Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 311 posts ]  Go to page « 125 26 27 28 2932 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 12:01 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
shizzar wrote:
lengviau, ko gero, bus aktyvius meistrus skaičiuot.
Kiek man yra žinoma, daugmaž nuolat meistrauja:
me, Aivaras, Elfborn, Raindog, XXIcentury, Lenkas, Tapinas.
dar minimum pora yra kurie irgi reguliariai meistrauja, bet labiau uzhdarose grupese: eddy (musu grupe jau berods 5-6 metai kaip zhaidzhiam) ir berods galdikai (ne faktas).

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 13:45 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Tiesiog minėtasis draugas turi pakankamai entuziazmo įkurti kažką panašaus į rpg forumą(ne foruminį žaidimą, o APIE pnp rpg), todėl pasakė pašniukštinėti kokio dydžio tikslinė grupė. Optimistiškai mąstant - 7 meistrai apmeistraujantys po 5 žmones + dvigubai tiek nereguliariai žaidžiančių... Apie 100. Na, koks penktadalis gal ir pasireikštų forume. Tiesiog kiek aš supratau idėją - ale būtų forumas, kuriame meistrai galėtų vesti savo kampainų kronikas, kurias galėtų paskaityti visi + kažkokia vieta diskusijoms ar kažkam pan. Man toks dalykas būtų visai idomus, bet žiūriu realistiškai, ir man neatrodo, kad be community kažkas išeis. O ką patys mąstot? Reikia tokio dalyko, ar tarptautinių rpg saitų užtenka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 13:48 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pusiau iš šalies galvoju, kad šio forumo RPG skilties visiškai užtektų :)

O man, šiek tiek pameistravus, kilo toks klausimas - kiek labai žaidėjai klausinėja meistrų apie žaidimo pasaulio "vidinę logiką" ir panašius dalykus? Ar tai, kad esu to klausinėjamas kasdien bent po kelias valandas (sesijos vyksta ~kas savaitę) yra normalu, ar smarkiai per daug? :?

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 14:21 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Skargan: jau šito forumo RPG skiltis yra, iš esmės, mirusi. Raindogo blogas apie RPG turi kokius 3 pastovius komentatorius. Nematau nė vienos priežasties, kodėl naujas forumas turėtų staiga išpopuliarėti :)

2 Laiqua: jei žaidėjai su tavim kasdien po kelias valandas kalbasi apie tavo RPG, reiškia žaidimas tikrai vykęs ;) arba kad jie žiauriai neturi ko veikti... O šiaip - na, spėju, jei žaidimo pasaulis atrodo logiškas ir išbaigtas, tai žaidėjai ir nequoestionuoja jo vidinės logikos.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
shizzar wrote:
2 Skargan: jau šito forumo RPG skiltis yra, iš esmės, mirusi. Raindogo blogas apie RPG turi kokius 3 pastovius komentatorius. Nematau nė vienos priežasties, kodėl naujas forumas turėtų staiga išpopuliarėti :)
dar yra monai

2 Skargan biški OT: tas draugas nori išjudinti RPG ar turėti nuosavą auditoriją? nes imho, fantastų forumą skaito turbūt didžiausia tikslinė grupė ir protingai skleisti savo entuziasmą niekas tikrai netrukdys. na o jei antras variantas... :pasiduodu:

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 22:03 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
Iš esmės kurti atskirą forumą turėtų būti kažkoks pateisinimas. Tai todėl šalia entuziazmo (kuris yra sveikintinas), rekomenduočiau pasvarstyti ką išloštum jei vietoj naujos temos šiame forume, sukurtum naują forumą.
Skargan wrote:
Tiesiog minėtasis draugas turi pakankamai entuziazmo įkurti kažką panašaus į rpg forumą(ne foruminį žaidimą, o APIE pnp rpg), todėl pasakė pašniukštinėti kokio dydžio tikslinė grupė. Optimistiškai mąstant - 7 meistrai apmeistraujantys po 5 žmones + dvigubai tiek nereguliariai žaidžiančių... Apie 100. Na, koks penktadalis gal ir pasireikštų forume. Tiesiog kiek aš supratau idėją - ale būtų forumas, kuriame meistrai galėtų vesti savo kampainų kronikas, kurias galėtų paskaityti visi + kažkokia vieta diskusijoms ar kažkam pan. Man toks dalykas būtų visai idomus, bet žiūriu realistiškai, ir man neatrodo, kad be community kažkas išeis. O ką patys mąstot? Reikia tokio dalyko, ar tarptautinių rpg saitų užtenka?

_________________
_________________________________________

IRONic WOLF RPG BLOG
http://ironicvolf.blogspot.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-31 23:44 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Kiek supratau, nors nenoriu cituoti, jam pasirodė, kad fantastika.lt yra apmiręs, o ir rpg žaidžiančių čia minimumas. Bent jau kai siūliau užsiregistruoti kažką panašaus atsakė. Numečiau linką į šitą temą, gal apsigalvos. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-04-01 0:23 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
imho jei jau jis mano, kad atskiras naujas forumas yra geriau - tegu kuria :) gal ivyks stebuklas ir jis ishpopuliares kartu su pnp rpg.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-22 22:27 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
diskusiją apie RPG populiarinimą ir panašiai išskyriau čia:
viewtopic.php?t=5347


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-05 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Mažas klausimas:

Galit kas nors galėtų parekomenduoti Sci-fi space (spaceships and dreadnoughts) compatable/dedicated rpg system?

kadangi norisi pagal porą siužetų padaryt oneshotą ar du, o iš to seka, kad veikėjus teks kurti man, arba surasti labai greitą ju kūrimą palaikančia sistemą.
O gurpsai biški per detalu man, kaip nerandančiam laiko tiek sedėti ir delioti skilsus ir status (nemoku gurpsų tiek, kad galėčiau iš sakies sumesti apypanašius pointais, ar bent įdomius variantus, o normalus procesas ilgas).

Norėtusi kažko, kur gan aiškiai matytųsi, kad va ten pilotas, ten kanonierius (Space Is An Ocean ;D), desantininkas, medikas, bet tuo pačiu būtu kažkas kas leistų šiokios tokios įvairovės.
T.y. kažko sudetingiau už Risus, Over the Edge ir panašius, bet kažko su greitesniu charo generavimu už gurpsus.

Tingiu dar kart persidarinėt 10d10 į space modelį, nors kolkas tai vienas geresnių variantų ;D
P.s. Naudoti ar adaptuoti dark heresy irgi variantas kurį svarstau ;D.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 311 posts ]  Go to page « 125 26 27 28 2932 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited