Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Naujoji Tasmanija: naktinis kabinetinis LARP gegužės 16
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=18&t=7300
Page 1 of 1

Author:  shizzar [ 2014-05-13 16:05 ]
Post subject:  Naujoji Tasmanija: naktinis kabinetinis LARP gegužės 16

Ateinantį penktadienį, gegužės 16 d., Team Blackfyre kviečia sudalyvauti vakariniame-naktiniame vaidmenų žaidime.

Naujoji Tasmanija - katorgininkų kolonija, įkurta mažyčiame planetoide kažkur visatos užkampyje. Kiekvienas iš jūsų kažkuo nusikaltote visuomenei, kuri rūpinosi, kad būtumėte sotūs, laimingi ir šiltai aprengti, bet kiekvienam iš jūsų suteiktas šansas krauju (galbūt net ne savo) ir prakaitu (galbūt ne itin dideliu kiekiu) išpirkti savo kaltes ir grįžti namo su švariu CV. Galų gale, juk katorga - tai dar ne ešafotas, tiesa?

Jie atskrido iš žvaigždžių į jūsų pasaulį ir ėmėsi žudyti jūsų brolius ir sunkti syvus iš žemės. Ateiviai pavertė jūsų nuostabią planetą kalėjimu ir siunčia čia savo padugnes, kuriems nėra nieko švento. Taip, jūs neturite jų pažangių technologijų ir šimtmečių kariavimo patirties, bet jūs kovojate už savo namus, todėl negalite - tiesiog neturite teisės! - pralaimėti.

Taigi, žais dvi nepriklausomos viena nuo kitos grupės. Vieni žaidėjai bus katorgininkai, gyvenantys kolonija paverstoje mažytėje planetoje, kiti - tos planetos čiabuviai, kuriems visai nepatinka perspektyva pakartoti Senosios Tasmanijos scenarijų...

Meistrai - shizzar ir frontas, kuriuos galbūt prisimenate iš ankstesnių Blackfyre komandos žaidimų ar iš RPG fiestų. Nuo ankstesnių mūsų žaidimų šis skirsis keletu principinių dalykų: reikalavimai kostiumui - jokių; veikėją gausite jau pilnai sukurtą; sistema truputį patiuninta link strateginio resursų valdymo žaidimo, bet erdvės išdavystėms, fantazijai ir power-play'ui palikta gana nemažai (taip, gerbiamieji munchkinai, jus mes irgi prisimenam, gerbiam, mylim ir ruošiamės su jumis kovoti).

Logistika:

data - gegužės 16;

pradedam - 20.30;

preliminari žaidimo trukmė - 4 valandos, taigi baigsim kažkur po vidurnakčio;

Žaidimo vieta - Atviras Jaunimo Centras "Žalianamis", Antakalnio 84A;

būtina registracija, atsirašant šioje temoje arba kitaip susisiekiant su manim.

Dalyvavimas nemokamas, kaip ir katorgininko darbas.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/