Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 7:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page « 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-29 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-10 13:55
Posts: 148
Location: Vilnius
hmm.. nepamenu, kada tai buvo, bet jau veikiausiai beveik priesh desimtmeti... gudzioje provincijoje... siauliuose... niuru rudeni...
vienas klasiokas vis pasakodavo, kad zaidzia kazkokius tai zaidimukus labai jau ten fantazija lavinanchius ir beproto idomius. Tuo metu man RPG terminas, kiek pamenu, buvo visiskai svetimas arba asocijavosi su kokiu falloutu :lol: Taigi priprasiau ir as viena diena, kad mane ten nusivestu. Taip susipazinau su Olo 8) Aciu Jam :wink: Pradzioj buvo nedidele doze gurpsu, veliau Rolikas (Rolemaster), dar veliau Olo liepe man meistrauti... aciu... ir prasidejo vat viskas, o galo taip ir nesimato... :D

_________________
Sauron was become now a sorcerer of dreadful power, master of shadows and of phantoms, foul in wisdom, cruel in strength, misshaping what he touched, twisting what he ruled, lord of werewolves...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-10 22:32 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-29 17:01
Posts: 129
Na nzn ar cai vertetu rasyti, bet nesinori panasios temos kurti...
Taigi, pervertes senus daigtus radau seno sumanymo liekanas:
[ img ]
Karta per tv pamates, atrodo Legiono, narius zaidziancius su miniatiuromsi, sumanaiu ir as kazka panasasu pasibendyti. Taiskykliu nezinojau, o apie pacia sistema ne kalbos nebuvo. Bet spresdamas is to, kad ten daug ivairiu figureliu buvo sudeliotas as irgi nenorejau nusileisti, taigi paemes kelsi popieriaus ir kartono lapus sukuriau savo armija:
[ img ]
Svarbiausi kaip ir visur buvo vadai, bei velaiva.
[ img ]
Greta ju elitines pajegos- istikimiausi riteriai ir brangiausiai kainuojantys zudikai.
[ img ]
Toliau seke pagrindines pajegos- lankininkai ir kariai.
[ img ]
Paciamia priekyje- negailedami saves stovejo paprasciausi sauktiniai, kurie po pirmo susidurimo butu virte patranku mesa.

Taigi turejau nepralenkiama armija:
[ img ]

Bet nelaimiai taip ir neteko jos isbandyti, nes greta neatsirado bendraminciu :( taigi ideja zlugo ir atsidure batu dezeje, spintos gilumoje.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-11 10:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Ale vistiek maladec! :)
Ech gaila as savo vaikystes plastelinines kavalerijos jau niekur neberasiu... Padarytumbim kombata, kad net trasketu :wink:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-11 11:31 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
O man buvo tep...
Žaisdavome mes su draugais kareivėliais tais laikais, turėjau žiauriai dideles armijas, kelių formatų, patys karo techniką klijuodavome iš fantastinių filmų plius sava fantazija. Viena dieną mūsų kiemo draugelis mažius (10-11 metukų) atvedė kaimynėlį, kuiam buvo 14 metų ir turėjo krūvą sąsiuvinių bei lentelių. Tai buvo 93 metais. Na susirinkome nemaža draugų kompanija, gal 7 feisai, pradėjome braižytis lenteles ir daryti tai ką mums liepėm, man tada buvo 15 metų, bet taip visus užkabino, kad po trečio žaidimo aš paėmiau iš jo taisykles, nusipirkome 10 briaunų kauliukus, viską pakoregavome bei perdarėme, kad būtų patogiau, na ir tesėsi tai 5 metus, kol visi neišsilakstėm po universitetus ar darbus. Beje net nežinau kokias jis ten taisykles turėjo, buvo žalos lentelės, kur išmetus pataikymą meti ginklo žalą ir pagal lentelę lygini kiek žalos padarei, kas mums iš karto pasirodė labai nepatogu, bei patyrė esminius pakeitimus, beabejo veikėjo gajumai nuo 400-1000 HP irgi išnyko, nes užmušti karį be įpatingų buvo neįmanoma, reikėtų pusę dienos jam krūtinę badyti su ietimi.
Dabar turiu nusipirkęs AD&D taisykles, bet deje nieko doro iš jų negavau, tik patvirtino, kad jos man yra perkrautos, nebent keliasdešimt burtų galima paimti iš jų. Va monstrų knyga tai gera, ten daug naujienų pridėjo.
Gaila, kad dabar nėra daug laiko ir su kuom tuo užsiimti.

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-26 10:53 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Taigi, destau savo istorija.
Tai buvo gudziais hmmm kokiais hmmm nepamenu. 1995?
Musu name buvo bernu penkiuke. Ir viena karta, net nepamenu kam, sove i galva pazaisti zaidima.
Is esmes tai buvo No-system RPG - ideja buvo tokia - yra siuolaikinis pasaulis ir visi daro ka nori. Visiska veiksmu laisve.
BET
vienas mazutis skirtumas - vieni zaide pries kitus. Tai yra, "ejimus" dare nepriklausomai ir bande vienas kita "nudubastinti". Iki siol man viliojanciai atrodo toks variantas ;)

Po to atsirado dar keistesni variantai - pvz zaidimas pagal HOBITA, kai kiekvienas buvo ir meistru (pas mus vadinosi "centras") ir zaideju - tai yra, meistrai keisdavosi.

Netrukus "isradome" ir wargames. Ant popieriaus piestuku ;)

O kokiais 1999-tais Kretingoje apsireiske Foxas ir uznese GURPS. Ot taip vat.


bet iki siol man miela no-system, kai visi kovoja pries visus

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-26 12:45 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-24 23:28
Posts: 258
Location: Vilnius
Mane tai brolis uzveze, visai dar pyplys buvau ir jauciu net i sulia nejau.. tai buvo pries kokius 14 meteliu jauciu. nzn kur jis ten pirma karta paragavo viso to, gal dorado jei tas jau buvo gyvas, bet paragaves is karto susipaise savo sistema (kruopstus buvo), ir paleido ant jos mane su kaimynais. aisq pirmas kartas kiek prisviles, dar dabar pamenu kaip troli dubasinom kurio Ht 100, ir jei per viena tura nenudubasini tai viska regeneruoja.. Siaip ar taip tox minor glitch neatbaide, bo broliui fantazijos netruko, ir ne karta ar taisykles gaudavo, ar siaip vietoj kazka susikurdavo. Karocia, taip tesesi tol, kol atsiskyre kartos - visgi brolis kone 6 metais vyresnis - ir pabandem su draugais lost, tai kazkaip naturaliai kaipo daugiausiai loses prie gm sedau.. gal nelabai vykes buvau, bet iki dabar losiam ir gm'inimu mainomes :)

_________________
His sword was sharp, his lance was keen
His shining helm afar was seen


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited