Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:51

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 89 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 4:53 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Loshe ir DarkElf ir Darkwind :DD ir ash tame geime losiau, po to Gh su ciuvyxa.

Gi: pas shizara fun, be taj ne rpg. Nu gal ash ir neapsiskaites, bet i indenus mes buwom panashus kaip Ghoul i nuskalpuota. O charaj gajdys paskutinis buwo- butent tomis shoodinomis klasemis paremti. Daugiausiai tas ir sunervino- shizaro gejmas. Geraj man vienas ishmintingas dede sake- ish gyvenimo tikekis tik blogiausio. Taj wa gi, jus ten pajacai buwot o ne indenaj.

Gh: nezinaw ash autoriu ishvys ir man jie neidomus- zinaw tolkyna kazkoky nes daug qr tokia pavarde postina, po to dar harry harisona zinaw nes tupa pavarde su tupu vardu surimuota ir dar zinaw A.Skema nes jo knyga roolyja. Toliaw knygu skaites kroova bet autoriai man neidomus kaip ir pardavejos pavarde kuri man ta knyga pardave...

O del tawo disu- egozimas, pac didziausias pac blogiausias- del jo ir ash miriau. Del jo ir tawo ciuvyxa po to pasake- jeigu ne ghoul taj ash tawe nusovus buciau(ce del tawo egizm ji ar turi nzn). Kaip Darkwind man po to pasake- nexuja ash nesuprantu to kyberpanko. Ce tai faktas, bet bl kodel mes vienam name gyvenom jei tu mane pirma pacia diena nusovem. Nu bl geraj mes ne draugai, bet bl del kazkokio gajdzio savam i nugara pilti nu nzn. Ash taj neisizeidziau, bet qr dingo- "fun visiems!" shookis? Dar bl kai pasakiau kad jis i mane acisuko ir kele jau ginkla, del to turejau nusaut...ce jau ir rpg neliko...nu nzn zodziu kaip ce turejo but, bet kaip jaw sakiau ash cyberpunko nemegejas, nors ir zaides nemazai, tajgi ne man sprest...

peace out.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 10:30 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Ledas pajudejo ponai prisiekusieji tarejai!!!

Steve Jackson Games isleido knyga "D20 Munchkins PHB"
tai neitiketinai gerai knyga, geresne net uz originalia DnD d20 sistema
gretai pasirodys ir dvi likusios Dungeon Master book or Monsters Manual


Va dabar tai plieksim RPG!!!

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 13:01 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
gre wrote:
Gi: pas shizara fun, be taj ne rpg. Nu gal ash ir neapsiskaites, bet i indenus mes buwom panashus kaip Ghoul i nuskalpuota. O charaj gajdys paskutinis buwo- butent tomis shoodinomis klasemis paremti. Daugiausiai tas ir sunervino- shizaro gejmas. Geraj man vienas ishmintingas dede sake- ish gyvenimo tikekis tik blogiausio. Taj wa gi, jus ten pajacai buwot o ne indenaj.
na ka ash galiu pasakyt i tai - :lol: LOL :lol:

(laukiu tavo RPG, tavo indenu apibrezhimu ir klasiu, kuriom mes priklausem aprashymo)
gre wrote:
Gh: nezinaw ash autoriu ishvys ir man jie neidomus- zinaw tolkyna kazkoky nes daug qr tokia pavarde postina, po to dar harry harisona zinaw nes tupa pavarde su tupu vardu surimuota ir dar zinaw A.Skema nes jo knyga roolyja. Toliaw knygu skaites kroova bet autoriai man neidomus kaip ir pardavejos pavarde kuri man ta knyga pardave...
gre, bent jau nesigirtum, kad esi neapsishvietes. kaip galima tuo didzhiuotis, nu nesuprantu niekaip :)
gre wrote:
O del tawo disu- egozimas, pac didziausias pac blogiausias- del jo ir ash miriau. <...> nu nzn zodziu kaip ce turejo but, bet kaip jaw sakiau ash cyberpunko nemegejas, nors ir zaides nemazai, tajgi ne man sprest...
gal tokie nesusipratimai atsiranda butent del to, kad tamsta nemegsta nei skaityti nei tengesia ka nors ish perskaitytu knygu gauti? o del egoizmo - nu visi zhmones shiuolaikiniam pasauly galima sakyt egoistai (geriau nenorek del to ginchytis, nes gali nepatiket) todel nieko nuostabaus, kad cp pasauly visi dar labiau egoistais patape.


P.S. dar veina maishtaijaunti siela. priesh nezhinia ka (priesh klases, priesh visus GM ir shiaip priesh nieka ir viska kartu paemus) :)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 13:04 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
smeli wrote:
Ledas pajudejo ponai prisiekusieji tarejai!!!
Steve Jackson Games isleido knyga "D20 Munchkins PHB"
tai neitiketinai gerai knyga, geresne net uz originalia DnD d20 sistema
gretai pasirodys ir dvi likusios Dungeon Master book or Monsters Manual
Va dabar tai plieksim RPG!!!
na kaip suprantu ten knyga ishleista munchinam, kad jie nesivargintu ilgai zhaisti ir ieshkoti sprendimu :) o rimtai - tai greichaisuiai tiesiog uzhvazhiota ant d20. beje jei domina tai dar turiu ir 'The Munchkin's Guide to Power Gaming' chia praktishkai visiems gyvenimo atvejams knygele kaip turi elgtis munchinas :)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 14:04 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
'The Munchkin's Guide to Power Gaming'

reikia, cia tiesiog RPG biblija :)))

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 16:40 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
gre wrote:
Gi: pas shizara fun, be taj ne rpg. Nu gal ash ir neapsiskaites, bet i indenus mes buwom panashus kaip Ghoul i nuskalpuota. O charaj gajdys paskutinis buwo- butent tomis shoodinomis klasemis paremti. <skipped>Taj wa gi, jus ten pajacai buwot o ne indenaj.
:cry: va cia tai mane padare :cry:

suprantu, kad pasielgiau tiesiog zveriskai, privertes imti PCiakus butent tuos skilus, o ne, pavyzdziui, pickpocketa ir navigation. Aisku, kad indenas tiesiog privalo buti bet kox, tik ne tox kaip visi: juk akmens amzius egzistavo tik tam, kad pabreztu individualuma.

Pagal ta mano naudota make-a-character-in-10-mins sistema veikejus kure kokie 25 zmones (as ja daznai naudoju, kad visa sesija nebutu skirta vien tik charu kurybai), ir gre pirmas, kuris skundziasi. Jei ivardintum jos trukumus lietuviskai, o ne in Gre language, perziureciau ja is pagrindu.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Shizzarai, buk geras, paaiskink kaip pagaminti chara per 10 minuciu. Duoti jau gatava personaza ir liepti per 10 min perskaityti? Ar kaip kitaip?

_________________
it's all in your head


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 16:56 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
golemai: tu esi teisus, bet ne visai - duodama pasirinkti is kruvos jau sukurtu charu o zaidejas privalo per 10 min apsispresti uz kuri zais

kol gre ziopsojo - patapo kuo tikriausiu indenu :))) todel jis ir nepatenkintas

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 17:03 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Nope.

1. IQ=12, kadangi geime IQ metimu beveik nebuna.
2. Kiti atributai - vidurkis 13 (tobis ST+DX+HT=39), bet negali buti maziau 10.
3. Skilu keletas grupiu, joms tasku (velgi ne CPT, o butent dydziu) duodama priklausomai nuo to, koks pasirinktas DX (jei grupeje phisical skilai) arba visiems PC po tiek pat (jei mental).
4. Disus ir advantage issimeta ant random, visi gauna po pora, priklausomai nuo to, uz ka zais (pvz., indenai visi gavo Kombat reflexus ir Code of Honor uz -10; piratai gauna Soc. stigma, elfai - intolerance Orcs ir t.t.) Jei veikejas pageidauja, gali papildomai pasiimti disa ir adv.
5. papildomi navarotai buna taikomi, priklausomai nuo scenarijaus.

Sistema pritaikyta TL3 ir zemesniems veikejams kurti. Nematau, kame veikeju apribojimas, juolabiau - kur cia klasiu taikymas.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-25 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Kokie jos minusai?! **** charai visi vienodi ir shoodini buwo wa kokie jos minusai **. Nera tokio dalyko kaip individualybes amzius kaip tu pasakei, ar akmens ar po simto metu zmones bus tiek pat individualus.
Shizarai jau geriau valanda kurtis charus negu su tokiais zaisti. Man pvz charo kurimas ne darbas o jau rpg.


krch: sorry chebra kam nepatinka mano zodziai, bet ce ash sakau ne ish pykcio o apmastes.


to gi: ajk tu **.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 89 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited