘O ciklą „MordKhaimas“. Ryšium su tuo sukūrėme „MordKhaimo“ grupę, kad galėtume lengviau pateikti informaciją, naujienas, bendrauti bei išklausyti jūsų nuomones ir pageidavimus.

https://www.facebook.com/groups/MordKhaimas/?fref=ts

Pagarbiai MordKhaimo team‘as


Top
   
PostPosted: 2014-12-12 2:14 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
:banana:

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
PostPosted: 2014-12-12 12:27 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
:dragon1:

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited