Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 14:08

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-17 14:56 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
<moderated by Narfuin. soobsenie ne neset smislovoj nagruzki po dannoj teme>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-18 8:31 
Offline

Joined: 2005-04-14 9:30
Posts: 12
2 gambler: aciu nepastebejau

2 shizzar: as nevalgau popkornu kine o ir taip retai juos valgau


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-18 14:42 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
Gambler wrote:
ar tai yra teisinga ar ne priklauso nuo kiekvienos konkrechios zhaideju grupes ir ju meistro. vieniems alkoholis kuo puikiausiai derinasi su zhaidimais, kitiems visishkai nesiderina. tretiems veinodai shviechia. svarbiausia, kad visiems butu gerai ir del to nekiltu bereikalingu ginchu.
Amen to that.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-18 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-13 18:22
Posts: 41
Location: Kaunas
Del kino ir popkorno tai nieks taves neklause to tiesiogiai, tai, mano nuomone, buvo metafora ir/arba retoriskas klausimas.

Man, pvz.: Alus yra skaniausias gerimas. Zaidziant RPG reikia daug sneketi=dziuva burna. Kazka gerti reikia, o ar tai 2 alaus ar kolos butelaitis tai grynai zaidejo reikalas. Tik nereikia nusispangti, kad zmogus isgeres du alaus tampa agresyvesnis, nebenori ir nesigaudo zaidime ir t.t. Kodel as zaidziu RPG? Nes man patinka isisjausti i savo vaidmeni, patinka protingi scenarijai ir svarbiausia, kad tai yra FUN!

Isvada: Mano nuomone si klausima reikia palikti tik zaidejui, ne meistrui. Yra protingu zmoniu nepaklustanciu "Six beer theory" (susiraskit Google ta teorija, suprasit) ir yra nerukanciu, negerianciu alaus ir neilgaplaukiu zaideju, kurie yra agresyvus ir nesigaudo zaidime.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-18 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-27 20:04
Posts: 122
Location: Vilnius
Ernesticus Vulgarus wrote:
Man, pvz.: Alus yra skaniausias gerimas. Zaidziant RPG reikia daug sneketi=dziuva burna. Kazka gerti reikia, o ar tai 2 alaus ar kolos butelaitis tai grynai zaidejo reikalas. Tik nereikia nusispangti, kad zmogus isgeres du alaus tampa agresyvesnis, nebenori ir nesigaudo zaidime ir t.t. Kodel as zaidziu RPG? Nes man patinka isisjausti i savo vaidmeni, patinka protingi scenarijai ir svarbiausia, kad tai yra FUN!
Niekas ir nesako, kad negalima islenkti viena ar kita butelaiti, bet kaip musu lietuviai sugema tai po pirmos eina ratas. Cia tas faktas, kad musu tauta nesugema sukontroliuoti sio veiksmo. Tiesiog yra mazas igudis tam suvaldyti. Va cia yra beda. Suprantama yra vienas vaidinti veikeja, bet kartais gaunasi, kad tas veikejas tampa protingesnis uz zaideja. Va cia ir yra problema.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-18 21:19 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-13 18:22
Posts: 41
Location: Kaunas
Apie lietuviu tautine savikontrole: sutinku, lietuviai tikrai sudalyvauja daugiau mustyniu, negu gyvenimas juos privercia, bet kas liecia savikontrole ir svaigalus tai galiu pasakyt tik tiek, kad mes puikiai tai darome :lol: ! Nezinau kokios vaikystes traumos tave vercia manyti, kad "kablys" yra amzinas ir neisvengiamas dalykas, bet mano dalyvautose ir meistrautose sesijose alkoholine problema niekad nebuvo iskilusi.

Apie alkoholini nesikontroliavima: http://www.uncoolcentral.com/six_beers/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-19 11:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Nu atsiprasau... ten ta sesiu skardiniu teorija... net jei butu tikra, tai jie gi eksperimentavo su .33 :|
Pagal lietuviskus standartus su tokia talpa, net po 20 skardiniu teorija gali nepasitvirtint.
Tokios 6-ios ar paprasta diena ar RPG metu isvis nedaro jokios itakos. Kaip sako lotynai "ni v adnom glazu". :wink:

O siaip tai viskam reikalingas saikas.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-19 11:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Bungalo wrote:
Nu atsiprasau... ten ta sesiu skardiniu teorija... net jei butu tikra, tai jie gi eksperimentavo su .33 :|
Pagal lietuviskus standartus su tokia talpa, net po 20 skardiniu teorija gali nepasitvirtint.
Tokios 6-ios ar paprasta diena ar RPG metu isvis nedaro jokios itakos. Kaip sako lotynai "ni v adnom glazu". :wink:

O siaip tai viskam reikalingas saikas.
Nesiimsiu teigti kaip žinovas, bet kas antra istorija apie kokį amerikietį "Mėgstantį alų" lietuvoje baigiasi 3 bokalais...

Baisiausia buvo kai jis labai užkniso Lietuvius ir gavo Biržietiško alaus...

Bendrai pritarsiu Vulgarus. Lietuviai dar neblogai valdosi prie butelio. Daugelis jaunimo atgeria ir paskiau geriau žino kiek jiems reikia. (Aišku dalis prasigeria, bet tai yra liga ir čia jau ne tautybės reiklas) Vat šalyse su griežta gėrimu kontrole tai gana prastai su gėrimo kultūra, bo kai dasirauna pila kiek telpa...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-31 14:58 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Cia galima daug klausimu iskelti. Kaip ar reikia rukyti sesijose ar ne.
Tai jau kas kita. Cigarečių dūmus priversti uostyti ir kiti, todėl rūkoma turėtų būti atskiroje patalpoje ar lauke, o ne ten, kur žaidžiama. Pertraukėlės parūkymui tikrai nekenkia ir net padeda, meistras ir žaidėjai turi laiko "sukristalizuoti" patirtį, pažiūrėti į istoriją iš šalies, apgalvoti tolimesnius veiksmus.

<offtopic>
Žinoma, visada yra išimčių. Leisčiau per savo sesijas žaidėjams rūkyti kubietiškus cigarus ir ypač primygtinai leisčiau vaišinti jais mane ;)
</offtopic>

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-31 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
ash tikrai nenoriu nieko izheisti bet shi diskusija atrodo kaip davatku puolimas...

Ar leistina per rpg vartoti (fiuj fiuj fiuj) alkoholi -
Atsakymas, taip, jei tai netrukdo zhaidimui.. jei atsiranda idiotu, kurie po triju butliu pradeda vemt ant stalo ar metytis buteliais, tai su tokiais idiotais apskrytai geriau nezhaist ir net nebendraut

Jei alus vartojams kaip atsigerimas - kodel gi ne.. ar jei pagal kazhkieno ishkreiptas pazhiuras, jei alus yra nuodas (ar dar geriau chia buvo pavadinta - narkotikas... nius sorry bet chia yra gausus gausus LOL )... o pagal pakrypusius isitikinimus, kad shilkines kojnes yr vargshu gyvuliuku - shilkverpiu - ishnaudojimas ir laikymas vergishkomis salygomis.. tadu shkias negalima ir su shilkinem kojnem zhaist... arba geriau tiesiog nezhaist pas\su tokiais asmenimis ishvis;)

rukymas - jei ash vienas rukantis, o visi kiti aplink ne - tada rukyti nepadoru ir negrazhu, bet ash eisiu parukyt, darydamas pauzes...

jei visi rukantys, tu vienas ne - ir ruoshiesi uzhdraust perekurus (nenuodyjant taves - zmones eis rukyt laukan) - manau nesusirasi liaudies sesijai...

ir ish viso ish kur toks noras vadovaut visiems.. chia game masterinimo sindromas perkelimas i realybe (ash pasakiu ir shventa!) ar tiesiog shiaip netolerancija aplinkiniams?

_________________
©Toxis


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited