Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 21:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Tokio lygio vagis, kaip aš, tikrai būtų pastebėjęs tuos spąstųs! Ar aš sakiau "einu"? OK aš turėjau omeny "sėlinu"!

O kur dar

Aš turėjau "detect ambush" skill'ą! Aš natūraliai tikiuosi pasalos nepažįstamame miške! Turėjau pastebėti!


Panašu, kad ne visiem šie epizodai juokingi... :roll: :P :D
Na tu geras vagis bet pas mane yra spot traps geras skill'as, beto mes jau senokai tave stebejome kaip tu selinai, tik sudarema tau iliuzija, kad patiketum, kad viskas aplinkui yra ramu.

Taigi tu selinai, jauti, kad viskas yra keista, turi savo detect ambush skill'a. Bet tavo ir meistro metimai kauliukai skiriasi. Todel tau viskas atrodo kaip ir iprasta. Kas tada?
Kai tame name is kurio atskrido vazonas buvo girtas senis kuriam pasimaise vazonas po galva ir jis nusprende ji ismesti. Bet kaip nekeista jo pataikimas buvo tiesiai pro atvyra langa ir sis vazonas pagal kauliuku aplinkybe nukryto tau ant galvos. Tai sukele aplinkiniu zmoniu surmuli. Sale esancioje gricioje medis sugarzdejo ir girdisi kaip su skiltuvu bandoma uzdegti sviesa.

Tiesa sakant buvo dar sale ant stogo Magas kuris sedejo ir mate kaip tu ateini i sita kaimeli ir sededamas sau tyliai lauke tavo provokuojanciu ejimu.

Taigi viskas kaip ir gerai tu matai visa pardine situacija, bet realiai kas aplinkui dedasi nezinai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
shizzar wrote:
Faktas yra tas, kad Čingačgukas ir Konanas Barbaras nepakliūtų į random pasalą vidury miško.
Beja kaip faktas rodo Konanas buvo biski keisto budo ir su klausa pas ji buvo ne kas. Nes jeigu jis miegotu ir varytu arkliu tabunas sale jis net nepastebetu ir neatsikeltu, bet jei kas selintu prie jo tai jau palauk tada. Tai kad konanas turejo savo trukumu irgi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 17:54 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Neocrystal, mes kalbam apie skirtingus dalykus. Aš sakau, kad žaidėjų įgūdžiai yra "įjungti" nepriklausomai nuo to, ar jie deklaravo, kad juos "įjungia", o patirtis neleidžia patekti į atsitiktines absurdiškas situacijas. Tu gi porini, kad bet kokį personažą galima pastatyti į vietą by the omnipotent will of game master, ir aš su tavim visiškai sutinku. Bet tokie žaidėjų statymai į vietą baigiasi elementariu metageiminiu meistro ir žaidėjo konfliktu. A nam ono nado?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 18:01 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
Viskas gerai, as tik bandau parodyti, kad visi veiksmai arba vienaip arba kitaip gali buti sukontroliuojami ir gali buti interpretuoti visaip todel ir yra dvi taisykles.

1. Meistras visada teisus.
2. O jeigu Meistras nera teisus ziureti i pirma taisykle.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
neocristal wrote:
Viskas gerai, as tik bandau parodyti, kad visi veiksmai arba vienaip arba kitaip gali buti sukontroliuojami ir gali buti interpretuoti visaip todel ir yra dvi taisykles.

1. Meistras visada teisus.
2. O jeigu Meistras nera teisus ziureti i pirma taisykle.
Jei meistras per daug džiaugiasi šiomis taisyklėmis ir jomis piknaudžiauja, ypač gaidindamas žaidėjus, tai jis labai greitai gali likti be grupės :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 18:50 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Shizzar wrote:
Savaime suprantama, kad jam kelia juoką tokie vat pareiškimai apie sėlinimą ir detect ambush skilą.
Detectinu nemačiusį The Gamers 8) Juokinga yra situacija, kurioje žaidėjai turi dėstyti tokius pareiškimus, o ne patys pareiškimai savaime.
neocrystal wrote:
1. Meistras visada teisus.
2. O jeigu Meistras nera teisus ziureti i pirma taisykle.
Ši taisyklė tinka nebent pradedančiųjų grupei (įskaitant meistrą), kurių žaidimo tikslas yra surasti ir nugalėti pagrindinį bosą ir tapti labai krūtais in process. Tada ir kyla ginčai dėl smulkmenų, nes žaidėjui svarbu ne istorija, o jo veikėjo kietumo laipsnis. Tuo tarpu patyręs žaidėjas mielai sutiks mirti, jei tai duos naudos istorijai, o patyręs meistras neorganizuos žaidėjams tokių mirčių, kurios pagaidintų istoriją.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2006-10-18 12:15, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 22:59 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
Ai čia pasakai seną išmintį kuri jau tapus legendą tai čia pusė užsipuolė, kad viskas yra blogai. Aišku kai meistras niekur nenusileidžia tai - blogai.

Bet TEMOS pavadinimas įgudžio išvaidinimas. O ne taisyklių aptarinėjimas. :) :lol:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited