Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-06-05 13:53

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Kamarilla Über Alles
PostPosted: 2014-02-28 17:57 
Offline

Joined: 2010-04-02 10:42
Posts: 8
Kabinetkių serija. Tai aštuoni žaidimai, vyksiantys kas dvi savaites. Veiksmas vyksta Miuncheno Kamariloje. Kiekvienos savaitės žaidimas bus apie vis kito klano tarpusavio santykius ir išorinius įvykius. Tai reiškia, kad tarp žaidimų personažai nesikartos (žaidėjai kartotis gali; niekas nesitiki surinkti 50 žaidėjų). Aštuntoje, finalinėje kabinetkėje galės sudalyvauti visi - tie, kurie bus žaidę už kelis veikėjus, galės pasirinkti, už kurį žaisti.
Kaip vyks personažų pasirinkimas: registracijoje paskelbta kiekvieno klano apžvalga. Tai septynių veikėjų sąrašas, ten paminėti viešai žinomi faktai: kiekvieno personažo koncepcija, kelios detalės ir santykiai su kitais klano nariais. Daugiau meistras apie personažus nieko nesakys, nes pats nežino.

Žaidėjas išsirenka veikėją, ir tada jau jo darbas tą personažą užbaigti: tai yra, nuspręsti, kas iš to, kas paminėta apžvalgoje, yra tiesa, išplėsti detales (tiek, kiek norisi), pagalvoti apie tikslus ir panašiai, susidėlioti atributus (žr. Sistema). Galima susiderinti su kitais žaidėjais, pvz, jei apžvalga sako, kad judu nesutaikomi priešai, galite slapta būti sąjungininkai. Vienintelis apribojimas: negalima pasidaryti per lengvo žaidimo :D Būtina pasilikti ar susikurti priešų, sunkių/neįvykdomų tikslų ir panašiai. Ne, negalima su visais gyventi draugiškai. Ne, negalima žaisti už autarkį. Eikit su savo laisve ir Free State'u birželio ketvirtosios švęsti.

Be vidinių klano intrigų, bus ir didelė visą Miuncheno Kamarilą jungianti istorija, kuri iš lėto atsiskleidinės per septynis pirmus žaidimus, o aštuntajame bus jos kulminacija.

Po kiekvieno žaidimo žaidėjai parašo po trumpą ataskaitą (veikėjo požiūris ir ateities planai svarbesni už tikslų įvykių aprašymą) ir atiduoda savo meistrui.

Kiekvienam žaidimui vadovaus po du meistrus, tai paminėta prie kiekvieno klano apžvalgos. Žaidimai vyks meistrų parinktose vietose - kol kas planuojama Kaune. Jei konkretaus žaidimo visi ar dauguma žaidėjų bus vilniečiai IR pasirūpins meistro transportu Vilniuje/nakvyne/transportu iki stoties, galima kelti veiksmo vietą į Vilnių.

Daugiau informacijos ir registracija


Top
   
PostPosted: 2014-02-28 18:08 
Offline

Joined: 2010-04-02 10:42
Posts: 8
Rytoj 03.01 Toreador žaidimas vyks Kaune, Parodos g. 26 (užkilus Parodos kalnu dideli geltoni rūmai). Dėl ligų ar asmeninių planų pasikeitimo atkrito keletas žaidėjų. Visi bent šiek tiek norintys ir turintys galimybę sudalyvauti yra skatinami užsiregistruoti.

Dėl veikėjo sukūrimo padėsime kaip tik galėsime.


Top
   
PostPosted: 2014-03-07 12:14 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
ash suprantu, kad jusu zhaidmas yra geras ir nuostabus, bet turint omeny, kad pas mane atskrido shitas picture'is - negaliu jo cia neuzpostint:)))
http://cs413425.vk.me/v413425753/7cfc/6n8muDB992I.jpg

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited