Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-28 9:10

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Atmosfera zaidziant
PostPosted: 2005-03-06 14:14 
Offline

Joined: 2004-10-09 11:37
Posts: 14
Location: Vilnius
Pastaruoju metu daug masciau apie zaidimo atmosfera... Esu zaides blogose (prastas fonas, nepatogumai sedint ir t.t.), taip esu ir labai geruose (turbut kol kas geriausia buvo su Gimly). Ir mano knieti suzinoti kur jums patogiausiai zaist, kas turetu buti per vieta, kaip patogiau turetu but issideste PC/GM, kiek gera atmosfera turetu priklausyti nuo geimo tipo ir panasiai.

Tikrai noreciau suzinoti jusu visu nuomones :) Cia dalinai is egoistisku paskatu, nes ketinu greitai geiminti. Paruosiau puiku scenariju ir noriu kad viskas eitu be minusu. Taigi atsakydami man padetumet :lol:

_________________
War... War never changes...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-06 20:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-18 1:42
Posts: 74
Location: Vilnius
jakudzi vonia, kokteiliai ir uzkandziai nemokamai, 7.1 muzika, blondines padavalkos bernam ir chipendeilai merginoms. :wink:

_________________
god will cut you down


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-06 21:05 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
kad atmosfera butu gera is pradziu kambari reikia pasventinti, isvalyti ciakras ir perstatyti baldus pagal feng shui. Stalas, prie kurio zaidziama, turi buti trikampis - taip jis atspindes sakralumo ir sventuo pojuti kambaryje. Nuolat reikia deginti daaug smilkalu ir kartoti mistiskaji omm... Paskui zaidejai gales uzsiimineti kabalizmu ir ish savo charsheeto bandyti ishshifruoti Dievo varda. KO dar reikia? :P :wink:

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-06 21:45 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-27 13:09
Posts: 32
Location: Vilnius
Pašlovinti kompiuterį karts nuo karto, tikrai sudarys tam tikrą atmosferą :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-06 23:07 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-23 3:13
Posts: 66
Location: Vilnius
Manau kad pagrindine geros atmosferos sudedamoji dalis tai yra geri zaidejai (paskaitykit paskutines fiestos atsiliepinuose pasisakymus apie zaidima su Galdikais :D ). Kas del patalpu, tai mano manymu labai svarbu, kad jose zaidejai niekam netrukdytu ir niekas netrukdytu zaidejams (pvz. nepatenkinti del pergarsiai reiskiamu emociju kaimynai :D ). Aisku turi buti pakankamai vietos visiems patogiai susesti, ypatinga vieta meistrui, kur jis butu gerai matomas visu zaideju (tuo paciu nsunkei galetu is auksto sirdiverianciu zvilgsniu pasiekti kiekviena zaideja :) ).

Pati fainiausia vieta kurioje man teko zaisti buvo senovinis rusys. Praktiskai visa patalpa uzeme milziniskas pailgas stalas. GM'as isitaisydavo vienam stalo gale, o zaidejai galedavo drasiai atsigulti ant stalo ir vis tiek netrukdydavo zaidimui. Rusys buvo skliautinis, is senu plytu. Nors jis Vilniaus centre, bet mobilieji telefonai jame likdavo be rysio, o kadangi i rusi galijai pateekti tik per maza anga, atrodydavo, kad esi atkirstas nuo viso isorinio pasaulio, nejausdavai relaus pasaulio laiko. Visu sesiju metu nuo pat pradzios tvyrodavo idiali RPG atmosfera, tokia ideali kad meistras be didesniu pastangu galejo keisti aidejo nuotaikas ir net priversti ji verkti :)

_________________
DVORF - JUST A LITTLLE CREATURE IN THIS BIG WORLD


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 0:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Na, blogiausia kur teko zaist tai vidury ziemos, dailes akademijos dirbtuvese (nesildoma, tarp kitko). Siaubai baubai. O geriausia vistik ko gero pas ka nors kita namuos ;), po to tvarkytis nereikia. Svarbu:
1.DIIIIIIDELIS stalas.
2.Minkstos kedes, foteliai, galu gale sofa, ba po keliu val. sedejimo nejudant ant kietu kedziu kai kas nutirpsta.
3.Atitinkama muzika. Bent jau man tai pakankamai svarbu. Aisku pagal situacija niekas nekeitalios, bet bent jau pagal pasauli parinkti galima.
4.Pritemdyta sviesa (idealiu atveju keletas staliniu lempu nukreiptu i charsheet'us). Sukuria tokia "horror'ish-mistery" atmosfera.
5..Drinks 'n food :lol:. Pasirupinti patiem PC'iams. Vistik valgyt kazkada uzsinorima. Tik va buna nemalonu kai vidury pasalos kas nors "cipsu" pakeliais traska :evil:.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 1:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-27 13:09
Posts: 32
Location: Vilnius
Vienas is mano keistesniu reikalavimu butu stalo/vietu prieinamumas, nes kartais megstu issivest PC'iukus pasisneket uzdaresnej aplinkoj ir labai nervina kai del to turi perlipinet kitu galvas.
Prie to pacio, pamaniau, kad visai smagu butu karts nuo karto pavaiksciot aplink stala, pastovet zaidejam uz nugaru, gal idomesne, galu gale bent jau neiprasta, atmosfera sukurtu :).
Taip pat svarbus atmosferinis reikalavimas butu laisvas priejimas prie geriamu skysciu (skaityti: alaus), nes meistrinimas kartais greit gerkle dziovina.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 10:56 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Mano poreikiai pakankamai kuklūs: stalas, aplink kurį nesigrūsdami tilptų žaidėjai, stalas pakankamo dydžio, kad tilptų reikiama lektūra, popieriaus lapai etc., turi būti kambarys + pvz. virtuvė (rūkymui, GM'o individualiems pokalbiams su PC'ais, šaldytuvu alui etc.), pakantūs kaimynai arba storos sienos, muzika.. chm.., kad netrukdytų ir nesikirstų su daugumos pc'ių muzikiniu skoniu. Man taip pat yra labai svarbu, kad grajus nemaišytų kitiems žmonėms kas jie bebūtų - kaimynai, buto savininko žmona/mergina ir kt. Bo kažin kaip apmaudu, kada tavo hobi varo vėžį kažkam vien dėl to, jog tu tuo užsiimi kitam žmogui netinkamu būdu ar laiku.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-17 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 2005-03-16 23:51
Posts: 50
Hmm blogiausia vieta kur ash esu meistraves tai buvo pieva netoli sauletirkio rumu. Nebuvo kur normaliai atsisest ir lijo. Bet pazaidem gerai. Ziauriai nemegstu kaip zaidziant rpg kazkas pasalinis sukauja. Trukdo susikaupti ir isijausti. O geriauisa tai turbut butu- Gan erdvus kambarys kad galima butu pavaikscioti ir rankom/kardu pamoskatuoti. Storos sienos/seimos nebuvimas.Kad netrugdytu zaisti( kartais tai taip realiai uznervina kad i juos norisi mest alaus buteli/karda/ pciaka). Nedaug maisto ir gerimu. Siaip kad geriau fantazija veiktu, o ne kad zaidejai po stalais voliuotusi. Muzika... Nebutina, bet kai per konkretu musi plaeidau manovarus tai zaidejai geriau isivaizdavo. Gal ir tinka. Jeigu ziadejai rukantys tai rukyt per rpg yra gerai:) Dumai aplinkui sukuria nepakartuojama atmosfera(ypac jeigu pc yra degancioj tavernoj:). Del patogumo tai geriausia stalas ir kedes arbu tiesiog grindis.(Ant grindu patogiau miegoti jeigu GM prastas, rpg nuobodus, ar visgi gerimu per daug buvo).

_________________
Tamsa nera sviesos priesingybe. Tamsa tai sviesos nebuvimas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-11 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 2006-06-11 17:39
Posts: 19
mes zaidem vtr pas mane namie. vietos buvo pakankamai nors ir stalas mazokas. tai didzioji dalis uzrasu voliojos po stalu :). viskas buvo normaliai tik stai beda, vienas zaidejas buvo labai megejas isgert ir kartais sesijai einant i gala jis prisigerdavo ir su juo neidavo susikalbet normaliai. vat cia yra didesne kanchia uz bet kokia prasta amosfera


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited