Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 12:12

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject: RPG ir svaigalai
PostPosted: 2006-10-16 22:46 
Offline

Joined: 2005-04-14 9:30
Posts: 12
<<<moderated by shizzar: išskirta iš temos "Mergina ieško meistro kaip offtopic>>>
Gambler wrote:
kiek pastebeta alus (ar kiti alkoholiniai gerymai) yra neatskiriamas rpg sesiju atributas, nekalbant apie rukyma.
(gal kiek pavieluotai bet)
mano nuomone jei nebegalima zaisti RPG neprisigerus tai kazkas netaip
as asmeniskai nezaisciau RPG kurio metu (in real) vartojamos narkotines medziagos


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-16 23:24 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
zalias wrote:
mano nuomone jei nebegalima zaisti RPG neprisigerus tai kazkas netaip
kalba neina apie prisigerima iki zhemes graibymo, kai kiekvienam tenka po litra degtines. mano meistraujamose sesijose (ir bendrai kiek teko pastebeti) kiekvienas atsinesha alaus pagal savo norus - paprastai 1-2 buteliai zhmogui.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 10:03 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Kofeinas irgi narkotikas. Žalias, žaistum RPG, kurio metu vartojama kava ir arbata?

Šiaip tema sena, bet perėjau per visą RPG skiltį ir neradau specializuotos - spėju, prie alkoholio sugrįžtama vis laikas nuo laiko kitų temų kontekste. Na ir po joninių kilęs fleimas apie alkoholinimąsi renginių metu.

Viena yra akivaizdu: rasti meistrą, pas kurį per žaidimus nebūtų vartojamas alkoholis, yra taip pat lengva, kaip rasti bet kokią kitą kompaniją, kuri reguliariai renkasi pasėdėti prie stalo, bet ant to stalo nebūna butelių.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 10:08 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
Na shizzar as pasakysiu taip per mano visas meistrautas sesijas ir kurios yra dabar meistraujamos buvo bandyta ivesti alkoholi. Bet jo tokiu dvieju sesiju mano buvo pasakyta arba zaidimas ir fun arba alkoholis ir s nieko nedarau. Nes cia yra nesamone, beto kaip yra per daug prisiliurbema tai matosi biski kitas agresivumas zaideju. Todel tie kurie negasi susitvarkyti su sitomis bedomis geriau isviso nezaisti nes gaunasi totali nesamone.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 10:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
pakolkas susidaro ispudis, kad rashiusiuju nuomone alkoholis=prisigerimas ir alkoholis=kazhkas_ne_zhemiau_40_laipsniu. jei zhmogus kitaip vartoti alkoholio nemoka, tik "jei gerti - tai iki baltu arkliu" tai tada tikrai geriau jis nezhaidzhia arba zhaisdamas geria sultys.
shiaip alkohlis alkoholiui nelygu. chekishkas tamsus alus, kurio stiprumas 3.6, ir 40 laipsniu degtine abu yra alkoholiniai gerimai, bet sutikite skirtumas jauchiasi.
ash neginu pozicijos, kad per rpg sesija butinai reikia vartoti alkoholinius gerimus. IMHO alus sveiko proto ribose reikalui nemaisho.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 10:32 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
zavisit vse ot igrokov i mastera, naskolko oni cuvstvujut meru i gran v upotreblenii alkogolia.
nikto ne dumaju ne budet sporit, sto alkogol rasslabliaet celoveka i raskreposhaet, poetomu ja do sih por tverdo uveren, sto nekotorim igrokam daze stoit vipit vo vremia sessii.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 10:32 
Offline

Joined: 2005-04-14 9:30
Posts: 12
2 gambler: tiesiog norejau pasakyti kad mano nuomone apsvaigusi RPG sesija (nuo dvieju buteliu alaus kiek zinau irgi pasikeicia mastysena) Truputi nekokia gaunasi.(aisku cia kaip kam ir as galiu klysti)

2 shizzar: mano kukliomis ir nepilnomis biologijos ziniomis tik juoda arbata turi kofeino(kava aisku irgi), o siaip kadangi kofeinas (velgi mano kukliomis biologijos ziniomis) veikia sirdi, o ne smegenis tikriausiai zaisciau.
taip pat as turejau omenije alkoholi ir cigaretes,nes nemanau kad cia kas stipresnius vartoja.
P.S. as irgi atskiros neradau aciu uz perkelima (no sarkazm)

2 neokristal: o kam ivesti reikejo?

to all:
P.S.neblogai dikusija vyksta tik spek postinti
P.P.S. siaip pabreziu kad cia buvo tik mano kukli nuomone ir mano RPG patirties trukumas nelabai suteikia man teisia teisti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
zalias wrote:
2 shizzar: mano kukliomis ir nepilnomis biologijos ziniomis tik juoda arbata turi kofeino(kava aisku irgi), o siaip kadangi kofeinas (velgi mano kukliomis biologijos ziniomis) veikia sirdi, o ne smegenis tikriausiai zaisciau.
Kofeino yra arbatoje (juodoje, žalioje), matėje, kavoje, koka-koloje, šokolade, energetiniuose gėrimuose. Jis stimuliuoja metabolizmą bei centrinę nervų sistemą, didelės ir dažnai vartojamos jo dozės gali sukelti nervingumą, dirglumą, raumenų traukulius, širdies ritmo sutrikimus (ekstremaliai nemalonus dalykas, turiu pastebėti). Kofeino perdozavimas sukelia hiperaktyvumo priepuolius, nerišlų minčių bei kalbos srautą (t. y. tuos pačius simptomus, kurie yra būdingi metamfetaminų grupės narkotikams).

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-24 23:28
Posts: 258
Location: Vilnius
Mano meistraujamose sesijose alkoholis budavo varojamas, bet per laika patys pajutom kad kazkaip nesirist pradeda, zaidejai tiek atsipalaiduoja kad nebeseka geimo ir pan. Tai isejo, kad naturaliai vietoj alaus pradejom kola lakt. Bent jau kai norim kazkiek rimciau palost.

_________________
His sword was sharp, his lance was keen
His shining helm afar was seen


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 11:15 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
na cia tas zodis ivesti taip seip literaturiskai pasakyta. Niekas ir nesistenge ivedineti. Tiesiog buvo atsinesta viena antra karta ir buvo nutarta arba zaidziama arba geriame. Nes tas gerimas kartais iki nieko nedaveda. Nors kaip ir Gambler sako kartai galima ir tokia pramoka padaryti. Cia kaip praita savaite kaip buvo nieko gimtadienis tai teko per 2 sesijas 8 valandu party sugerti 2 butelius tekilos. Bet ir taip buvo daugiau valdimo negu gerimo ir gero zaidimo. Tos tekilos buvo panaudotos tik tuo atveju kaip paciame zaidime reikedavo isgerti. Galima sakyti ta diena buvo zaidziama social live scenarijus, kur kaulioko metimai jeigu neklystu buvo padaryta tik apie desimt metimu. Visa kita buvo daroma RPG. Kai vygdavo derybos ir ju pasekoje kaip susitarimas buvo isgeriama.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited