Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

PostApoCon KLARP Naujoji Tasmanija (2015 05 15)
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=18&t=7798
Page 1 of 1

Author:  Shtyrius[LT] [ 2015-04-08 13:20 ]
Post subject:  PostApoCon KLARP Naujoji Tasmanija (2015 05 15)

Naujoji Tasmanija

Žmonija atgimė iš pelenų: pralaukę apokalipsę bunkeriuose, jūsų protėviai išlindo į radiacijos ir mutagenų nualintą paviršių ir pradėjo naują Visuomenę. Ši Visuomenė galėtų būti pavadinta tobula, bet piktybiniai elementai vėl ir vėl pakelia savo šlykščią galvą. Grupė katorgininkų – žmogžudžių, vagių ir veltėdžių – spjovė į veidą Visuomenei, bet ši nusprendė duoti jiems antrą šansą ir išsiuntė į tolimą salelę Naująją Tasmaniją, kur nusikaltėliai galės išpirkti savo kaltę krauju ir prakaitu.

Tuo tarpu Naujojoje Tasmanijoje išlikusi nedidelė žmonių bendruomenė gyvena toliau. Taip, jie prarado didžiąją dalį žinių ir technologijų, taip, jiems teko daug ko atsisakyti, jie net nebėra homo sapiens ta priešapokaliptine prasme, bet jie išgyveno!Jie turi teisę gyventi toliau, ir kovos už šią teisę su technologiškai pažangesniais atėjūnais – tolimos ir svetimos civilizacijos padugnėmis.


„Naujoji Tasmanija“ – tai kabinetinis LARPas dviems grupėms žaidėjų, vieni iš kurių žaidžia už katorgininkus, atvykusius į Naujosios Tasmanijos salą rinkti resursų, kiti – už šios salos čiabuvius-mutantus. Žaidime palaikoma pusiausvyra tarp resursų valdymo strategijos ir role play‘aus, akcentuojant, žinoma, būtent role play elementą. Žaidimo žanrą iš esmės diktuoja patys žaidėjai: tai gali būti tiek socialinė drama, tiek komedija-farsas, tiek ir aštraus siužeto trileris. Išankstinio pasiruošimo, kostiumo, ar LARP patirties nereikia.

Žaidimas yra skirtas dviems grupėms po 4, 5 arba 6 žaidėjus; tam, kad žaidimas įvyktų, iki balandžio 25 d. žaidimo organizatoriams apie savo norą dalyvauti turėtų pranešti bent 8 žaidėjai (t.y. minimalus žaidimui reikalingas skaičius).

Žaidimas vyks per Lituaniconą po penktadienio dienos renginių 2015 05 15 (vieta ir valanda bus suderinta su užsiregistravusiais, preliminariai turėtų prasidėti vakare po dienos programos)
Kaina dar derinama - nuo nemokamai iki 2 eur. Artimiausiu laiku bus patikslinta.

Meistrauja Shizzaras.

Naujienas galite sekti Veidaknygėje https://www.facebook.com/events/469591989855637/

Registracijos formą rasite čia.

Author:  AbraGry [ 2015-04-15 14:16 ]
Post subject:  Re: PostApoCon KLARP Naujoji Tasmanija (2015 05 15)

Galvojau sudalyvaut, bet tuo pat metu atrodo vyks renginys Trakų Salos pilyje: 2015 m. gegužės mėn. 15 d - "Muziejų naktis" Trakų Salos pilyje.
Tad šitą žaidimą greičiausiai teks praleisti. :(

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/