Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-18 21:58

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 2015-07-28 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
1) Mano galva būtinas rimtas instruktažas prieš žaidimą. Stipriai akcentuojant ir išaiškinant kaip kokiais ginklais kovoti. Nes net ir lateksiniais ginklais galima sužeisti, jei daužyt iš visos jėgos ir nežiūrint kur. O ką jau šnekėt apie savadarbius, kuriuos visi gaminasi kaip kas išmano. Taip pat didelį dėmesį reiktų kreipti draudžiamiems kovos veiksmams (smūgiai ir imtynių veiksmai). Retas, kuris perskaito taisykles daugiau nei vieną kartą, o jų nesilaikant kyla pykčiai. Tuo tikslu galima sukurt ir universalų video: https://www.youtube.com/watch?v=rE-9cmAL89Q :fork:

2) Apsvaigusių žaidėjų dalyvavimas žaidime. Jei padauginai - geriau pagulėk pavėsy ir negadink žaidimo kitiems. Visgi susirinkom žaisti ir pasilinksminti, o ne pasilinksminti ir nulūžti.

3) Svarbius žaidimo linijai vaidmenis turėtų atlikti patys GM'ai. Arba surasti ir skirti į juos tik patyrusius ir aktyvius žaidėjus. Nes būtent nuo grupės vadovo priklauso ar ta grupė bus aktyvi žaidime, velsis į intrigas ir kovas.

4) Daugiau nedidelių užduočių, kurios paįvairintų žaidimą, smarkiai neįtakodamos pagrindinės linijos. Būtų gerai, kad jas galėtų atlikti ne tik didelės grupės, bet ir pavieniai žaidėjai. PVZ: siuntinių pristatymas, karavano apsauga, grybų ar gėlių rinkimas, nusikaltėlių medžioklė už premijas, laiškų gabenimas.

5) Naudoti kuo paprastesnę kovos sistemą, kad nebūtų jokio reikalo sukčiauti ir sukti galvos, kad kiti nesukčiautų. Šarvų taisymą ir HP atsistatymą po kovos galima išvis eliminuoti ir žaidimas nuo to nedaug nukentės. Nes sukontroliuoti to dalyko praktiškai beveik neįmanoma.

6) Daugiau kovinių NPC, kuriuos galima būtų žudyti ir nebijoti, kad jie po to keršys. Taip išvengiant metageiminimo.

7) Sumažinti personažų mirtingumą. Nes apmaudu, kai kūrei personažą pusę metų, galvojai jo priešistorę, siuvaisi kostiumą, o vos atėjus į taverną jam perpjaunama gerklė ir nusikaltėlis lieka nenubaustas, o tau reik eit sėdėt į mertviaką dvi valandas ir kurtis naują personažą.

8 ) Normalaus WC įrengimas su lauko plautuve rankom nusiplaut. Negi taip sunku iškast duobę, sukalt kvadratinę dėžę ir ant jos pritaisyt dangtį? Pilį pastatyt svarbu, bet ir riteriai su damom turi kartais eiti ten, kur net karaliai pėsti vaikšto.

9) Geriamo vandens atsargos būtinos. Net jei tai paprastas vanduo iš krano. Aišku kiekvienas tuo pasirūpint turėtų pats, bet ir GM turėtų turėt kažkiek atsargų.

10) Prasikaltusių žaidėjų įspėjimas ir jų trumpalaikis šalinimas iš žaidimo. Gavus pakartotinį įspėjimą - šalinimas ilgesniam laikui ar netgi banas (raudona kortelė). Nes piktybiškai besielgiantys atgraso kitus žaidėjus.

Jei turit kokių įdomių minčių ar pamąstymų - pasidalinkit :spam:

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited